Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben bu gün adet oldum ............................................................söylenecek bişey yok

Kızlar az konuşun ben biras çıkıım çalışiim gelicem geri Bu arada nasip tarifini verdiğin tartı yaptım yiyemedim bişeyimi eksik koydum bi daha tart mı aslaaaa

nasip hamişsem müneccim miyim kız Valla bilmem ki sanki sende de var bişiler konuşmaların deişmiş hamiş gibisin sanki

Kızlar az konuşun ben biras çıkıım çalışiim gelicem geri Bu arada nasip tarifini verdiğin tartı yaptım yiyemedim bişeyimi eksik koydum bi daha tart mı aslaaaa

ne gibi değişmiş kız?
tarifi tam verdim hayatım ama bilmiyorum ki

nazmiyem güle güle git müjdeyle gel inşallahhhhhhhhh
sibelim hamişim nasılsın canımmmmmmm
asiyem inşallah sende mutlu haberlerle gelirsin canımmmmmmm
nasipim sen hamişsin zatennnnnnn:dance:
rahelim sende yaniiiiiiiiiii:içelim:
şebnemim sen daha kendini hamiş ilan etmedinnnnbak ben üstüne görüyom mesela hamişimmmmmmmm:roflol:
emelim esmam hamişlerim nerelerdeeee gülşen kayıp derya gelirim dedi hala yokkkklavaınarım tazem de kayıppppppp yoklama yapacam sonunda gelmeyenlere oklava varrrrrrrr:roflol:

KIZ AYŞE SEN BURDAMIYDIN:roflol::roflol:

KIZ NEDEN BEĞENMEYEYİM
HEM BEN SENDEN ÖNCE GÖNDERMİŞTİM O YAZIYIlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

KIZ NEDEN BEĞENMEYEYİM
HEM BEN SENDEN ÖNCE GÖNDERMİŞTİM O YAZIYIlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

tamam canımmmmm:1hug:
hem baksana kimseler yok bizbize kaldık galiba sanırsam herhallllllllsenağlamasenağlama
ben onları varyaaaaaaaaaaklava:klava:
neyse hamişim ben fazla kızmayam bebişim etkilenmesinnnnn:roflol::roflol::roflol:

bende geldim hadi nazmiyem güzel haberlerle gel inş. sibelim hamişim hoş geldin sizi gören cennetlik
kız ayşe gülşen pazartesi tatile gittiya unuttunmu şaşkın

Ayşe Nasip ben burdayım..
Esma sen nerelerdesin bakayım? Bir geldin sonra kayboldun...Soru soruyorum ona da cevap yazmıyorsun..(((

Esma, ne sormuştun deme ben karışmam geçmişi bul oku...Sana ipucu bugün sordum..Çok geriye gitme :)))
Herkese iyi akşamlar nişana gideceğiz erken çıkmak zorundayım..Yarın bol hamiş haberi alırız inşallahhh.....Hepinizi öpüyorum..Muck..Muckkkk

ya ne olur ki yazsan emellllllllllllll lütfennnnnn çok sıcak uğraştırma beni :roflol:

kız esmaaa tatile giden sinem değil miydiCADIARZUyoksa herkez mi tatile gittiii:roflol::roflol:
rahelim bende seni mucuks mucukssssŞenizŞeniz
şebnem sen niye sıkılıyon canımmmmmmm:1hug:
nasipimmmmmmm neresinnnnnnn :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…