Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ne günaydını öğle oldu ben temizliği bitirmek üzereyim ohhhh ablam daha yeni kalkmış sanada günaydın canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yok emelcım ne yenı kalkması sabah 7 de ayaktaydım 9da işbaşı.......anca dunde doktora gıtme ıcın erken cıkmıstım ıslerı bıraz toparladımm...daha yenı yapmadınmı sen temızlıkkk

yok emelcım ne yenı kalkması sabah 7 de ayaktaydım 9da işbaşı.......anca dunde doktora gıtme ıcın erken cıkmıstım ıslerı bıraz toparladımm...daha yenı yapmadınmı sen temızlıkkk

benim canım sıkıldıkça haydi temizliğe diyorum 2 kişiyim elektriğim 70 den suyum 50 den aşağı düşmez benim

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr:dance:
emel sakın bişey diyim deme 1 saattir yazdıklarınızı okuyom arada iş yapıyom yani şimdi kalkmadım canımmmmmmmmmmmklava:klava:
umudum ne desem boş Allah hakkında hayırlısını nasip etsin canımmmma.s.
güzel hamişim nasılsınnnnnnnnnnnnn
merve nazmiye gülşen rahel raziye günaydınnnnnnnnn:dance:
şebnemim o sen misin yahuuuuuuuuuuusengözlerimebaksanab
pınarım inşallah hayırlı haberle gelirsin canımmmmmmma.s.
yeni bir ay yeni umutlar olsun hamişler buraya doluşsunnn

benim canım sıkıldıkça haydi temizliğe diyorum 2 kişiyim elektriğim 70 den suyum 50 den aşağı düşmez benim

ben senin kocişin yerinde olsam alırım oklavayııı elimee yenmi yemenmi ondan sonra temizlik yapanmııı

emel cim sen çalışmıyormuydun? Ben seni öyle hatırlıyorum. Bence sen bir an önce işe gir yoksa kocanı iflas ettireceksin. Temizlemekten eşyaların eskiyecek be güzelim.. Yada artık kendi evini bırak bizimkileri yap..:)))

gelirim vallahi benim hamileliğim çok kötü geçti yatak odasından çıkamadım hiç hep uyudum ve kustum o yüzden işten ayrıldım tam dönecem dediğimde bebeğim öldü bende çalışmak istemedim insanlar o ara üstüme çok geldi ne oldu ne kaldı niye öldü bu sorular o kadar çok sıktıkı

gülşencim nasılsın ya geldim pek pek görüşemedik tatlım?

iyi valla canım benim....sen giderken çok umutluydum o ay için ama beklenen adet tarihinden 5 gün önce regl oldum.....bu ay o kadar düşünmüyorum yalnızca kocişimi sevcem bu ay bebişsizcoksekeriremsu........13 temmuzda tatile gidicez bizde kafamızı dağıtalım azıcık.....senin son durum ne....ne zaman gideceksin kistin gidişatına dair

merci şekercim küçükkenee şekermişim yine öyleyim ya neyssseee buda sizin resminiz dimi hayatım sende çok güzelmişsin maşallah güzel annea.s.
evet canımmmm biziz
iyiki kocisim değilsin sen beni döverdin de severdin de o hep seviyocoksekeriremsu

hep sevsin canııımm allah kimsenin mutluluğunu bozmasın mutluluklarımıza beebekle dahada muyluluk katsın inşallah

merhaba arkadaşlar düne kadar bende bu sitede sizin yazdıklarınızı takip edip bende bu ayki sonuçları umutla bekliyodum.ama dün doktorumdan aldığım haber beni ve eşimi gerçekten yıktı.gerçi bu konu hakkında başlıkta açtım ama buraya yazmadanda edemedim.doktorumun söylediğne göre endometriozis hastasıymışım.yani kısırlığa ramak var diyo.ben 6 aydır hamile kalamama sebebininde bu olduğunu söyledi.ben hiç bebek sahibi olamıcakmıyım? bilgisi olan varsa nolur yazsın.bir umut ışığına ihtiyacım var.senağlama

canım öncelikle aramıza hoşgeldin..Hastalık hakkında pek fazla bilgim yok ama bir arkadaşımda senın durumundaydı. 9 yıl bekledikten sonra bebeğine kavuştu. Bebeği olduktan sonra da menopoza girdi. Diyeceğim Allahtan ümit kesilmez. Doktorda ona aynısını söylemişti. Bence hemen karamsarlığa kapılma Allah büyüktüra.s.

gülşencim hapım bitti şimdi adet olmayı bekliyorum adetten sonra umarım atmış olurum ama kafamıda karıştıran doktorum izne ayrıldıysa hangi doktora gitcem doktor bulmam lazım hem işe yakın hemde ii bi doktor artık hep ona gideyim kontrollerimi yaptırayım diye.
canım tatil çok ii gelio sende tatilde kocanla başbaşa dinlen bolca rahatla sonra senn bebişte gelsin:))

cnm bende pek bilmiyorum nasıl anlaşıldı hastalığın? allahtan ümit kesilmez

canım konu hakkında bilgim yok ama biliyorsunki tıp çok ilerledi her günde ilerlemeye devam ediyor inşallah bu hastalık senin anne olmana mani olmaz bak burada hepimiz bebiş için uğraşan dua eden insanlarız rabbimin nereden kapı açacağı bilinmez inşallah hepimiz anne olacağız eğer bizimleysen inan buna çünkü burada aksini düşüneneklava:klava:klava:var ve inan sende anne olacaksın canım teyze yapacaksın bizi tıpkı sibelim deryam esmam gibiiiia.s.a.s.

esma kız maşşallah hakkaten şebnemcim inş. kızın olur oda snein gibi tatlı olur:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…