Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben geldim:çok üzgünüm:
ama beni takan kimse yokjeyyar
yola çıkmadan sonkez size veda edeyim demiştim amaaaaaaa:çok üzgünüm:

burdayım kız neşelime neşe vermeye çalışıyorummmmm:roflol::roflol:
güle güle git gel canımmmmmmmmmma.s.:nazar:
yarın bende yokum köyün şenliği var kociş bu akşamdan gidek diyo ben yarın diyom bakalım ne olacakkkkkkkk:roflol::roflol::roflol:

canım insallah ama testi p.tesi yapcam sen o zaman tatilde olursun. artık insallah döndüğünde yazarsın. şimdi test yapmim negatif çıkabilir yanlış da olsa üzülürüm.:1hug::içelim:
banane yazdım bile bak kaç kişide aynısı oldu onlar test yapmadan yazdım sonuç olumluydu sen test yapmadan senide yazdım anla artık
nasip örecek bana zaten sözü var demi teyzesi

örerim tabiiki kız sıpaya hepinizinkine örerim ne olacak 1 günlük iş ama 7 ay olmadan örmem başta söyleyeyim iyi saymazlar bende inandım 5 aylıkken kıza neler aldım pembiş pembiş ama sonunu biliyorsunuz anlaştık mı

burdayım kız neşelime neşe vermeye çalışıyorummmmm:roflol::roflol:
güle güle git gel canımmmmmmmmmma.s.:nazar:
yarın bende yokum köyün şenliği var kociş bu akşamdan gidek diyo ben yarın diyom bakalım ne olacakkkkkkkk:roflol::roflol::roflol:

git kız eğlenceli olur sanada hayırlı yolculuklar hayatım

nasiiiiiiiip, kız hamile olup olmadığımı bilmiyorum sen listede pembişe boyamışsın beni ama eger değilsem listeye bakıp bakıp ağlarım haberin olsun. insallah uğurlu gelir de hamişimmmmmmm diye bağırarak yazarım sizlere

ben de ben de bana ne ben de istiyorum patiklerden. örmeseniz de nasıl örüleceğini gösterirseniz bile olur yanii :)

benimki çok şanslı olacak maşallah baksana annesi hariç herkez örgü biliyo tabi dememe gerek yok canimmmm zaten biliyorsunuzzzz bana da bana da bana ne bana ne hele bi örmeyinnnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava: hem ikiz olacak malum biri sarı biri pembe olsun rica edimmm lütfennnnnnnnnnn:dance::dance::dance::dance:

nasiiiiiiiip, kız hamile olup olmadığımı bilmiyorum sen listede pembişe boyamışsın beni ama eger değilsem listeye bakıp bakıp ağlarım haberin olsun. insallah uğurlu gelir de hamişimmmmmmm diye bağırarak yazarım sizlere

ya valla içimden geldi ne bilemmmmmmm ama bak şimdi öyle dedin içimi burktun değiştireyimmi

benimki çok şanslı olacak maşallah baksana annesi hariç herkez örgü biliyo tabi dememe gerek yok canimmmm zaten biliyorsunuzzzz bana da bana da bana ne bana ne hele bi örmeyinnnnnnnnnn:eek:klava::eek:klava: hem ikiz olacak malum biri sarı biri pembe olsun rica edimmm lütfennnnnnnnnnn:dance::dance::dance::dance:

sen hele bir hamiş kal sana çiftet çifter malum senin ikiz olacak:1hug:

tamam bir tanem asmam siz yeterki isteyin ya ben buraya girerken bazen üzgün oluyorum ama hep yüzüm tebessüm ederek ayrılıyorum iyikide varsınız sizi tanımışım canlarım ya bide aysonukızları sayfası var

ve buarada biz aysonundan birkaç bayan p.tesi günü eminönünde buluşacaz istanbulda olan arkadaşlar gelsenize süper olur vallahyerimseniben:

