Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

size laf yetiştirmekten kendimi atladım yaw. doktor muayene ette yumurtam 21 cm olmuş iyi dedi bastı iğneyi. bu akşam çok çalışcaz sonra yarın bidaha iğne öbürsü gün bidaha iğne. iki günde bi yoğun tempodan sonra bebişimiz gelceeeeeeeeeek bende burda size mutlu haberi vercem inşallah. kızlar dua edin. anne olcam dimi ben de ????

inşallah hamile kalırsın bebişin olur.tüm bebek bekleyenlere kendim için duva ediyorum hergece onlarada ediyorum.

iyiyim hayatım çok şükür. uğraşıyoz işte. onun haricinde burdaki cadılar saolsun hepsi birbirinden tatlı sende dahil. ama öyle arayı çok açma hergün buraya gel hadi hayırlısıyla inşallah hamişsindir. şu haziranı üç hamişle kapatmayalım ya sen dört ol nasip beş arkadan bizim kızlar hamiş olsun en az 10 tane hamişle kapatalım ayımızı diyorum ben. hadi rastgeleeee
haziranın bitmesine üç gün var kızlar ha gayret:hooray:

bundan sonra burdayım inşallah arayı açmam. bu aralar sakinler artık bizim ev. 2 haftadır canım çıktı misafirdi gezmeydi, havuzdu falan.amaaaaaaaa artık sizinleyim :1hug::icecream: insallah da güzel haberler veririm bi kaç gün beklim de adet oplmazsam p.tesi erkenden kan testi yaptırmaya gitcem:kahve:

yok canım testi yaptırdığımda yumurtlama dönemimin son günüydü adetime daha çok vardı yani

ben bu siteyi çok sevdim ya herkez birbiriyle ilgileniyo inş testim loveactally dediğin gibi çıkar negatif olsun allahım ya

yok canım testi yaptırdığımda yumurtlama dönemimin son günüydü adetime daha çok vardı yani

canım benim 3 aydır bebek için uğraşan biri olarak, yumurtlamanın son günü yapılan testin sağlıklı sonuç vermeyeceğini söyleyeyim sana.bugün adet olmam lazım ama olmadım.buna ragmen kantesti ya da normal test yapmıyorum,bi kaç gün geçmesini bekliyorum. sen de telaşlanma ve adetini bekle derim ben.insallah hamişsindir canım benim, stres yapma:1hug:

kızlar doktorum gebzedeki hastaneye geçmiş ve bana çok uzak.yeni doktor bulmak zorundayım ama bilindik olsun istiyorum.kadıköy yakınlarında tanıdığınız güvendiğiniz kadındoğum doktoru var mı?

canım benim 3 aydır bebek için uğraşan biri olarak, yumurtlamanın son günü yapılan testin sağlıklı sonuç vermeyeceğini söyleyeyim sana.bugün adet olmam lazım ama olmadım.buna ragmen kantesti ya da normal test yapmıyorum,bi kaç gün geçmesini bekliyorum. sen de telaşlanma ve adetini bekle derim ben.insallah hamişsindir canım benim, stres yapma:1hug:

inş canım sende hamiş olursun korkuyorumda çok isteyince bişeyi olmazmışya ya olmazsa diye

kızlar selam..Nasip cim 5 temmuz regl günüm eklersen sevinirim..Şebnem cim çok sevindim.İnşallah bu sefer bebek gelir..Esma gittin ama iyi eğlenceler..Melankolia umarım hamilesindir..Tabi Aslı bu dilek senin içinde geçerli..Şebnemin dediği gibi ay bitmeden sayı artar umarım..Bu arada hafta sonu yedi göllerde yim. Pzt görüşürüz....

Yaaa bu arada Derya nerdesin? En yeni hamile sensin şu an belirtilerin ne hayatım? Kendime teselli arıyorum :)) Bakarsın bu sefer doğru yere ulaşmıştır..

oh oh çok güzel gelmicek tabi aklına bile getirme çünkü bunu biz istemezsek olmaz biz gelcek diye korkarsak geliyo o yüzden tüm kötü düşünceler kış kış kış kış
kış kış kış kış:eek:klava:
kızlar selam..Nasip cim 5 temmuz regl günüm eklersen sevinirim..Şebnem cim çok sevindim.İnşallah bu sefer bebek gelir..Esma gittin ama iyi eğlenceler..Melankolia umarım hamilesindir..Tabi Aslı bu dilek senin içinde geçerli..Şebnemin dediği gibi ay bitmeden sayı artar umarım..Bu arada hafta sonu yedi göllerde yim. Pzt görüşürüz....
aşkolsun bana da bi geçmiş olsun,kurtulmuşun falan yok mu, ne de olsa ben de küçük müjde verdim:çok üzgünüm:

Anladık Nasip kocasını ikna etti demek ki gitti. Melankolia duşta..Aylin..Sebnem..Aslı... Ayşe.. Adını haturlamadıklarım nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
Esma valla olayı sana devrediyorum yarın gelince kızarsın artık..Bunlar benı yalnız bıraktı ben karışmam...

Haklısın Aylin cim özür dilerim.. Geçmiş olsun hayatım..Umarım kistten sonrada bebek oluşur..:))

Hepinize iyi akşamlar kızlar........... Pzt gelince bol hamiş duymak istiyorum..Herkese iyi tatiller ve iyi hafta sonları..Hepiniz öpüldünüz...

çok sıcak sakın dışarı çıkmayın....bu arada ne kadar çok yazmışsınız maşallah yani......aylin çok sevindim adına canım benim....

ayşe,nasip,aylin,gülşen,şebnem,emel,remel,derya,deryahamiş,sibel,sinem,nazmiye,raziye,nesli,ve unuttuklarım kusura bakmayın hepinize iyigünler yarın görüşürüz ben gidiyorum

iyi günler canım haftasonu ben yokum :1no2: artık pazartesiye görüşürüz:dance:

Haklısın Aylin cim özür dilerim.. Geçmiş olsun hayatım..Umarım kistten sonrada bebek oluşur..:))
a.s.inşallah,hayırlısıyla..
çok sıcak sakın dışarı çıkmayın....bu arada ne kadar çok yazmışsınız maşallah yani......aylin çok sevindim adına canım benim....
çok sağoll canım ya, ben de sevindima.s.

X