Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Umutyaren inşallah kart yemezsinde hamişlere eklenmiş olursun zaten herkes hamiş ama olsun...

kızlar ben geldim şimdi yemekten..
asiyecim inş. kötü bişi değildir bende olur diye duymuştum o tarz kanamalar..

canım ya ben de sana bakındım yeni girdin galiba.ben internetten çikolata kisti ile ilgili yazılara baktım ümidim gitti iyice.büyürse bı kist çok kötü...

Asiyecim inş. Kötü bişi değildir bende olur diye duymuştum o tarz kanamalar..

zaten ctesi beklemek zor geliyo bide böle bişey çikinca iyice sabirsizlandim ya neyse inşallah kötü bişey değildir sağol cnm desteğin için

kızlar ya internetten çikolata kisti ile ilgili şeyleri okuyunca ümidim azaldı iyice.ne yapacam bilmiyom.

ilaçlarını düzenli olarak kullan ve dr talimatına harfiyen uy derim neden olmayacakmış
onu ancak allah bilir hayatım hemen umutsuzluğa kapılma unutma bu umut topiği seni
seviyorum ve eminim tedavin biter bitmez senden de güzel haberi alacağız:1hug:

canım ya ben de sana bakındım yeni girdin galiba.ben internetten çikolata kisti ile ilgili yazılara baktım ümidim gitti iyice.büyürse bı kist çok kötü...

aa çağla kırıldım şimdi bizim yazılarımıza güvenmiyorsun demekki aşk olsun :çok üzgünüm:

merve çağla arkadaşımıza söylermisin hayatım tek yumurtalıkla doğum yapanlar bile var diye:dilcikar:

canım benim..doktor iltihap için ilaç verdi.kist için bişey vermedi ki.ama internetten bakdım da maşallah ..felaket tellalı gibi.

asiyecim inş. kötü bişi değildir bende olur diye duymuştum o tarz kanamalar..

aa çağla kırıldım şimdi bizim yazılarımıza güvenmiyorsun demekki aşk olsun :çok üzgünüm:

canım arkadaşım yanlış anlama .ıigın da de varmış ya bu kistten.onun için onun başından geçmiş diye ona sordum lütfen yanlış anlamayın.bir de ben yanlış anlamışım doktoru.2 tene kistin biri solda diğeri sağda.ikisi aynı yerde değilmiş.

buyur canım nasipin yanıtııııııııı:
teşekkür ederim canımın içi
kız ayşeyi dün sordun sen akıllım
aşkım beni afedeceğini biliyorum biliyorsun kafam karışıkŞeniz
:roflol::roflol::roflol:
ohh iyi olmuş yoksam yazını göremeyecektik yandım kızım sen yatılı misafirde çekilmez bizler burdayken:roflol:
sorma kız bulaşık yıkadım geldim şimdi gidip ocağı silecem bu şeye benzedi hani kdv yeni çıkmıştı onun için bi reklam vardı bi alışveriş bi fiş diyeeeeeee işte benimkide o hesap bi işşşşşşş bi topişşşşş bi işşşşşşşş bi topişşşşşşşştatlicadiarzulaelaelaelaelae

çağlacımm evet yeni geldim yemekteydim cnm zaten hamiş olmak içn nasipin dediği gibi tek yumurtalık yetiyor ayrıca çikolata kisti olup hamiş kalan bi dünya kişi var bide senin kist nekadar dı kaç cm?
demekki doktor kistle ilgili bişi vermediyse büyük değil ve hamişliğine engel değil:) ama için rahat değilse değiştir doktorunu başka doktora gösteriveer:)
bide şunu diyim insan ne düşünürse başına o gelir pozitif düşünn..

banane ben kırıldım işte:dilcikar:
şaka şaka hayır 38 yaşındayım ve çok şey görüp duydum duyduklarımı sizleri rahatlatabilmek için paylaşıyorum yoksa ne hattime size akıl vermek

bu arada 1999 yılında benim yumurtalığımı alıyorlardı nerdeyse bu çikolata kisti yüzünden ama başka dr bana ne çikolata kisti kızım senin kist adet kanaması esnasında damara denk gelmiş ondan öyle görmüştür dr dedi bence başka dr gitmelisin ilk dr uysaydım pisi pisine yumurtalık gidecekti

kızlar ben deminden beri ne okuyorum bilin bakalım ama gülmekkk yokk:roflol:
güya ben hamişim ya kaç haftalık hesaplama yaptırdım 2 haftalık çıktı nelervar diye gebelik haftalarına bakıyodum:roflol:

çok sağolun arkadaşlarım.benim de adetten 3 gün önce doktora gitmem.benim kist de senin dediğin gibi adet öncesi kist olabilir gibi düşündüm ama kan ve hormon tahlili de yaptırdık.tüm değerlerim iyiydi.ca 125 değerim 43 çıktı.normali 35miş.bu da tümör belirteciymiş galiba.araştırdım da.

canım benim demin belirttiğim gibi kistin ikisi de aynı yumurtalıkda değilmiş ben yanlış anlamışım.biri solda diğeri sağda.ikisi de 1.5-2 cm civarındaymış.pozitif düşünmeye çaılışıyom ama şu internet beni mahvetti.girmediğim site kalmadı jinekoloji konularında.

güya ben hamişim ya kaç haftalık hesaplama yaptırdım 2 haftalık çıktı nelervar diye gebelik haftalarına bakıyodum:roflol:

çatlak:roflol:
kız benimkini hesapla bakayım 20 haziran:roflol::roflol:

öyle dedim diye kızmadın değil mi mervecim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…