Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

dün alttan ultrason cihazıyla doktorum baktı ve bana kötü haberi verdi.büyük bir kist gibi görünüyodu.hiç bişey anlamadım.tek söylediği iki ay daha beklicez normal yollardan hamile kalmam için ve sonra beklemeden tedaviye başlıcaz dedi.

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)
Melankolia________________27 HAZİRAN (pınar)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz(şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

kızlar malum nasip tatilde listemizi hatırlatayım dedimmmmmmm:dance::dance:

Son düzenleme:
dün alttan ultrason cihazıyla doktorum baktı ve bana kötü haberi verdi.büyük bir kist gibi görünüyodu.hiç bişey anlamadım.tek söylediği iki ay daha beklicez normal yollardan hamile kalmam için ve sonra beklemeden tedaviye başlıcaz dedi.

neden bu kadar üzülüyorsun peki ? Bak hem bekleme süresi vermiş hemde tedaviye başlayacağız demiş. Allah büyük canım ümidini yitirme..

günaydın canım kolay gelsin valla bravo iki işi birden yapıyorsun.:sm_cool::sm_cool:

Ayşecim canım ellerine sağlık.. Bende tam şu listeyi bulsamda tarihi yaklaşan kim var baksam diyordum..Aklımı okudun valla.. Şebnem nerde peki?

ya niye bekliyo anlamadım madem bu kadar önemli bir rahatsızlık bide diğer testler yapıldımı canım kaç yıllık evlisin:nazar::nazar:

Ayşecim canım ellerine sağlık.. Bende tam şu listeyi bulsamda tarihi yaklaşan kim var baksam diyordum..Aklımı okudun valla.. Şebnem nerde peki?

ya şimdi farkettim nasip unutmuş onuuuuuuuuuu:roflol::roflol::roflol:
dur bulamda gelemmmmmmm:dance:
yada kendine soram niye uğraşamki Allah Allah
kız şebnem huuuuuuuuu senin işler ne alemde bakam yahuuuuuuuu geldimi gelmez olasıca yoksa daha varmı hadi söyle kız merak ettim şimdiiii:eek::eek::roflol::roflol:

sen varya sen acayip cinsin hee gözünden bişi kaçmıyo valla ben hiç farkında bile degilim iyi mi? 13 temmuz benim kızlar eklerseniz züper olur. :sm_cool:

lülülülülülü biraz öyleyimdir...ama belki seni hamile listesine yazacaklar hayatım..:eek: aramızdakı fark baya açılmış baksana ben 2-3 güne kadar olacağım..Bu ay ümidim yok valla..a.s.

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr
emel sakın bişey diyim deme 1 saattir yazdıklarınızı okuyom arada iş yapıyom yani şimdi kalkmadım canımmmmmmmmmmm:eek:klava::eek:klava:
umudum ne desem boş Allah hakkında hayırlısını nasip etsin canımmmma.s.
güzel hamişim nasılsınnnnnnnnnnnnn:nazar::nazar:
merve nazmiye gülşen rahel raziye günaydınnnnnnnnn:dance:
şebnemim o sen misin yahuuuuuuuuuuusengözlerimebaksanab
pınarım inşallah hayırlı haberle gelirsin canımmmmmmm
yeni bir ay yeni umutlar olsun hamişler buraya doluşsunnn:nazar:
iyiyim canıııımmmmmmm sağol sen nasılsın bakalım bu aralar pek uyuyoruz ne işşş
merhaba arkadaşlar düne kadar bende bu sitede sizin yazdıklarınızı takip edip bende bu ayki sonuçları umutla bekliyodum.ama dün doktorumdan aldığım haber beni ve eşimi gerçekten yıktı.gerçi bu konu hakkında başlıkta açtım ama buraya yazmadanda edemedim.doktorumun söylediğne göre endometriozis hastasıymışım.yani kısırlığa ramak var diyo.ben 6 aydır hamile kalamama sebebininde bu olduğunu söyledi.ben hiç bebek sahibi olamıcakmıyım? bilgisi olan varsa nolur yazsın.bir umut ışığına ihtiyacım var.senağlama

kısır değilsin dr. kısırsın dememiş moralini yüksek tut allajdan ümit kesilmez hem tıp ilerledi biliyorsun değilmi kısırlık tarihe karışıyor artık

kızlar zuzuyla aylint yoklar nerelerdeler bilen varmıı ben mi kaçırdım yada

yok kız ben ayline baktım en son cuma girmiş bişeyde demedi sinem desen öyle kayıplara karıştılar ikiside bi elime geçiremmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:
bilmem anlatabildimmijeyyarjeyyar

iyiyim canıııımmmmmmm sağol sen nasılsın bakalım bu aralar pek uyuyoruz ne işşş

kız hamişliğine veriyom senin o yazıyı yazdıktan sonra ooohoooooooo eski çamlar bakdak oldu ayolllllllllll kim uyuyo acabaaaaa:roflol::roflol::roflol:lülülülülülülülülülülülü

kızlar ben geldımm.buarada dun doktora gıttım.allaaha cok sukur doktor ıcımı ıssııttı.yumurtam masaallah 22,5 mm olmus..catlama dercesıne gelmıs ıgneye gerek kalmadan kendı catlaycak dedı.dun gece yada bugun catlaması gerekıyomuss..hersey yolunda gorunuyo dedı..beklıyecez gorecez dedı 15 gun ıcınde regl olmassam dk tahlıl yaptıralım dedı şafak saymaya basladık..allahım hayırlısıyla hepimizin cabalarımızı bosa cıkarmasın inşaaallahhh

gülüm nedense senin adın çıkmış uykucuya bi türlü inmiyo uyanığa neden öyle oldu eskiden çok mu uyuyodun kiiii CADIARZU

yok canimmmmmmmmm işte 11 12 1 2 neresi çok bununnnnnnnnnnn:roflol::roflol::roflol:
yok kız 10 da kalkıyom aslında ama bunlara çok geliyo napam işim yok ki erken kalkıp da uykusuz mu kalimmmm:dance::dance:

kızlar ben geldımm.buarada dun doktora gıttım.allaaha cok sukur doktor ıcımı ıssııttı.yumurtam masaallah 22,5 mm olmus..catlama dercesıne gelmıs ıgneye gerek kalmadan kendı catlaycak dedı.dun gece yada bugun catlaması gerekıyomuss..hersey yolunda gorunuyo dedı..beklıyecez gorecez dedı 15 gun ıcınde regl olmassam dk tahlıl yaptıralım dedı şafak saymaya basladık..allahım hayırlısıyla hepimizin cabalarımızı bosa cıkarmasın inşaaallahhh

senin adına çok sevindim hayatım inşallah herşeyin hayırlısı

X