aferin böle mutlu ol bakem. söz vermeyeyim canım ama ay sonunda tekrar konuşalım belki gelirim ben de canım benim olur mu. organizasyon yaparız kısa zamanda olur mu. ama üzmace yok kendini ona göre

esma normaldir sende şuan heyecan var boşver uyumayı ne zaman gideceksiniz koçişine deseydin gelirken bir test al diye
kociş gelecek hastaneye gideceğiz bakalım geliyormus zaten
ben de ben de bana ne ben de istiyorum patiklerden. örmeseniz de nasıl örüleceğini gösterirseniz bile olur yanii :)
bana göstermeyin ben bilmem örgüyü direk örünnnn
banane yazdım bile bak kaç kişide aynısı oldu onlar test yapmadan yazdım sonuç olumluydu sen test yapmadan senide yazdım anla artık

örerim tabiiki kız sıpaya hepinizinkine örerim ne olacak 1 günlük iş ama 7 ay olmadan örmem başta söyleyeyim iyi saymazlar bende inandım 5 aylıkken kıza neler aldım pembiş pembiş ama sonunu biliyorsunuz anlaştık mı
anşlaştık canııııımmmmmmm örde fark etmez:roflol:
olsun onada tebrikler
hiç farketmez darısı başımıza amin amin amin umarım sende hamilesindir:sm_cool:
saol canım inş. sizde hamiş kalırsınız
benimki çok şanslı olacak maşallah baksana annesi hariç herkez örgü biliyo tabi dememe gerek yok canimmmm zaten biliyorsunuzzzz bana da bana da bana ne bana ne hele bi örmeyinnnnnnnnnnhem ikiz olacak malum biri sarı biri pembe olsun rica edimmm lütfennnnnnnnnnnQUOTE]

kız bende bilmiyom örgüyü işim olmaz öyle şeylerle

kızlar ben kaçar kociş gelecek yemeği hazırlayım zaten öğlende yemedim ben acıktımmmmmmmmmm hepinizi öpüyorum

]

yok aşkım deişme bakalım belki de gerçekten ugurlu gelir birtanem. çok saol kız listede kendimi görünce böle ayrı bi mutlu oldum :1hug:a.s.
bak buna sevindim o zaman
kociş gelecek hastaneye gideceğiz bakalım geliyormus zaten

bana göstermeyin ben bilmem örgüyü direk örünnnn

anşlaştık canııııımmmmmmm örde fark etmez:roflol:

saol canım inş. sizde hamiş kalırsınız
benimki çok şanslı olacak maşallah baksana annesi hariç herkez örgü biliyo tabi dememe gerek yok canimmmm zaten biliyorsunuzzzz bana da bana da bana ne bana ne hele bi örmeyinnnnnnnnnnhem ikiz olacak malum biri sarı biri pembe olsun rica edimmm lütfennnnnnnnnnnQUOTE]

kız bende bilmiyom örgüyü işim olmaz öyle şeylerle

kızlar ben kaçar kociş gelecek yemeği hazırlayım zaten öğlende yemedim ben acıktımmmmmmmmmm hepinizi öpüyorum
esma kız bana mesaj at bildir gebertirim seni

[/B]

kız sen hamile ol da ben örgüyü de öğrenir yaparım valla çifter çifter. sen yeter ki o güsel haberi ver bizlere. hayırlısıyla gelsinler insallah :1hug::asigim:

kızlar bana artık müsade
gidiyoruz kendinize çok iyi bakın
gidişim sessiz ama dönüşüm muhteşem olacak
karar verdim boş dönmeyeceğim:roflol:

kızlar bana artık müsade
gidiyoruz kendinize çok iyi bakın
gidişim sessiz ama dönüşüm muhteşem olacak
karar verdim boş dönmeyeceğim:roflol:

canım benimmmmmmmmm, insallah birtanemm. çok çalışın tatil die kendinize tatile kaptırmayın emi canım. hade görüşürz hayırlı haberlerle dön insallah öptüm canım iyi tatiller:1hug:a.s.

