Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım inşallah iğneler işe yararda gerek kalmaz evet ilkinde kist varken hamiş kalamam sandığım için bende boşladım herşeyi ve hamiş kaldım ama şimdi doğum kontrol hapı kullanırken bile umudum vardı ve o dediklerinin hepsini yaptım yani takmayacam demekle olmuyo ki beyinde hep o düşünce var ve malesef atamıyoruz onu en azından benim için böyle neyse dedim ya inşallah gerek kalmaz canım Allah çabalarımızı biran önce sonuçlandırsın hayırlısıyla hamiş kalalım hepimiz bu ay listemiz pembeye bulansın inşallahhh

şebnem im çok doğru söylüyorsun ama onu nasıl berececeğiz..? Valla ben bu ay hiç yapmadığım kadar taktım kafaya...Öyle ki gece rüyalarımda görüyorum..Gecenin yarısı sıkılarak uyanıyorum..Bu ay gerçekten garibim..Hayırlısı olsun inşallah...Beklenmediği zaman geliyor bende biliyorum ama umut etmedende zaman geçmiyor be gülüm...ne zormuş hamile kalmak yaa...O gün eşimin yiğenine öyle dedim..yoooo ne zoru biz karar verdik o ay tuttu demez mi..sinir oldum valla..

Şebnemcim Allah hayırlısını versin canım o olaya bende inanıyorum biz bu ay hiç ümit etmiyorduk
yeni başlamıştık çocuk düşünmeye ve bende pco hastasıyım doktor hemende olabilir tedavide gerekebilir demişti 2 ay doğum kontrol hapı yüzünden hastalanmadım. 2 haz hastalandım ve bitti bu ayda olmaz diyorum oldu hemde bende yumurtalama günü bile takip etmedim nasılsa olmaz diye...

KIZLAR SİZLER BELKİ BENİM HİKAYEMİ BİLİYOSUNUZ AMA YİNEDE KOPYALA KAPIYORUMKİ HERKES OKUSUN VE İNANCINI KAYBETMESİN MUCİZELERE İNANMAK LAZIM kızlar mrhb size anlatacaklarımı mutlaka okuyun ve allahın var olan nimetlerine inanmamız lazım allahıma şükürler olsun bakın size hikayemi anlatayım biz 1 ay önce dr gittik ve eşimin sperm sayısı çok düşüktü ve bize ancak mikroenjekte yöntemi ile çocugumuzun olabilicegini söylediler yıkıldık çok moralimiz bozuldu konduramadık kendimize tek tesellimiz yaşımızın daha çok genç olmasıydı ve 1 ay araştırdık napalım nası başlayalım diye bu arada eşimde bende psikolojik çöküntü yaşadık kararımızı verdik ve dr gittik artık işlemlere başlayacaktık bu arada benim günüm 3 gün geçmişti ve çok fazla sancım vardı yinede bi ümit test yaptım ama sonuç negatifti artık bendede bi hastalık olduguna inanmıştık ve dr gittik tedavi olup trasfere karar vermiştik ve işlemler başladı dr kan tahlili istedi benden yaptırdık ve 2 saat sonra sonucu aldıgımızda şok geçirdik o an ayaklarımın yerden kesildigini hissettim ve şöyle dedi hemşireler tebrik ederiz 5 haftalık HAMİLESİNİZ allahım bu bi mucizeydi nasıl olurdu olamazdı inanamadık defalarca sorduk ama sonuç belli bebeğim içimdeydi o sıkıntıları o gözyaşlarını dökerken bile çaresizce varlıgından haberdar olmadıgım bebeğim benimleymiş nasıl bir mutluluk nasıl bi sevinç anlatamam drlar milyonda bir olan durumla karşıkarşıyayız ALLAHIN SEVGİLİ KULUYMUŞUNUZ DEDİLER diyeceğim oki dostlar YÜREKTEN İNANIN VE HER ZAMAN DUA EDİN DİLEGİM ALLAHIMDAN BÜTÜN İSTEYENLERE BENİM GİBİ MUCİZE YARATMASI KALBİM SİZLERLE ARKADAŞLAR ÜMİDİNİZİ HİÇ KAYBETMEMENİZ DİLEĞİYLE...

beniiiii merak eden yokmu hiç bu kız öldümü kaldımı diye sabah hastayım halim yok dedi gitti diye
pekala öle olsun ne diyelim beni merak etmeyin ama yeğeninizidemi merak etmiyorsunuz ikimizde küstük sizeeeeeeee tamammı hıhhh:dilcikar::dilcikar:

Sarı cimcime anlattıkların gerçekten mucize..Bizimle paylaştığın içinde teşekkür ederiz..Keşke Allahım herkese böyle mucizeler nasip etse..

