Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

size laf yetiştirmekten kendimi atladım yaw. doktor muayene ette yumurtam 21 cm olmuş iyi dedi bastı iğneyi. bu akşam çok çalışcaz sonra yarın bidaha iğne öbürsü gün bidaha iğne. iki günde bi yoğun tempodan sonra bebişimiz gelceeeeeeeeeek bende burda size mutlu haberi vercem inşallah. kızlar dua edin. anne olcam dimi ben de ????

inşallah canım bu ay kesin olacak bende salı günü gidicem doktora allah hepimizin yüzünü güldürsün bol hamişşşler olsun:sm_cool:

eğer beni kastediyorsan ben buradayım geldimmm efet ya hamilelik belirtileri bende istiyorum deryacım umarım hastalanmam belim hafif hafif sinyal veriyo ama

ucan kusun bile kısmeti vardır kalmışki bizim olmasın unutmayınki tıp cokkk ilerledi önemli olan cocuklarımızın olması yada hamile kalmamız degilönemli olan hayırlıca saglıklıca evlatlar nasip etsin rabbim herkese bütün isteyenlere umudumuzu kaybetmek yok sabredin sonunda zafer bizi olacak emin olinki dualarım hep sizinle ayse,nasip emel duygun emel nazmiye dilek aylint ılgın vede ismini sayamadıklarım üzülmeyin HAYAT NEKADAR ACIMASIZDA OLSA GÜNLER NEKADAR UZUN OLSADA DENEMEYE YASAMAYA DEGER .....a.s.:teytey::1hug::enbuyukkk:

bu çok güzel haber çok sevindim :dance: artık çalışmalara tam hızla devam:roflol:
evet adetim de bitsin de devamm:eek:
ay kızlar kocişim bugün arabasını sattı çok şükür. şimdide bana araba bakıyo. bi araba bulmuş iki dakka oraya kadar gittik bakmaya ama beğenmedik. neyse acelemiz yok. arıyoz bakalım. rahel cim güle güle. iyi tatiller. razişcim doktora gittikten sonra haberdar edersin bizi. yarın ben burdayım pazar yokum. sonrada cuma tatile gidiyoz inşallah. bi hafta yok olucam ama gelince hemen buraya. aylincim evet aynen öyle buda bi müjde bizleri için iyi olan herşey müjde.
hayırlı olur inşallah canımm ve iyi tatiller,bisim yerimise de eğlen:1hug:

ucan kusun bile kısmeti vardır kalmışki bizim olmasın unutmayınki tıp cokkk ilerledi önemli olan cocuklarımızın olması yada hamile kalmamız degilönemli olan hayırlıca saglıklıca evlatlar nasip etsin rabbim herkese bütün isteyenlere umudumuzu kaybetmek yok sabredin sonunda zafer bizi olacak emin olinki dualarım hep sizinle ayse,nasip emel duygun emel nazmiye dilek aylint ılgın vede ismini sayamadıklarım üzülmeyin HAYAT NEKADAR ACIMASIZDA OLSA GÜNLER NEKADAR UZUN OLSADA DENEMEYE YASAMAYA DEGER .....a.s.:teytey::1hug::enbuyukkk:

tabiki.. ama canım ya sen neden bu kadar karamsarsın,unutma kötü düşünürsen kötüyü çekersin, şükredecek şey öyle çokki...

kızlar selam..Nasip cim 5 temmuz regl günüm eklersen sevinirim..Şebnem cim çok sevindim.İnşallah bu sefer bebek gelir..Esma gittin ama iyi eğlenceler..Melankolia umarım hamilesindir..Tabi Aslı bu dilek senin içinde geçerli..Şebnemin dediği gibi ay bitmeden sayı artar umarım..Bu arada hafta sonu yedi göllerde yim. Pzt görüşürüz....
tamam hayatım yazıyorum hemen bana birde adını bağışlarsan
Anladık Nasip kocasını ikna etti demek ki gitti. Melankolia duşta..Aylin..Sebnem..Aslı... Ayşe.. Adını haturlamadıklarım nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
Esma valla olayı sana devrediyorum yarın gelince kızarsın artık..Bunlar benı yalnız bıraktı ben karışmam...
yok be nerde bu gece artık

kız sen tam dayaklıksın karamsarlık yokkkkkkkkkkkkk:eek:klava:

kızlar bizim bu akşam düğün varmış:eek:bende unuttum tabi gelen misafir köyden
bana bir taktik öğretti onu yazacam birazdan herkes yapsın %100 gebe kalınıyormuş
aylincim çok özür dilerim hayatım çok çok geçmiş olsun:1hug::1hug:

şimdi bir parça ekmek kabuğu alıyorsunuz onun dış kısmı dışarı gelecek şekilde masaya koyun ve beyaz hamur olan kısma 4 5 tane kibrit çöpü(yanmamış olacak)yerleştirin siz yüzü koyun yatacakmışsınız ve o ekmek parçasını kibritler yukarı gelecek şekilde tam bel ile kuyruk sokumu arasına yerleştirecekmişsiniz eşiniz kibritleri yakıp söndürür söndürmez demir havanı kapatacakmış üstüne havan elinizi içine çekecekmiş 5 dk öyle kalacakmışsınız sonra parmak yardımıyla havanın kenarina basıp havanı kaldırıp hemen ilişkiye girecekmişsiniz hemen tutuyormuş ben bu gece deneyeceğim

ben hiçbişi anlamadım nasip yaa havan ne önce kabuk yukarda kalcak kibrit altta dedin sonra kibritler yukarda kalcak şekilde dedin kibritle ekmek nası bütünleşcek havan ne anlamadım yani hiçbişi hayal bile edemedim çok ayrıntılı yaz yaw

heyecandan yalnış yazmışım kabuk masaya bakacak beyaz kısmı yukarı
havan sarımsak dövdüğümüz yokmu tokmaklı o hayatım

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
:

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN (gizem)
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Melankolia________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz

.

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

adını bilmediklerim adlarını söylerse ilave ederim

X