Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

istermisiniz hepinizi şok edeyim yüce allahım izin verir inşallahta dua edip duruyorum inşallah yerleşme lekesidir diye
dün siteleri gezdim kimi kadında 7 gün sürebiliyormuş lekelenme biliyormuydunuz:uhm:

inşallah canım ya inşallahhhh öyle cok isterizkii sokk olmayıııı:dance::dance:

asiyecim bu arada gözünaydınn allahın ıznıyle bebişin sımsıkı tutundu annesıne.hayırlısıyla kucagına almayıda nasıp etsın yuıce rabbım

Nasipcim hatırlarsan sana annemin hikayesini anlatmıştım. Adet görüyorum sanmış o da meğer ben rahmine yerleşiyormuşum. Ama onun kanaması daha yoğunmuş düşük tehlikesi varmış. Arkadaşı zorlamasa doktora gitmeyecekmiş, değil gözüyle bakıyormuş. Bence bir an önce doktora git. Yerleşme kanaması bile olsa anlaşılır. Kanaman artarsa da yine git bence ne olur ne olmaz..

deniz benim kanamma kesildi hayatım

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)

aslımmm........................................... . 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009......................................... . ..1 Ağustos (merve)
nilhan............................................ .. ..3 Ağustos ( nil)
hnurkoçer......................................... ..7 Ağustos (nur)
Ameli............................................. .. .8 Ağustos (ayşe)
loveactually...................................... .10 Ağustos (şebnem)
çağla27........................................... .11 Ağustos (çağla)
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ ........... (melek)
güzelkız MS................................................ ... (semra)
serdi............................................ .................. (esma )
NEŞELİ:))....................................... ................(neşe)
la gatta......................................... ..................(deniz)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

EVET YA ŞÜKÜR ALLAH IMA BAYA KORKMUŞTUM SAĞOLUN KIZLAR SİZDE OLMASANIZ KAFAYI YİYECEKTİM TÜM HAFTA:teytey:

Nazmiye tamam sen akşam yap limon testini bakalım doğru çıkacakmı? Ama unutma..
Bu arada Razis senin durum ne hayatım..20 temmuz muş senın günün..Yazdında ben mı okumadım acaba...

sagıl canım darısı sıze...dualarım sızınle canımmmbası nasıp ceksın sızde arkasından gelınn n olmazmııı

olmaz mı hiç süper olur hemde.....nasip çarşamba günü mutlu haberi verir bize bende çarşamba regl olmazsam perşembe veririm allahın izniyle

hayat ne kadar acımasız düşük erken doğum,kimyasal gebelik,üstüne görme(bu daha kesin değil)ama hepsini yaşadım vay be HAYATIMI YAZSAM ROMAN OLURMUŞ

Nazmiye tamam sen akşam yap limon testini bakalım doğru çıkacakmı? Ama unutma..
Bu arada Razis senin durum ne hayatım..20 temmuz muş senın günün..Yazdında ben mı okumadım acaba...

merhaba emelcim evet ben dün bekliyordum bugün 30.günüm bilmiyorum nolcak geçen ay 34.günde olmuştu ama hapa geç başlamıştım yani yumurtlama geç olmuştu bu ay tam zamanında içtim bakalım test yapmadım biraz daha bekleyecem inşallah hamişimdir:dance:

merhaba kıslar uzun süredir yoktum işler yüzünde umarım bol hamiş vardır geçmiş çok uzun okuyamıyorumda bu arada şu limoon testi nedir nasipçim bide bir haber vericem sevinsemmi karar veremiyorum sonra üzülmek istemiyorum doktorumu değiştirdim yeni bir doktora geçtim baya deneyimli biri bana hamile olabilirsin dedi sakın kimseye söyleme ama şuan öyle duruyo dedi karnımdan baktı çok gaz varmış net göremedi 1 agustosta gidicem .
şu limon testini merak ediyorum anlatırmısınız yapıcam bide bana dua edin lütfen

Şimdi limonu görebileceğiniz şeffaf bir kaba (afedersiniz) idrarınızı yapın ve üstüne bildiğimiz yarım limonu damla damla üstüne sıkın.
limon eğer dibe çökerse var
limon eğer yüzeyde kalırsa yok demekmiş.

Arkadaşlar bir şey sorucam yumurtanın ömrü ne kadar. Yani yumurta çatladıktan itibaren ne kadar zamanda döllenmesi gerekiyor. 24 saati geçiyor mu?

ayşe gelince kızlar hepimiz kızalım ona bizi boşladı

hainnnnnnnnnn
kız geçmişi okuyom bi saattirrrrr kaynatmışsınız ne yapammmmmmmŞeniz
canımmm inşallah dediğin gibidir ama biliyosun benimkide dibe çöktü ama ben üstüne görmüştüm nasılsa dimiiiii:dance:
asiyem canımmmmmmm inşallah hayırlısıyla sağlıkla bebişini kucağına alıp buradan bize gösterecen Allahın izniyleeee
gülşenim hoşgeldinnnnn geçmiş olsun bu aradaaa.s.
esmam hamişim bulantı hapı iste doktorundan canım yemeden olmaz biliyosun bide doktorum bana sen yede çıkarsada çıksın bebiş alacağı vitamini alır üzülme demişti yani sen yede bırak çıksınnnnn
nazmiyem hamişim sen nasılsın bakammmmmmm
sibelim hamişim senin nasıl gidiyo hamişlik hani nerde bakam yeğenimin ultrason resmiiiklava:
rahelim ne o oklavanı alırım falan pışıkkkkkkkk kaptırmam ben oklavamıııııııı:roflol:
mervem serdim çağlam denizim günaydınnnnnnnn:1hug:
kimler yok bakammmm neşeli aylin bayağıdır yok sinem tatilde hala galiba hımm pınar yok deryayla şebnem birazdan gelir neslihanda bayağıdır kayıp tazemde yok galiba unuttum ya başka kimler vardı neyse onlarda kendilerini hatırlatsınlar dimi amaaaaaklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…