yok kız merak ettik ama bunun midesi kötü rahatsız etmeyelim dedik..Hem biz şu an karamsar modundayız..Neyse sen geldin ya ümitlerimiz yeşerir...
Şebnem dağıt hadi bulutları............Boşverrrrrrr........Allah nasip ederse olacaktır.. Ne dersen de ne yaparsan yap hepsi boş inan...Ben inanıyorum mucize bizleri de bulacak..:1hug:

Bu arada sen hiç aşılama bile denemedin..Biliyorum eşin normal olsun istiyor ama bence o da normal...Ne var yani tüp müp sonuçta bebek :))) Hem milyonlarca insan bu şekil hamile kalıyor..Ve dünyaya gelen ilk tüp bebek normal yoldan hamile kalarak kendi bebeğini dünyaya getirmiş..Bırak karamsarlığı..Olmadı tüp yaparız..

Sarı cimcime anlattıkların gerçekten mucize..Bizimle paylaştığın içinde teşekkür ederiz..Keşke Allahım herkese böyle mucizeler nasip etse..
saol cnm inş inş dualarım sizinle inan ama hiçbir zaman ümidinizi kaybetmeyin olurmu en kısa bebeginize kavuşmanız dilegiyle

sözüm sana değil şebnemciğim sen yeni geldin canım anlayan anladııııııııı:dilcikar:

isyan yok şebnem yapacağın en büyük yalnış bu olur hayatım
demekki vakti var yada hayırlısı diyeceksin
insan düşünmeden edemiyo ama düşün sadece

şimdi biraz daha bişeyler yedim bunlarda çıkarsa yemek yemeyeceğim

iğnenin adını duyunca bile irkilen ben kaç aydır iğne manyağı oldum
daha fazlasınada razıyım canım sonunda sen varsan
normalde azıcık ağrıda bile feleğimi şaşarken
şu an tüm ağrılara razıyım senin içinn
hap kullanmaktan nefret eden ben
yutuyorum hapları senin için
ve daha da içeceğim
ama bilmiyorum ufuktamısın
yoksa bu çabalar boşa kayıpmısın
bir an geliyo isyan etmek istiyorummmmm
içim kararıyo korkuyorummmmm
ya gelmezsen ya seni asla sevemezsemmm
boşluğun çok büyük bebişim
hadi gellllll
doldur bu boşluğu
inan tek ilaç sensinnnn

çok saol güzelim darısı hepinizin başına inş.bilmezmiyim canım şu kısacaık 1 aylık dönemde bile insanların yaklaşımları bakışları bile sanki bişiler dercesine sperm sayımı düşük oldugu için eşim kendini suçluyomu ben ona üzülüyomuyum insanlardan saklama geregi duyuyomuyum bide üstüne inadına yapar gibi hep hamile haberi hep bebekler oluyomu etrafımızda allahım o duyguları anlatamam bide bizim bu çaresiz hallerimize sevinenler bile oluyo allah büyük ve hakedenin yanındadır herzaman şimdi o sevinenler resmen üzüldü heralde söyledigimde inanamadılar nedense neyse boşver hiçbişi takma bak ben şuna iananırım herzaman elbet herşeyin mutlaka ama mutlaka bi zamanı vadesi vardır buna inan duanı eksik etme kalbim seninle cnm

Şebnemcim merhaba hayatım......onların ki sipariş bencede....olay tamamen bazı takvimlerle hallediliyor......du bakalım bende yakalayacağım bir balık....:sm_cool:

canım bence öyle düşünme.. Tüp bebek bence bir çare..sorunu olan ama çözümü olanlar için geçerli bir çare..Şöyle ki bir arkadaşım var tüp bebek bile çare değil..Yumurtalıkları var ama çalışmıyor..30 yasında menepoza girdi.hiçbir ilaç fayda etmedi. Türkiyede yasak olduğu için şu an para biriktirip yurttdışına yumurtalık nakli yaptırmaya gidecek..aynen organ nakli gibi...onun bile bundan ümidi varken sen böyle düşünme...tamam sorun yok neden diyorsun ama sadece kader hayatım..gerisi yalan...

tüp bebek yapıyorlardır belki ben bilmem yinede :sm_confused:

canım ınan bana bende tam umudumu kestıgım anda kaldım.yanı yıne calıs ayak kaldırmayı falan yap ama fazla dusunme..ben buayda olmasaydı dk.bırakmayı dusunuyodum esımle bunun tartısmasını yapıyoduk.saclarımı boyatmayı kestırmeyı hatta tatıl ı bıle ayarladık pazar tatıle cıkacaktıı(artık dk baglı)ama ummadıgım anda allahım bu duyguyu tattırdııı..umarım sanada tum ısteyenlerede tattırır.

şebnem seni çok iyi anlayabiliyorum hayatım cumartesi bende senin gibiydim ama biliyorum ki yüce allah isteyen herkesin kucağını dolduracak:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…