Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yaptırdı hayatım iki defa ve sonuçlarda sorun yoktu. anlamıyorum onda sorun yok bende yok niye olmuyo
anladım canım hayırlısı olsun biliyorsun allahımın istemisiyle bir ol demesi yeter ben inanıyorum ki olacak bizde korunmuyoruz 11 ayın içindeyiz ama bizimde olmadı bide benim eşimin sperm sayısı ve hareketliliği az vede ilaçlarını kullanmıyor ama bu aydan sonra bırakacağım doktora falan gitmeyecem.oluruna bırakacam herşeyi

kızlar dilerim ALLAH tan gerçekten isteyen herkeze nasip eder bende çok istiyordum rabbim verdi

evet aslında öyle taktıkça daha çok stres oluyoz ve olmayıncada çok üzülüyoz tüp bebek falan denemeyi düşünmüyor musun

heyy huuuuuu huuuu nerdesiniz millet öğle uykusuna mı yattınız ben geldim siz iyice buraları bo ş bıraktınız kızıyorum ama. canım sıkılıyo zaten ağlıcam şimdi beeee

sebnemcım ısler yogunn buarada anca geldım.sıldım canım resmını bende ıcın rahat olsunnn

nıye aglıyormusssunn bakalıımmm ayse yada nasıp geldınde gostersın sana klava:klava:

canım sıkılıyo ama benim burda herkesler gitti. benim işim yok oturuyorum ot ot. sıkılıyo ot tabi zamanla. iyi napim o zaman işiniz çok madem ben sizi tutmuyumm

şebnemciğim hiçbir sorun yoksa bebeğin olacak ben buna inanıyorum ama stres yapmayın bizim baş düşmanımız stres canım bunu unutmayın kovun stresi gelsin bebişler

bak çabuk silcem hemen[/QUOTE]

tşk ederim silebilirsin ne bak çabuk diye sitem etmeler aaaaa:çok üzgünüm:
çok yakışmışsınız allah nazardan saklasın

Son düzenleme:
ooooooo ne uykusu bu böyle...Hamişlerin hepsi uyuyor..Benım uykum yok cin gibiyim..Hamiş değilmiyim yoksa ((((((

saol nasipcim evde olsam bende uyurdum valla. havalar bi acayip. emelcim nerdesin hayatım ya bırkatınız beni gittiniz. sen evdemiydin emel çalışıyomuydun

yok canım çalışıyorum..Malum kdv tahakkukları var onlarla uğraştım.. Arada bir girip okuyorum..Şimdilik burdayım 17.10 paydosss...:teytey:
Bu arada bugün hamiş yok mu yaa...lülülülülülü Günü boş mu geçeceğiz....

bugün işler kesat fazla kimse yok. sana kolay gelsin hayatım. vergi muhtasar kdv işleri zor işler. bizde ödüyoz ödüyoz bitmiyo valla.

Eeee ettiğin karın yarısından fazlası ortağın olan devletin..jeyyar Her ay bu vergiler yüzünden kötü muhasebeci oluyoruz ya işte..laelaelaelaelae Sanada kolay gelsin canım..:1hug:

kızlar ben çıkıyorum herkese iyi akşamlar:teytey::enbuyukkk: yarın görüşürüz allaha emanet olun.:a015:

kızlar nasılsıız ya bayadır gelmiodum yanınıza özledim çok aman napiim yaaa çok konuşmuşsunuz gözüm korktu okumaya neyse öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…