Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kızlar bende adet başlangıcı gibi lekelenmeler olmaya başladı ya düşüyo mudur çocuk az az sabahtan oldu takip ediyorum doktoru arayacağım ama endişelendim....
asiye bana sorarsan ihmal etme ama endişelenmede belki üşüttün akıntı oluştu lekelenmen kırmızı mı?
kızlar kasıklarıma ara ara kramplar giriyor sanırım maçtan atacak beni hakem:roflol::roflol:

kaç haftalık hamilesin ve bhcg takibi yapılıyormu değerin kaç çıktı?[/QUO

3 TEMMUZDA 8,99 ÇIKTI
7 TEMMUZ DA 1952
12 TEMMUZ DA 1658 ÇIKTI CANIM
ADETİM GEÇELİ 16 GÜN OLDU AMA BEBEK NE KADARLIK SÖYLEMEDİLER DAHA KÜÇÜK DEDİLER SADECE CNM CUMA GÜNÜ TEKRAR KAN TESTİ YAP CTESİ GEL DEMİŞTİ DOKTOR BUGÜN ARAYIN CADA CTESİ NASILSA GELECEKSİN PANİK YAPMA DEDİ.
senağlama

canım adet tarihini soyleyebilirmisin ne zaman olman gerekiyordu 3 temmuzdaki 8,99 mu yoksa 899 mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
ayşem nerdesin sen ya gerçi okumaya gideceeğini biliyordum ondan sormadım yoksam sorardım biliyorsun:1hug:

asiye bana sorarsan ihmal etme ama endişelenmede belki üşüttün akıntı oluştu lekelenmen kırmızı mı?
kızlar kasıklarıma ara ara kramplar giriyor sanırım maçtan atacak beni hakem:roflol::roflol:

aman dur sen iyi oyuncusun dikkat et inşallah yemezsin kırmızı kartı
kızlar geçen ne oldu biliyomusunuz
eşimle düğündeyken
tanıdığım bi bayanı gördüm kucağında bebeği vardı
aaa buda doğurmuş dedim
kocişte pispis sırıtarak bir sen doğuramadın dedi
bende evet
ama birgün doğururum dedim
hiç demezdi böyle bişey şaşırdım
yumuşuyomu neee
haa bide şeyi diycektim ben dün rüyamda kırmızı güller gördüm bi kaçtane görünüyor
ondan sonra çoğalıyorlar
gündüz uyuduğumda görmüştüm bilen varmı?

koyu deil ama kahverengi. Sabahtan geldi şu anda yok bakıyorum sürekli. acaba üşüdüm mü diye düşündüm ama korktum ya doktorda bekle dedi işte

ayşem nerdesin sen ya gerçi okumaya gideceeğini biliyordum ondan sormadım yoksam sorardım biliyorsun:1hug:

kız tam hazırlanıyordum bir yağmur boşaldı ki sormaaaa aman yağsın zaten ya çok lazımdııııı:nazar::nazar:neyse öyle olunca bende annemi aradım oda gelme dedi zaten misafirlerde gelecek en iyisi eve bakam bende dedim işte biraz iş güç girmedim önce biliyom çünkü girince kalıyom burda büyümü yaptınız ne ayrılamıyom bi yereeeeeee:roflol::roflol::roflol:
ama dayanamadım geldim yineeeeeeee:dance::dance:
neyse hadi bi el atıverinde bitirek işleriiiiiiiii:roflol::roflol:

lekelenmem açık kahverengi sabah 10 ile 11,30 arası oldu şimdi yok Allah a şükür doktor bekle dedi bende merak ettim normal bişey değildir sonuçta

3 TEMMUZDA 8,99 ÇIKTI
7 TEMMUZ DA 1952
ADETİM GEÇELİ 16 GÜN OLDU AMA BEBEK NE KADARLIK SÖYLEMEDİLER DAHA KÜÇÜK DEDİLER SADECE CNM CUMA GÜNÜ TEKRAR KAN TESTİ YAP CTESİ GEL DEMİŞTİ DOKTOR BUGÜN ARAYIN CADA CTESİ NASILSA GELECEKSİN PANİK YAPMA DEDİ.

canım adet tarihini soyleyebilirmisin ne zaman olman gerekiyordu 3 temmuzdaki 8,99 mu yoksa 899 mu?

