Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sıcaktanmıdır nedir yanlış yazıyorum bazen gönlüne diyecektim esmacıma.s.

ya bende hep yasini şerif okurken ecrin keriym kısmı var ilk sayfada hep orda bi değişik duygulanırım benmde ordan aklımda kalıo

aslında bende berke istiyorum ama babasının kararı kesin
sıcaktanmıdır nedir yanlış yazıyorum bazen gönlüne diyecektim esmacıma.s.
ANLADIM BEN ONUUUUUsengözlerimebaksanab
Ecrin : Allahın hediyesi anlamına geliyor imiş....
sanırım değişik ve nadir rastlanan isimlerden biri...

evet şimdilik öyle ilerde nasıl olur bilmiyom esilada güzel demi

esmacım ayşe yine bizi bırakıp gitti görüyon mu ??? klava:klava:klava:
gidişi sessiz oldu ama dönüşü muhteşem olcek mi bakalım sırnaşık şey

oooo ısımlewre hazırlanmaya baslamıss..ne guzelll
esmacım bende begendıklerımı soyleyım
erkek: BARTU - BATIN(allahın ısmılerınden bırı dıye bılıyoruım)KAYRA(kızdada erkektede duydum)
kız:CEYLİN ama ecrın de guzelmıs

oooo ısımlere hazırlanmaya baslamıss..ne guzelll
esmacım bende begendıklerımı soyleyım
erkek: BARTU - BATIN(allahın ısmılerınden bırı dıye bılıyoruım)KAYRA(kızdada erkektede duydum)
kız:CEYLİN ama ecrın de guzelmıs

ceylin yakınlardan birinde var o yüzden çıktı listeden

Nasip abla kulakların çınlasın emiiiiiiiiiiiiiiii
sensiz kaldık, özlendinnnnnnnnnnn.......
:1hug:

kendını toparlamana sevındım canımm.yok ben gecen klomen le ovıtırelle çatlatma ıgnesı kullandım ama olmadı.buay gene klomen kullandım yumurta bı tane gelısmıs kendı kendıne catlayacak dedı dk.ıgneye gerek duymadı(22,5 mm olmus) calısmalrdayız ıstee...

kızlar site ayşeyi kabul etmiyormuş ne yapalımda ayşe girebilsin bakın ne yazmış

pc oradan çıkmıyom diye kota koydu bana galiba yada kociş tembih etti giremesin diye onu dinliyohaha

kızlar site ayşeyi kabul etmiyormuş ne yapalımda ayşe girebilsin bakın ne yazmış

pc oradan çıkmıyom diye kota koydu bana galiba yada kociş tembih etti giremesin diye onu dinliyohaha

bence bilgisayarını kapatıp bir 5 dk sonra tekrar açsın ve girmeye çalışsın..
başkaca bir problem olacağını sanmıyorum... diğer sitelere giriyor ise bilg.da sorun yoktur sadece burayla ilgili bir problem ise geçicidir derim ben.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…