Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben mi kızcam nasipp allah iyiliğini kız ne kızcam deliyim ben biliyom kendimi:))
sanada hemen bakıyorumm:))

nasipcim sende 3 hafta 5 günlüksün doğum tarihinde 27 mart 2009 hadi hayırlı olsun gülüm kızın olcakmış:)

canım küçük kistin ondan doktorun bişi vermemiş muhtemelen sen tatlım çok taktıysan başka doktora göster fayda var ama bakma sitedekilere.. seninki öyle değildir:1hug:

canım küçük kistin ondan doktorun bişi vermemiş muhtemelen sen tatlım çok taktıysan başka doktora göster fayda var ama bakma sitedekilere.. seninki öyle değildir:1hug:

teşekkür ederim...işallah canım benim.sen hamile olabileceğine göre sen tedavini falan oldun demi...kist konusunda sıkıntın kalmadı.seninki de küçüktü o zaman.bir de sen hamişsen varya ....:dance:

teşekkür ederim...işallah canım benim.sen hamile olabileceğine göre sen tedavini falan oldun demi...kist konusunda sıkıntın kalmadı.seninki de küçüktü o zaman.bir de sen hamişsen varya ....:dance:

benim kist 4 cme yakındı canım epey vardı valla bidaha doktora gitmedim geçtimi bilmiyorum :1rolleyes:
ama geçmiştir ilaç kullandım biray doğum kontrol sora gel demişti doktor ama önümüzdeki ay olmazsam gitcem doktora..
inş. cnm inş. herkess hamiş olsunn allah gönlünümüze göre versinn

ben geldim ama beni meraak eden olmamış hiçççççççççççççççç:dilcikar::dilcikar:

kim demiş merak eden olmamaış diye
bak gelmedin sıkıntıdan kendimi karpuza
verdim
ey yumurtaya can veren allahım ne büyük nimet yaratmışın bu karpuzu yaratmakla

sen benden nasipden ayşeden daha delisin düşün işde nasıl delisin üçümüzü toplasan bir derya etmezzzzzzz:roflol::roflol::roflol:

ben geldim ama beni meraak eden olmamış hiçççççççççççççççç:dilcikar::dilcikar:

yok kız sade seni değil beni de unuttu bunlar insan bi kolay gelsin der yaaaasenağlamasenağlama
tamam bende girmiyom bi daha biz iş güç arasında zaman yaratıyoz sizler için siz hiçççç
hıh işime dönem bari ne arıyosam artık burdaaaaaaa:a015:

canım ben senin geleceğini bilmiyordum bugün sabahda göremeyince gelmeyecen sanmıştım küselim senle bu hainlere

kız şebnem bugündemi işi astın nasıl bari inş. iyileşirsinde yarın bomba gibi yanımızda olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…