Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

inşallah canım yaaa hadi gelsin 4. yeğennnnnnnnnnnnn:dance::dance:
iyi çalışın ama işi şansa bırakmayın sakınnnnnnnnnklava:klava:

canım gözün aydın..Umarım bu sefer tutar..Hadi rastgele:içelim:

inşallah canım yaaa hadi gelsin 4. yeğennnnnnnnnnnnn:dance::dance:
iyi çalışın ama işi şansa bırakmayın sakınnnnnnnnnklava:klava:

doktorda dun ve bugun ıyı calısın dedı.eşim vardıyalı calısıyo dun vardıya degısti:)))) bugunde calsıma sonra normal hayatınıza donun dedı.
inşaallah canım ya buay yuzumuz gulecek ınsallah hepımızınnnnn

canım normale dön ama gün aşırı unutma sakın koyverme işin ucunu bazı yumurtalar inatçı malum bakarsın geç çatlarrrrrrrrr:roflol::roflol::roflol:
aman aman çatlasında benimki gibi inat edip büyümesin kerataaaklava:klava:

temizlikkkkk bittti yuppi simdi gideyim bir yemek yiyeyim duş alayım dışarıya çıkayım

kızlar bende öğleden sonra gidicem gonophene kullandım bakalım nolcak
ama ayın 3 çalışamayacaz malum kandil gecesi

yemeğimizi yedik biz geldikkkkkkkkkkk ne yapırsunuz millet nazmiyeciğim çok sevindim senin adına hadi gelsin bebişimiz sıra ona geldiiii

kızlar bende öğleden sonra gidicem gonophene kullandım bakalım nolcak
ama ayın 3 çalışamayacaz malum kandil gecesi

aaa bugun kandılmııı??? eee bız ne yapacaz doktor muhakkak calısın dedı bu aksamdan ıcın gercı gece 1 den sonra olcak amaaa:uhm:

aaa bugun kandılmııı??? eee bız ne yapacaz doktor muhakkak calısın dedı bu aksamdan ıcın gercı gece 1 den sonra olcak amaaa:uhm:

canım bugün değil 3 temmuz regaip kandili benim de yumurtlamam bugünlerde olacak sanırım hayırlısı olsun napalım
fisfisfis

bende çıkıyorum kızlar dr.gidecem artık yarına görüşürüz sağlıcakla kalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…