Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar dun bızım tanısma yıldönümümüz müş.ama ben test heyecanından unutmusum .aksam eve gıttıgımde esım dedı bana en guzel hedıyeyı verdın dıye cok mutllu oldum ...bırbırımıze verdıgımız en guzle hedıyeydıı benceee....

uykuuuuuummmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

GÜNAYDIN KIZLARRRRRRRRRR

kızlar günaydın ben dün kan testi yaptırdım sonucum 13.100 çıktı bu ne anlama geliyo anlamadım ya. 8,99-1952-1658-13100 kandeğerim düşerken tekrar yükselmiş ama 2 katına çıkması lazım deiyorlardı ama 2 kat olarak yükselmemiş. Farklı bir yükselişi var bugün 3 te doktora gidicem ama çok merak ediyorum ya ne olcak diye.
asiyeciğim sonuçun yükselmesine çok sevindim hayatım inş birşeycik olmayacak içini ferah tut
Hamişler günaydın....a.s.
Nazmiyte cim çokkkkkkkkkk tebrik ederim...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..Ben söylemiştim ama sana pozitif diye çıktı iştesırnaşık şey "şimdi de kendim için söyleyim; Hamişim Hamişim:roflol:
Asiye cim kalbini ferah tut..Konu hakkında yardımcı olamayacağım ama hakkında hayrılısı olsun..
Esma cım cevap için teşekkür ederim güzel hamişim..
diğer kızlar kalkın hadiiiiiiiii nerdesiniz...
hani ben hani ben
günaydınnnn kızlarrrrrrrrr.hepınızı cookk opuyorummmm
asiyecım ınsallah guzel haberlerle gelırsın canım .bak ama dusmemeıs buda guzel bebgın sana sıkısıkı tutunuyoooo aferinnn onaaa
günaydın bencede
kızlar dun bızım tanısma yıldönümümüz müş.ama ben test heyecanından unutmusum .aksam eve gıttıgımde esım dedı bana en guzel hedıyeyı verdın dıye cok mutllu oldum ...bırbırımıze verdıgımız en guzle hedıyeydıı benceee....

kız çok duygulandım allah inş kucağınıza almayıda nasip ederde mutluluğunuz dahada bir artar

GÜNAYDIN KIZLARRRRRRRRRR

asiyeciğim sonuçun yükselmesine çok sevindim hayatım inş birşeycik olmayacak içini ferah tut

hani ben hani ben

günaydın bencede

kız çok duygulandım allah inş kucağınıza almayıda nasip ederde mutluluğunuz dahada bir artar

günaydın canım benımm ohh cok sukur sonunda bırı geldııı....amin canım allah ınsallah enkısa zamanda sanda nasıp eder

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza yeni katıldım. 2-3 aydır bebek için çalışıyoruz. Bizde de ne gelen var ne giden. Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra adetlerim düzensizleşti. Bu gün adetim bitiyor. İnşallah bu ay düzene girer yumurtlama günüme denk gelirde bende hamile kalırım. Bir ümit yaptırılan testin negatif çıkması kadar kötü bir duygu yokmuş...

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza yeni katıldım. 2-3 aydır bebek için çalışıyoruz. Bizde de ne gelen var ne giden. Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra adetlerim düzensizleşti. Bu gün adetim bitiyor. İnşallah bu ay düzene girer yumurtlama günüme denk gelirde bende hamile kalırım. Bir ümit yaptırılan testin negatif çıkması kadar kötü bir duygu yokmuş...

aramıza hoşgeldin a.s.
canım adım nasip bana tarihini ve adını bağışlarsan listemise yazarım seni

Nasip cim hayırlısı olsun canım...İnşallah hamilesindir... Ne kötü bu bekleme yaa..Valla benımde pek ümidim yok aslında bu ay..Sorun olmasa ümidim daha çok olacak ama..Maalesef sorunumuz var..Neyse...
Bu arada La gatta aramıza hoşgeldin..Bende Emel..Memnun oldum..:)))

merhaba Esma... Ya kızlar bu hamile kalma işi ne zormuş. Filmlerde dizilerde esas oğlanla kız şeytana uyar zart diye hamile kalırŞeniz ilk ay kesin hamileyim diye düşünmüştüm valla, hep düzenli adet görürdüm bi sıkıntım olmamıştı. Doğum kontrol hapını bıraktım dengem bozuldu. Forumları okudukça da korkmaya başladım. Ya bir problem varsa diye...:tomato:

merhaba Esma... Ya kızlar bu hamile kalma işi ne zormuş. Filmlerde dizilerde esas oğlanla kız şeytana uyar zart diye hamile kalırŞeniz ilk ay kesin hamileyim diye düşünmüştüm valla, hep düzenli adet görürdüm bi sıkıntım olmamıştı. Doğum kontrol hapını bıraktım dengem bozuldu. Forumları okudukça da korkmaya başladım. Ya bir problem varsa diye...:tomato:

sana tavsiyem denizciğim okuduklarından sakın etkilenme herkes farklı dr.a adet düzensizliği için gittim dr. bana korunuyormusunuz dedi evet dedim ne gerek var korunmasanızda olmaz zaten dedi 3 ay ilaç tedavisi gördüm oladı adet olunca tekrar gittim kendi dr. yokmuş başka dr. gittim ilaca ara verelim çok erken daha dedi ve o ay hamile kaldım herşey bizim elimizde stres yok umut topiğindesin umutlu olacaksın tamammı:1hug:

deniz cim hosgeldın bende nazmıyea.s.

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)

aslımmm........................................ 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009....................................... ..1 Ağustos (merve)
nilhan............................................ ..3 Ağustos ( nil)
Ameli............................................. .8 Ağustos (ayşe)
loveactually....................................10 Ağustos (şebnem)
çağla27.........................................11 Ağustos (çağla)
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ ........... (melek)
güzelkız MS................................................ ... (semra)
serdi............................................. .................. (esma )
NEŞELİ:))......................................... ................(neşe)
la gatta...............................................................(deniz)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
Sağol Esmacım... Bu ay eltim ve bir arkadaşım doğum yaptı. Dünya şekeri bebekleri oldu. Sende bebeğini sağlıklı bir şekilde kollarına alırsın ve uzun bir ömrü paylaşırsınız inşallah. Allah bizi de çok bekletmesin

X