Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

neşecim nasılsın hayatım valla bende çok özledim esmadan duydum başka topiktesin dedim şuna bi kızayımklava:
valla ben görmedim görseydim neden cevap vermeyeyim sanırım kaçırdım

ben gelince herkes kaçışıyo

amanda aman hamişimiz patik almış kız erken daha iyi saymazlar alma başka birşey:1hug:

tamam bir tanem asmam siz yeterki isteyin ya ben buraya girerken bazen üzgün oluyorum ama hep yüzüm tebessüm ederek ayrılıyorum iyikide varsınız sizi tanımışım canlarım ya bide aysonukızları sayfası var

ve buarada biz aysonundan birkaç bayan p.tesi günü eminönünde buluşacaz istanbulda olan arkadaşlar gelsenize süper olur vallahyerimseniben

tamam bir tanem biliyorum hepimiz hamiş olacaz inşallahhhhhhhhhhhhhh ama siz fazla beklemeden hemen hamiş kalırsınız inşallah çünkü beklemek hem çok zor hemde yorucu ya
aman boşvereyim içelim güzellesim hanımlar ama su içelim ne olur ne olmazsırnaşık şey:içelim: :içelim::içelim:

ben geldim:çok üzgünüm:
ama beni takan kimse yokjeyyar
yola çıkmadan sonkez size veda edeyim demiştim amaaaaaaa:çok üzgünüm:

neşecim nasılsın hayatım valla bende çok özledim esmadan duydum başka topiktesin dedim şuna bi kızayımklava:

valla ben görmedim görseydim neden cevap vermeyeyim sanırım kaçırdım

yok kız dedim ya genelde aysonukızlarındayım diye esma beni orda görmüştürjeyyar
önemli değil birtanem ama özlenmek çok güzelmiş ya:tomato:sırnaşık şey
sen neler yaptın ısı takibide devam ediyormusun

yok kestim uğraşmak zor geldi bu ay neler yaşadım ama test tek çizgi çıktı yine bakalım önümüzdeki ay ne olacak:roflol:
oluruna bıraktım bakalım hayırlısı sen ne yaptın çoktandır yoksun

amanda aman hamişimiz patik almış kız erken daha iyi saymazlar alma başka birşey:1hug:

kız allah mı söyletio sana. daha hamiş olduğum belli değil ki.3 günlük bi gecikme söz konusu Nasip. ama insallah hamişimdir :) tamam nasip almıyorum canım başka bişi :) olsun yeter ki her bi şeyini sonra alırız ama di mi :) hatta birbirimizin bebelerine öreriz vallaa.s.

ben geldim:çok üzgünüm:
ama beni takan kimse yokjeyyar
yola çıkmadan sonkez size veda edeyim demiştim amaaaaaaa:çok üzgünüm:

olur mu hayatım seni nasıl takmayız olur mu öyle şey. seni çok özlicezz kıss, iyi tatiller diliyorum, kötü bişi düşünme tatil sana ilaç gibi gelsin insallah ha bu arada tatil falan deyip çalışmalara da tatil verme ona göre. çok öptüm birtanem görüşmek üzere. döner dönmez aramıza da dön ama a.s.:1hug:

neşe adım nasip:1hug:
benim oğlana kulüpten izin vermişler koçişte izili değerlendirelim dedi oğlanı tatile karaburuna götüreceğiz
ama aklım sizde kalacak

ben uydum am ahala uyuyasım varda uyuyamıyorummmmmmmmmmm:1closedeyes:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)
Melankolia________________27 HAZİRAN (pınar)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

istanbulda olsaydım gelirdim canımmmmm:1hug:
beklemeye gelince 7 yıldır bekliyorum ben demin silinen mesajımda değinmiştim umarım buda silinmez neyse bak ben yatak odamda yatamıyorum hala çünkü azramın karyolası orada ve içi kızımın eşyalarıyla dolu mecbur kalmadıkça yatmıyorum o yüzden hala kanepede yatıyoruz yani o karyolanın tekrar bebişle dolacağı günü bekliyorum sabırla evet 5 sene bebiş için bekledim 7 aydır ise kızımdan boşalan yeri doldurmak için uğraşıyorum bunu misal olarak verdim evet beklemek zor ama birinin boşluğunu doldurmaya çalışmak dolmayacağını bile bile daha zor onun için kusura bakma burada biri karamsar olunca çıkarıyom oklavayı çünkü ben pes etmedim umudumu yitirmedim kimsenin yitirmesine de izin vermem o kadarrrrrrrklava:klava:
belli olmaz bakarsın sen bizden evvel hamiş kalırsın niye olmasın ve evet hepimiz müstakbel hamiş adayıyız lütfen su içelimmmm:1hug:a.s.

apexnasip arkadasım tebrik ederim ayy ne güzel alllah bizede nasip eder inşallah ay valla çok sevindim
tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

pınar kız içimden geldi gitmeden seni hamişlerin arasına yazacam

canım insallah ama testi p.tesi yapcam sen o zaman tatilde olursun. artık insallah döndüğünde yazarsın. şimdi test yapmim negatif çıkabilir yanlış da olsa üzülürüm.:1hug::içelim:

apexnasip arkadasım tebrik ederim ayy ne güzel alllah bizede nasip eder inşallah ay valla çok sevindim
tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ben değil hayatım esmamız hamişşşşşşşşşş:sm_cool::sm_cool:
kız yoksam sanada allah mı söyletti:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…