Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

neyse bende çıkıyorum birazdan görüşürüz
kimsenin konuşacağı yok
bende işlerimi yapayım

Kızlar bende adet başlangıcı gibi lekelenmeler olmaya başladı ya düşüyo mudur çocuk az az sabahtan oldu takip ediyorum doktoru arayacağım ama endişelendim....

Kızlar bende adet başlangıcı gibi lekelenmeler olmaya başladı ya düşüyo mudur çocuk az az sabahtan oldu takip ediyorum doktoru arayacağım ama endişelendim....

bence hiç beklemeden ara doktorunu
umarım bişey yokturda olursada erkenden bi yoluna bakarlar bekletme
hadi geçmiş olsuna.s.

hemen endişelenme ama mutlaka doktora git ve istirahat etmeyi ihmal etme böyle durumlarda doktor ilaç veriyor........canım devam etmesi önemli değil bir kere bile gelse hemen doktora gitmen gerekir. benim çok az leke gibiydi soluktu genede ilaç ve istirahat vermişti ihmale gelmezzzzzzzzzzz

Son düzenleyen: Moderatör:
Asiye cim geçmiş olsun.. Bencede bekleme hemen git..İnşallah ters bir durum yoktur..

Asiye cim geçmiş olsun.. Bencede bekleme hemen git..İnşallah ters bir durum yoktur..

Doktoruma ulaştım bana ctesi nasılsa geleceksin şu anda acil bşley yok dedi. Hamile olanda da olmyandada bu tür lekelenme olur endişelenme dedi. Kendinide üzmene gerek ölsede sonuçta yapılacak bişey yok dedi bana.senağlama

asiyeciğim ihmal edilecek bir durum değil dr. ara ve hemen git canım

asiye dr. iyimi benim pek hoşuma gitmedi tutumu bence sen başka dr. git ya öyleysede yapacak birşey denirmi tıp bu ya neler yapılıyor

asiye dr. Iyimi benim pek hoşuma gitmedi tutumu bence sen başka dr. Git ya öyleysede yapacak birşey denirmi tıp bu ya neler yapılıyor

bizm aile doktorumu ya annem yengem herkes ona gidiyor. Bana da acimasiz bir cevap olarak geldi ama doktorlarada güven olmuyoki ctesi başka doktor denemitim ona kalsaydida ptesi alinacakti çocuk şaşiriyo insan ya....

bizm aile doktorumu ya annem yengem herkes ona gidiyor. Bana da acimasiz bir cevap olarak geldi ama doktorlarada güven olmuyoki ctesi başka doktor denemitim ona kalsaydida ptesi alinacakti çocuk şaşiriyo insan ya....

neden elıcaktı sorun neydi yani ?

hainlerrrr kimse sormamış beniiiiiiiiiiklava:klava:
benim işim varken sayfa sayfa doldurun okuyacam diye işleri asam ben varken sesiniz çıkmasın gelde oklavayı eline alma şimdiiiiiiiiiklava:klava:
asiyem rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin gönlüne göre versin korktuklarından uzak etsin inşallah canımmmmm
nasipim evlilik yıldönümün kutlu olsun canım nice nice yıllara kocişinle oğluşunla bebişinle inşallahhhhha.s.
tazem nerelerdesin sen bakammmmmklavasemracım sen tazem olarak kaldın kusura bakmaaaa:1hug:)
esmam emelim nasıl gidiyo hamişlik bakammmm iyi bakıyonuz yeğenime dimiiii
deryam rahelim nazmiyem mervem bide yeniler vardı galiba ama adlarını unuttum şimdi idare ediverin işte hepinize günaydınnnnnnnnn(bu saatte günaydın olurmu demeyin işim vardı çay molasında yazıyorum benim için günaydın işte o kadarrrrr:roflol:)

vlla benimde aynı olmuştu doktorumu aradım hiç bekleme gel dedi
bilemiycem nedir ne değildir
belkide doktorun bildiği bişey vardır
am unutmaki onlar böyle durumlara baya soğukkanlı yaklaşıyorlar hergün kaç kere rastlıorlar böyle seylere
yinede sen bilirsin,

ayy kızlar acayip derecede midem bulanıyor
bide ğöğüslerim dokundukça sızlıyor bende mi 9 gün önceden test yapsam acep

sanada günaydın canım
soramadık kusura bakma biliyosun hepimiz hamileyiz ya ondan anla olurmu
hemde su sopayı kaldrı biliyosun çocuklar anne karnında herseyi hissedermiş senden korkmasınlar teyzesi

bozuk gebelik dedi canim bende kendi doktoruma gittim kesesi duruyo dedi ctesi bakariz kese büyürse çocuk yaşiyordur kese küçülürse bebek ölmüştür aliriz dedi.

kaç haftalık hamilesin ve bhcg takibi yapılıyormu değerin kaç çıktı?

acele etme derim ama sen bilirsin canım benim 5 gün geçti hala negatf çıkyor sinir oldum bakalım 10 gün olsun doktora gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…