Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hosgeldın sebnem cımmm
canım yoksun dıye yazmadımm.ama ben su sonnunda ıkı kus varya o cızelgeden ıstesem cokmu olruumm..son adet tarıhım 19 hazıran dı canım dongumde son zmanalarda 28 olmustu pek bellı olmyodu ama doktor 28 gun dedı..
ben yıyemıyorum kızlar bısey ya canım hıc ıstemıyooo sıcaktannn

nasip gitmiş onu bekliyoruz allahın izniyle iyi haberlerle gelcek
aslım sen hamişsin gülüm çizelgenin altında 3w yazıyo yo o 3 week yani hafta 2 d de 2 day gün oluyo şeker yani 3+2 3 hafta 2 gün.
esmacım bebişinin kalp atışlarını duymuşsun çok sevindim inşallah kokusunu da içine çekeceksin kocaman adam olup koltuklarını da kabartacak. ama ben resmi göremedim neden acaba ?
nazmiyecim dün sana yazdım ama görmedin galiba enson regl tarihini ve döngünü söyle çizelgeni yapiyim hemen
yeni arkadaşlar hoşgeldiniz ben şebnem
emelim gülşenim asiyecim esmacım mervecim sinemcim siz nasılsınızı güzeller

tşk ederim canımcım bu çizelgeyi görünce biraz daha ümitlendim tabi bide esmacığımın bebişin ultosunu görünce uçtum iyice hamişim ve kaybetmemek için elimden geleni yapıcam iyiki varsınız kızlar sizleri çok seviyorummmmmmmmmmŞeniz:asigim:

of saat 2de gidicekti doktora kan tahlili yaptırmış sonuçlar için birde ulturasona giricek.gitti ama daha gelmez dualarımızla bekliyoruz onu

hoşbulduk nazmişim hangi çizelge o acaba bana örnek gösterebilir misin yaparım tabiiki hemen. kimde var öyle çizelge acaba anımsayamadım çünkü

hoşbulduk hayatım valla sitede cozurttu biraz bende giremiyorum bi türlü sayfalara

canım ya baska bı topc te gormusutum ama lilypie.com dan yapmıstı galıba orda bende gormustum ama sana zahmet olacak canım ya

kıslar çok sıcak ya bayılıcam hefes almak bile çok zor ya offffffffffffffffff canımda sıkılıyo zaten ay ağzımın tadı kaçtı bu ay iyice

Arkadaşlar hepinize merhaba.....
çok yoğunum o yüzden çoktandir giremiyorum hamile arkadaşlari tebrik ediyorum...darisi da bizlere...
özellikle hamile arkadaşlara bişiy soracaktim...döllenmeden 4-5 gün sonra göğüslerde işk belirti başlarmiş okuduklarima göre.arkadaşlar bu ay o kadar çok huzurlu ve mutluyum ki ilaçlarim bitti ağrim da kalmadi.çalişmalara da başladik.bugün adetimin 13. Günü arkadaşlar hiç bu kadar göğüslerim ağrimadi benim taa iç kisimlardan geliyo ağri sanki işyerinde olmasam çikaracam çamaşiri valla.sanki çamaşairim sikiyor da ben patlayacam bu ağridan ....neden olabilir arkadaşlar bu ağri.henüz çok çok erken ama belirti olabilir mi

birden durgunlaştı site kızlar uyudunuzmu hayrola canım sıkılıyo gitmeyinnnnnnnnn::KK43:((((((((((((((((((

Arkadaşlar hepinize merhaba.....
çok yoğunum o yüzden çoktandir giremiyorum hamile arkadaşlari tebrik ediyorum...darisi da bizlere...
özellikle hamile arkadaşlara bişiy soracaktim...döllenmeden 4-5 gün sonra göğüslerde işk belirti başlarmiş okuduklarima göre.arkadaşlar bu ay o kadar çok huzurlu ve mutluyum ki ilaçlarim bitti ağrim da kalmadi.çalişmalara da başladik.bugün adetimin 13. Günü arkadaşlar hiç bu kadar göğüslerim ağrimadi benim taa iç kisimlardan geliyo ağri sanki işyerinde olmasam çikaracam çamaşiri valla.sanki çamaşairim sikiyor da ben patlayacam bu ağridan ....neden olabilir arkadaşlar bu ağri.henüz çok çok erken ama belirti olabilir mi

şuan benimkilerde öyle tatlım ölücem sanki üstümde hiç bişey istemiorum sırtımda ağrıyo hamilelik belirtileri bunlar int okudum ama bilemiyorumki tatlım kişiye göre değişirmiş

Ben burdayim çok sicak
hoşgeldin şebnemciğim benim avatar resmimde ufaklik

şuan benimkilerde öyle tatlım ölücem sanki üstümde hiç bişey istemiorum sırtımda ağrıyo hamilelik belirtileri bunlar int okudum ama bilemiyorumki tatlım kişiye göre değişirmiş

senin kaçinci günün arkadaşim.benim daha çok erken ama yani ilk çalişmadan sonra 4 gün falan geçti ama göğüsler en hassas nokta olduğu için döllenmeden 54-5 gün sonra belirti verirmiş.

ben burdayim çok sicak
hoşgeldin şebnemciğim benim avatar resmimde ufaklik
ne güzel canim ya o mutluluğu gördün biz de görürüz işallah.esmacim ya senin kaçinci günde tahminen göğüslerin ağrimaya başladi benim henüz çok erken 123.gün ama duramiyom ben üstümdekileri atip çikarmak istiyom.

X