Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

AYŞEEEEEEEEE AYLİNNNNNNNNNNN NERDESİNİZ KIZLAR ESMAACIKKKKKKKK HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:sm_cool::sm_cool:

Sn yine de bi test yapta bakalım ondan sora zaten umut bitmez hayatım önümüzdeki ay olur hem de derin bi tetkikten geçersin problem varmı die

nasibim bi dene de hayırlısı neyse o olsun de ama Allah kimseyi evlatlarıyla sınamasın yani okumuşsundur mutlaka yolunda gitmeyen bazı gebelikler bünye tarfından otomatikman sonlandırılıo

EVET HAYATIM OKUYORUM EĞER BENDE VARSA ŞUAN 7 HAFTALIK FELAN:roflol:

sn Yine De Bi Test Yapta Bakalım Ondan Sora Zaten Umut Bitmez Hayatım önümüzdeki Ay Olur Hem De Derin Bi Tetkikten Geçersin Problem Varmı Die

9.haftada Hemen Dikiş Atilacak Bende Rahim Yetmezliği Var Canim Kizida Ondan Kaybettim Zaten

esmacım tekrar kutlarım senii. NASİP insallah sen de hamişsindir. :içelim: ben şimdi evi temizlemek için ayrılıyorum sizden ama 1 saate dönerim aranıza. hade iyi haberler verin de daha çok umutlanalım kızlaar. öptüm siziiia.s.

nasip maaşallah ozaman inş.vardırda kızın benimkinin ablası olur sen benim ablam kızında benimkinin ablası büyüyünce oturturuz onlarıda pc başına yaz babam yaz

2 gündür düğünde oynadım hemde nasıl bebeğime bişey olmadı allhdan

2 gündür düğünde oynadım hemde nasıl bebeğime bişey olmadı allhdan

esmacım canım yaa cook sevındımmm.tebrık ederımmmmm.yaaa ne guzelllllll..canım inşallah olmamıstırrr canım benmım yaaa cokkkk kutluyorum senııııı
buarda keske boyatmasaydın sacalarınıııııklava:

ne bileyim sıpa göstermedi kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…