--------------------------------------------------------------------------------

burdayız...:lepi: benı sormadın ama neyse... bu arada mutlu yıllar dilerim..
Ayşe ben seni sordum valla.. Nasip hatırlasana Ayşe İstanbula gitti dedin sende...:eek:klava:
geçmişi oku bakıyım....Çok üzgünüm çoook
bu arada Derya cım gül görmek iyidir..Yakında sevinçli bir haber alacaksın..Hadi inşallah kalbinden geçen haber olsun..

koyu deil ama kahverengi. Sabahtan geldi şu anda yok bakıyorum sürekli. acaba üşüdüm mü diye düşündüm ama korktum ya doktorda bekle dedi işte

dr rengini söylediysen mutlaka bir bildiği vardır yoksa tehlikeli birşey olsaydı hemen çağırırdı tahminimce sen stres yapma ve ayaklarını uzat dinlen bu çok önemli uzan ve ayaklarının altına yastık koy tabi takibini de devam ettir
allahın izniyle hayırlıysa zaten kucağına alacaksın bebişini bunu unutma ve rahatla kasılmalarında yoksa endişelenme herşey yoluna gireceğinden eminim hayatım tamam mı?
stres yok:1hug::1hug:

burdayız...:lepi: benı sormadın ama neyse... bu arada mutlu yıllar dilerim..
Ayşe ben seni sordum valla.. Nasip hatırlasana Ayşe İstanbula gitti dedin sende...:eek:klava:
geçmişi oku bakıyım....Çok üzgünüm çoook
bu arada Derya cım gül görmek iyidir..Yakında sevinçli bir haber alacaksın..Hadi inşallah kalbinden geçen haber olsun..

teşekkür ederim canımın içi
kız ayşeyi dün sordun sen:roflol::roflol:akıllım
aşkım beni afedeceğini biliyorum biliyorsun kafam karışıkŞeniz

ayyyyyyy bi uyku bastırdiki sormayın gitsin bide bikaçgündür gündüz uykusu adeti oldu bende hayatta yatamam ha

kız tam hazırlanıyordum bir yağmur boşaldı ki sormaaaa aman yağsın zaten ya çok lazımdııııı:nazar::nazar:neyse öyle olunca bende annemi aradım oda gelme dedi zaten misafirlerde gelecek en iyisi eve bakam bende dedim işte biraz iş güç girmedim önce biliyom çünkü girince kalıyom burda büyümü yaptınız ne ayrılamıyom bi yereeeeeee:roflol::roflol::roflol:
ama dayanamadım geldim yineeeeeeee:dance::dance:
neyse hadi bi el atıverinde bitirek işleriiiiiiiii:roflol:

ohh iyi olmuş yoksam yazını göremeyecektik yandım kızım sen yatılı misafirde çekilmez bizler burdayken:roflol:

dr rengini söylediysen mutlaka bir bildiği vardır yoksa tehlikeli birşey olsaydı hemen çağırırdı tahminimce sen stres yapma ve ayaklarını uzat dinlen bu çok önemli uzan ve ayaklarının altına yastık koy tabi takibini de devam ettir
allahın izniyle hayırlıysa zaten kucağına alacaksın bebişini bunu unutma ve rahatla kasılmalarında yoksa endişelenme herşey yoluna gireceğinden eminim hayatım tamam mı?
stres yok:1hug::1hug:

sağol canım valla sizde olmasanız bitmiştim yania.s.

3 TEMMUZDA 8,99 ÇIKTI
7 TEMMUZ DA 1952

--------------------------------------------------------------------------------

canım 2 haziranda olmuştum en son 30 haziran gözüküyordu 3 temmuz da ölçtürdüm ilk 8,99 çıktı hatta doktor bu nebiçim sonuç diye bana sordu sanki ben yapmışım gibi

kızlar ben geldim şimdi yemekten..
asiyecim inş. kötü bişi değildir bende olur diye duymuştum o tarz kanamalar..

X