Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kizlar Evinizde Büyü Olmamasi Için Yani Yapamamalari Için Temizlik Sulariniza Azicik Sirke Dökün Diş Kapinin Eşiğini Sirkeli Suyla Silin Ve çamaşirlarinizi Yikarkende Vernelin Içine Bir Tatli Kaşiği Sirke Dökün

Kizlar Evinizde Büyü Olmamasi Için Yani Yapamamalari Için Temizlik Sulariniza Azicik Sirke Dökün Diş Kapinin Eşiğini Sirkeli Suyla Silin Ve çamaşirlarinizi Yikarkende Vernelin Içine Bir Tatli Kaşiği Sirke Dökün

Bunlar hijyen için mi..?laelaelaelaelae Sen söyleyince aklıma başka birşey gelmiyor..naniknanik

ya kızlar
umarım suan yuasadıklarımı hiçbiriniz yaşamzsınız
umarım hep mutlu olursunuz umarım o güzel yüreğiniz hiç incimez

baska bir sayfada bir arkadas yazmışki sen resmini koydun eşin görsünde sana acısın diyemi
ama ben onun için yapmadımki ben sırf görmesin diye burdaki kullanıcı adımı bile değiştirim
neden insanlar beni hep yanlış anlıyor
galkkliba bende kendimi anlatamamak gibi bir yeteneksizlilik var

Bunlar hijyen için mi..?laelaelaelaelae Sen söyleyince aklıma başka birşey gelmiyor..naniknanik

yok şekerim sirke ile silinen eve büyü giremezmiş bak bu büyü ile ilgili kitaplarda yazarmış büyü bozmak için evi veya kıyafetlerinizi sirkeli suyla yıkayın silin diye büyü tutmazmış o eve

baska bir sayfada bir arkadas yazmışki sen resmini koydun eşin görsünde sana acısın diyemi
ama ben onun için yapmadımki ben sırf görmesin diye burdaki kullanıcı adımı bile değiştirim

arkadaşın saçmalamış boşver kafana takma öyle insanları ama güçlü olmaya çalış canım yaaaa neden kendine hiç güvenmiyorsun sen

emelcim sağolasın yapcam bende sirkeyi allah korusun.. deryacım onu diyen kişi kim bilmiyorum ama ne kadar değişik bi düşüneceye sahipmiş kocan acısın die nie yapasın ki.
hem ayrıca evet görsün kocanda anlasın senn onu ne kadar sevdiğini.
derya sen bebiş beklio msn ben tam bilmiorumda?

yok şekerim sirke ile silinen eve büyü giremezmiş bak bu büyü ile ilgili kitaplarda yazarmış büyü bozmak için evi veya kıyafetlerinizi sirkeli suyla yıkayın silin diye büyü tutmazmış o eve

temizlikle ilgili heşeyi emele sorabilirsin canıııımmmmmmmmm:roflol::roflol:

hayır kendini anlatamamak gibi bir sorunundan öte insanların söylediklerini acayip takıntı yapmak gibi bir sorunun var......herkes,herkes hakkında herşey düşünebilir ama sen söylenen herşeyi üstüne alınırsan yaşayamazsın.....inan daha büyük acılar var dünyada derya.....bunları aşabilirsin ve son söz;bitecekse kendini bu kadar hırpalamana gerek yok

emelcim sağolasın yapcam bende sirkeyi allah korusun.. deryacım onu diyen kişi kim bilmiyorum ama ne kadar değişik bi düşüneceye sahipmiş kocan acısın die nie yapasın ki.
hem ayrıca evet görsün kocanda anlasın senn onu ne kadar sevdiğini.
derya sen bebiş beklio msn ben tam bilmiorumda?

yk anacım ne bebişi ben adamı elimde tutmaya çalısıyorum
bebek yok
ya bide benim eşimin bi huyu var kjızlar aranızda bilen varmı taktığına takar
belli bir süre unutur tekrar baslar

kız olursa insallah bana benzer
benzesin ama fazla benzemesinnn pasaklıda olmasın tabiii ama senin gibi olursa ölürüm ben ayollll
yk anacım ne bebişi ben adamı elimde tutmaya çalısıyorum
bebek yok
ya bide benim eşimin bi huyu var kjızlar aranızda bilen varmı taktığına takar
belli bir süre unutur tekrar baslar
canım ben senin eşinin sosyolog olduğuna nedense bir türlü inanamıyorum fotoğrafda bile neyse söylemeyeyim :1no2:
günaydınnn kızlar.... nasılsınızzzz

günaydın nazmiyeciğimmmmmm:1hug:

benzesin ama fazla benzemesinnn pasaklıda olmasın tabiii ama senin gibi olursa ölürüm ben ayollll

canım ben senin eşinin sosyolog olduğuna nedense bir türlü inanamıyorum fotoğrafda bile neyse söylemeyeyim :1no2:

niye kız nasıl duruyorki fotoğrafta valla sosyolog ege sosyoloji mezunu ama nedense sosyologluğu sadece bana yapıyor

niye kız nasıl duruyorki fotoğrafta valla sosyolog ege sosyoloji mezunu ama nedense sosyologluğu sadece bana yapıyor

ya canım yalnış anlama ama adamda mafya duruşu var hem o kadar okumusun neden hala geri kafasın sen istememişin yapamazsın demişin o yaparım diye kabullenmiş ve evlenmiş şimdi sana yaptıklarına bak okuduysada adam olamamış kusura bakma adam gibi adam bunları yapmaz

X