5dk ayrıldım doldurmuşunuz kızlar ya:)

neşe adım nasip
benim oğlana kulüpten izin vermişler koçişte izili değerlendirelim dedi oğlanı tatile karaburuna götüreceğiz
ama aklım sizde kalacak
biliyorum bir tanem ama apex değişik ve hoş geldiğinden kullanıyordumnaniknanik
sana şimdiden hayırlı yolculuklar canım inşallah tatiliniz çok güzel geçerŞeniz
istanbulda olsaydım gelirdim canımmmmm
beklemeye gelince 7 yıldır bekliyorum ben demin silinen mesajımda değinmiştim umarım buda silinmez neyse bak ben yatak odamda yatamıyorum hala çünkü azramın karyolası orada ve içi kızımın eşyalarıyla dolu mecbur kalmadıkça yatmıyorum o yüzden hala kanepede yatıyoruz yani o karyolanın tekrar bebişle dolacağı günü bekliyorum sabırla evet 5 sene bebiş için bekledim 7 aydır ise kızımdan boşalan yeri doldurmak için uğraşıyorum bunu misal olarak verdim evet beklemek zor ama birinin boşluğunu doldurmaya çalışmak dolmayacağını bile bile daha zor onun için kusura bakma burada biri karamsar olunca çıkarıyom oklavayı çünkü ben pes etmedim umudumu yitirmedim kimsenin yitirmesine de izin vermem o kadarrrrrrr
belli olmaz bakarsın sen bizden evvel hamiş kalırsın niye olmasın ve evet hepimiz müstakbel hamiş adayıyız lütfen su içelimmmm
canım çok üzüldüm ama güçlü olmanada çok sevindim zaten allah a binlerce hamd olsun diyorum bana böyle bir acı yaşatmadı diye benim yengeminde 2 düşüğü var ve diyordu haline şükür et beterin beteri var diye gerçektende doğru inşallah canım o beşiği dolduracak dünyalar tatlısı hatta 2 tane evlat nasip eder allah ım en yakın zamanda:1hug:
aferin böle mutlu ol bakem. söz vermeyeyim canım ama ay sonunda tekrar konuşalım belki gelirim ben de canım benim olur mu. organizasyon yaparız kısa zamanda olur mu. ama üzmace yok kendini ona göre

:dance::dance: :sm_cool::sm_cool:
saolun kızlar vallahi yüzümü güldürdünüz inşallah yüzümüzdeki gülücükler hiç eksik olmazŞeniz

kızlar ya bende ne hamilelik ne de regl belirtileri yok. canım hiç bişi çekmiyor,gögüslerim şişti ama agrımıyor. sancım agrım da yok. alala çok garip değil mi?

5dk ayrıldım doldurmuşunuz kızlar ya:)

biliyorum bir tanem ama apex değişik ve hoş geldiğinden kullanıyordumnaniknanik
sana şimdiden hayırlı yolculuklar canım inşallah tatiliniz çok güzel geçerŞeniz

canım çok üzüldüm ama güçlü olmanada çok sevindim zaten allah a binlerce hamd olsun diyorum bana böyle bir acı yaşatmadı diye benim yengeminde 2 düşüğü var ve diyordu haline şükür et beterin beteri var diye gerçektende doğru inşallah canım o beşiği dolduracak dünyalar tatlısı hatta 2 tane evlat nasip eder allah ım en yakın zamanda:1hug:

:dance::dance: :sm_cool::sm_cool:
saolun kızlar vallahi yüzümü güldürdünüz inşallah yüzümüzdeki gülücükler hiç eksik olmazŞeniz

ne demek kuşum benimm. o güzel yüzün hiç asılmasın insallah.a.s.

kızlar ya bende ne hamilelik ne de regl belirtileri yok. canım hiç bişi çekmiyor,gögüslerim şişti ama agrımıyor. sancım agrım da yok. alala çok garip değil mi?

normalde hiç adet geçitmen oldumu yani senede 1 kere olsada başına geldimi senin gelmediyse %90 hamilesin:dance::sm_cool:
:nazar::emir_bebek::nazar:

X