Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

1-Mide bulantısı
2-Tansiyon düşmesi
3-Baş dönmesi
4-Alt karında şişkinlik ve hassasiyet
5-Kasıklarda batma yada sancı
6-Kirpiklerin karışması
7-Bel ağrısı
8-Akıntı artması
9-göğüslerde hassasiyet
10-Göğüslerde şişme
11-göğüs uçlarının acıması
12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması
13-Sık idrara çıkma
14-Uyku hali
15-Halsizlik
16-Ağızda kuruluk
17-Ağızda metal tadı hissetmek
18-Dudakların fosur fosur olması (nasıl bişeyseSmile)
19-Göb bebeklerinin büyümesi (bunu yeni öğrendim, gözünden anlarım diyenler içinWink)
20-ADET GECİKMESİİİİİ (

kızlar bunu yeni buldum paylaşmak istedim

kızlar ama benim ciddi bi korkum var..
benim 5 gün önce falan ilişki sırasında sağ kasığımda ağrı oldu hafif ve sonrasında da gün içinde yürürken falan sürekli olmayan hafif bi ağrım olmaya başladı aynı yerde..
ve bu sabah da ilk kez sanki sağ kasığıma kramp girdi, karnımın alt-ortasına, bacağıma ve belime doğru da hissettim, 5 dk falan sürdü..
ve korkum Allah korusun sağ tüpte dış gebelik!!!
bilgisi olan var mı ya da önerisi??

canım dur ya pozitif düşünelim pozitif olsun dimi
bu arada çok bilmekte iyi değil he arkadaşlar

kızlar size danışmak istiyorum benmayıs 1 de regl oldum..ve 28 günde bir düzenli bi şekilde oluyorum..mayıs 9 da ve 15 mayısta eşimle birlikte olduk sizce yumurtlama dönemlerime denk geldi mi...boşuna beklemek istemiyorum bana bilgi verirseniz sevinirimm 3 aydır beklenti içerisindeyimm..tşk ederim:nazar:

canım yumurtlama döneminde gün aşırı ilişki öneriyor doktorlar.sen sadece iki gün yazmışsın sanırım yada o tarihler arası mı demek istedin ben tam anlayamadım.inşallah herkesin beklentileri gerçekleşir canım.sıkma canınıa.s.

arkadaşlar kimse bişey yazmıyor mu?yoksa ben mi beceremiyorum daha yeni üye olduğum için bilmiyo olabilirim de...lütfen bana yumurtlama konusunda yardımcı olurmusunuz?

kızlar size danışmak istiyorum benmayıs 1 de regl oldum..ve 28 günde bir düzenli bi şekilde oluyorum..mayıs 9 da ve 15 mayısta eşimle birlikte olduk sizce yumurtlama dönemlerime denk geldi mi...boşuna beklemek istemiyorum bana bilgi verirseniz sevinirimm 3 aydır beklenti içerisindeyimm..tşk ederim:nazar:
canım 10-15 mayıs arası gebe kalma ihtimali olan günlerin. bunu tam 28 günde bir olduğunu düşünerek hesapladım.. gebelik olabilir, ama tam yumurtlama gününde ilişki var, ümitlen tabi ama abartma bence, inşallah hamiş olursun:dance:

karakız evet yanlız 2 gün 9 unda ve 15 inde eşim iş gereği il dışına çıkmak zorunda kalmıştı ama sanırsam 15 i de yumurtlama günü me denk geliyor yine de umudum var inşanlah allah herkesin gönlüne göre versin

canım 10-15 mayıs arası gebe kalma ihtimali olan günlerin. bunu tam 28 günde bir olduğunu düşünerek hesapladım.. gebelik olabilir, ama tam yumurtlama gününde ilişki var, ümitlen tabi ama abartma bence, inşallah hamiş olursun:dance:

google'a hesaplayıcılar yazın ve aratın ilk çıkan sonuca girin ordan gebe kalma ihtimaliniz olan günleri ve sonraki tahmini adet gününüzü öğrenebilirsiniz..

tşk ederim aylint .. ben yinede umutla bekliyeyim en azından rahatladım bana göre 14 ü tam yumurtlama dönemim ..ama 15 de olabilir miş...allahım inşallah 8 gün daha nasıl geçer...

tşk ederim aylint .. ben yinede umutla bekliyeyim en azından rahatladım bana göre 14 ü tam yumurtlama dönemim ..ama 15 de olabilir miş...allahım inşallah 8 gün daha nasıl geçer...

sevde arkadaşların yazdıkları doğru.inşallah bi şekilde tutmuştur.bence sen bugunde dene belki daha şansın olabilir.

canım senin büyük ihtimal 14 mayısta idi ovulasyonun iki gün birliktelik az denk gelmemiş olabilir. ben sana özeltel şöyle söyliyim regl bitecek artı iki gün daha koy 10. 12.14.16. 18. ve 20. günlerinde ilişkiye girmen lazım. yumurtanın çatladığını net bilmen için ovulasyon testi al ama en az üç tane olsun ki gün gün takip edip çift çizgiyi yakaladığın gün ilişkiye gir 24 saat sonra tekrar et. şu durumda hala 20. gündesin bugün bile ilişkiye gir bence.

naptın canım ya? ben böle bilmiyorum, yanlış mı biliyorum??
28 günde bir oluyo adet, yani 14 gün sonrası yumurtlama günü, yani 1 mayısta olmuş en son, 1+14=15 mayıs yumurtlama günü, bu günden 5 gün önce gebelik ihtimali artar yumurtlama gününe hadi, bi gün sonrasına kadar.. 2o si ne oluyoo:uhm:

canım senin büyük ihtimal 14 mayısta idi ovulasyonun iki gün birliktelik az denk gelmemiş olabilir. ben sana özeltel şöyle söyliyim regl bitecek artı iki gün daha koy 10. 12.14.16. 18. ve 20. günlerinde ilişkiye girmen lazım. yumurtanın çatladığını net bilmen için ovulasyon testi al ama en az üç tane olsun ki gün gün takip edip çift çizgiyi yakaladığın gün ilişkiye gir 24 saat sonra tekrar et. şu durumda hala 20. gündesin bugün bile ilişkiye gir bence.

bi de ille 10 12 14 olması gerekmezki, uyygun ortamda spermler uzun süre hatta bi kısmı 4-5 gün vücutta yaşayabilirler..

kızlar bencede aylint doğru söylüyor 28 günde bir adet oluyorsan 14 çıkar 14+1 15 i yumurtlama günü bundan 2 gün öncesi ve sonrası benim bildiğim en yüksek ihtimal ama SEVDE NUR cum bu belli olmaz spermler 7 güne kadar canlı kalabiliyormuş yani hamile kalmış olabilirsin

yani kısacası benim ayın 15 yumurtlama günü me denk gelmiş arkadaşlar..ben bebek beklemeye devam edeyimm ayın 28 ine kadar....çok teşekkür derim cevaplarınız için iyiki böyle bir site var ben bu siteyi 3 aydır ziyaret ediyorum sürekli okuyorum yazılanları ama üye ancak olabildim

X