Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasiiiip yaaa bişe sorcam doktorlar bişe dediler mi hani bebek şüle yaparsan olur işte kolaydır zordur tehlikeli falan ne biliim rahim düşüklüğü ilk defa duyuyom acab oluo da düşüyo mu anlamadım kiii

nasiiiip yaaa bişe sorcam doktorlar bişe dediler mi hani bebek şüle yaparsan olur işte kolaydır zordur tehlikeli falan ne biliim rahim düşüklüğü ilk defa duyuyom acab oluo da düşüyo mu anlamadım kiii

yok hayatım normal hamiler gibi oluyorsun sadece rahim yumuşuyor yani sarkıyor

amelii kız nerdesin sen bakiim?

burdayım canımmmmmmmm:1hug:ya dün modem bozuldu daha yeni değiştirdiler giremedim aklım sizde kaldı yaaaaa
ben o modemi varyaaaaaaaklava:klava:
neyse pınarcım ben de ayşeea.s.
bu arada sibelim hamişim kötü şeyler getirme sakın aklına sen iyisin hayırlısıyla inşallah tek sorunun sigaran canımmmmmmklava:klava:

kızlar ben çıkıyorum hazırlanmam lazım
fırsat bulursam gelirim yine
gelemezsem kendinize3 çok iyi bakın sizi özleyeceğim sizde beni özleyin emi
hayırlı haberler alırım inşallah dönüşümde
sizi seviyorummmmmmmmm:1hug:

bizde seni seviyoruuuuuzzzzzzzzzzzzzzzz canımmmm

selam kızlar ben geldim bakın bu sefer bi merhaba diyin ya
hehehe bana kızgın değilsiniz dimi gelmedim diye belkim bana ondan kızım cvp yazmamışta olbilirsiz

buarada nasılsınız ya sizi çok özledim vallahi yalan demiyorum

canım benim teyze kızında olmuştu rahim düşüklüğü ona bebeğin aşağıda olmasındanmış ve çocuğu düşürmesin diye dikiş atmışlar ve 6 ay kadarda yatak istirahat etmesini söylemişler ve sağlıklı bir oğlu olmuştu hemde 55cm boyunda:)) ondan sonrada 2 tane daha çocuğu oldu ama hiç srun yaşamadıyerimseniben

hoppala nereye gidiyorsun bir tanem tatileme yapma ya neyse öyleyse iyi tatiller bir tanem kendine çok iyi bak:a015:Şeniz

bizde seni çok özledikkkkkkkka.s.
ama aldık haberini başka yere takılıyomuşsun bizi bırakmışsınnnnnklava:klava:
bak yine kaybolursan ordada bulurum seni o kadarrrrrrrrrklava:klava:
özledik yahuuuuuuuuuu:1hug:

kızlar ben yatacağım uykum var kaç gündür düğünden harap ve bitap haldeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…