Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya saçmalama vallahi sizi çok seviyorum ama ne bileyim dedim arayı fazla açtım bide 2 3 kere slm verdim karşılık almayınca haklı yere kızdılar dedim.sonrasındada cesaret edemedim yazmaya ama bundan sonra söz sizi hiç bırakmam çünkü ben sizide çok sevdimŞeniz

bizde seni çok özledikkkkkkkka.s.
ama aldık haberini başka yere takılıyomuşsun bizi bırakmışsınnnnnklava:klava:
bak yine kaybolursan ordada bulurum seni o kadarrrrrrrrrklava:klava:
özledik yahuuuuuuuuuu:1hug:

saol bir tanem ya vallah i bırakmayacam sizi
zaten arayı fazla açtım kapamam lazım
bende sizi çok özledim hatta hep okuyordum ama yazamadım işte ne bileyim çekindim:mymeka::tomato:

Arkadaşim Ben De Kaynatip Eşime Içiriyorum Ilkj 1 Hafta Sabah Akşam Bir Haftadan Sonrada 3 Ay Boyunca Gece Yatmadan önce 1 Su Bardaği Içiriyyom Hatta Doktorla Birerir Telefonda Görüştüm 100/100 Kesin çözüm Dedi Bana 3 Ay Kullan Arkadaşim Hayirli Haberlerini Beklerim

ayışığı keçiboynuzu suyumu ben eşime yaptım aynısı uyguladım 3 ay ama daha beklemedeyiz tabi yaradımı bilmiyoruz test yaptıracaktık kaldı aslında sonucu çok merak ediyorum
3 aydan sonra içirmeyi kesmiştim ama 2 gündür yine başladım içirmeye sadece akşamları yatmadan önce veriyorum ek olarakta e vitamini ve zinko-c takviyesi yapıyorum
allah ım inşallah şifasını verir

kızlar biraz fransız kaldım acaba bişeymi kaçırdım ne keçisi ne boynuzuuuuuCADIARZUCADIARZU
bide niye çekindin ki anlamadımmmmmmm neyse artık burdasınya yeterrrra.s.

canım ben sayfadan kopmuyordum hiç bayağı bir ara verdim sitedeyken bile gelmedim uğramadım 2 sefer falan uğradım kızlarda cvp yazmayınca bana kızdılar galiba dedim sonra başka msj yazmaya çekinmiştim odan:))

vallah ne bileyim ayışığı öyle yazınca bende balıklama atladım öncesini bilmiyorum canım ya
keçi boynuzu tarifini görünce dayanamam:))

canımmm, nerelerdesin yahuu? çok özledim senii. durumlar nası ne var ne yok bakalım?:1hug:a.s.

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar, bilin bakalım pazardan ne aldıııııııııııııııııım yemyeşil tatlı mı tatlı küçük mü küçük bi çift patik :) hep bakıyordum ama ilk defa bi heyecanla aldım valla

ya sen hala testi yapmadın dimiiiiiklava:klava:
kız nasıl dayanıyon ya ben adetin ilk günü gelmesin akşama kesin yaparım testiiiiiiiiyi dayanıyon valla ama merak ettim ya bekleme işte yap hadiiiii:1hug:
canım inşallah o patiklere girecek ayaklar da oluşmak üzeredir göbişindeeeea.s.

saol aysem insallah içimde minicik bi bebek vardır insallah. testlerde hemen çıkmayabiliyor,negatif çizgiyi bir daha görmemek için yapmıyorum valla.p.tesiyi bekliyorum o zmna kadar olmazsam direk kan testi yapcam.şimdi tek çizgiyi görüp hemen üzülmeyeyim ama di mi:icecream:a.s.

canımmm, nerelerdesin yahuu? çok özledim senii. durumlar nası ne var ne yok bakalım?:1hug:a.s.
vallah buralardayım canım ya
ne olsun aynı tedaviyi bıraktım sadece şimdilik çok bunaldım bari yazı rahat geçireyim değilmi:))
bende özledim yaŞeniz:1hug:

ay bende görünce dayanamıyorum almak istiyorum ama kendimi zor zapediyorum ama allah tan yengem hamilede onun bebişe alış veriş yapıyorum bide kız bebek olacak deymeyin keyfime:dance:
allah ım inşallah kendi bebeklerimizede kıyafetler almayı nasip etsin gerçekten çok güzel bişey ya ama ben bebeğimi hiç içimde olacağına inanmıyorum bana çooooooooooooook uzak geliyor inşallah sizin en yakın zamanda hamile haberlerinizi duyarım:çok üzgünüm:

canım neden umutsuzluğa kapıldın sen bakiim zopalarım haaklava:klava: hayırlısıyla olsun de hep. insallah hepimizin minik minik bıcır bıcır bebeleri olcak allahın izniyle. inanmak başarmanın yarısıdır derler NEŞELİM bak bizi de umutsuzluğa düşürürsün. pozitif ol sonuç da pozitif olsun canım benim:1hug:

tamam bir tanem ya dünden beri böyle oldum yoksa kolay kolay beni kimse böyle göremez
hehehe dün lost u izlerken orda koreli bir kadın var ismini unuttum jin karısı:) hamile ya bebeğini doğurduğu sahde var neyse orda bebeği kucağına veriyorlar
bende murat işte bende doğumdan sonra yavrumuzu böyle kucağıma istiyorum canım dedim oda bir tane değil 3 tane alacan dedi güldük ama sonra ben dedimki o mucizeyi ben hissedemiyecem galiba dedim biraz üzüldüm ama benimkisi beni güldürmek için bide takmış 3e galiba 3 kere o mucizeyi yaşacaksın dedi

aslında biliyorum hepimiz o duyguyu tadacaz hatta benden çok uzun süredir bekleyenler var ama bana 3 yıl çok uzun gedi allah ım inşallah daha fazla bekletmeden hayırlı bir evlat nasip eder hapimize:)

canım çok iyi anlıyorum seni. bana 3 ay bile çok uzun gelirken 3 yıl bayagı zor olmalı. ama ümidini kaybetme. neler duyuyoruz çok uzun yıllar sonunda bebeğini kucağına alan bir sürü insan var hayatım.ve ben hissediyorum senin de boy boy bebelerin olcak.ne olursa olsun şükretmek lazım kötü hastalığımız yok en azından değil mi. allahın izniyle bebe haberlerimizi vercez burda birbirimize :) o güsel yüzünü asma olur mu?:1hug::teselli:

neşelicim sana çarşaf gibi yazı yazdım ama database error oldu gitti şimdi tekrar yazmak zor geliyo en iyisi ben kestirmeden oklavamı çıkaram burada karamsarlık yok herkez birgün hamiş olacak vaktini bekliyoruz bize gereken sadece sabır işte o kadarrrrrrklava:klava:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN (gizem)
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Melankolia________________27 HAZİRAN (pınar)
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…