Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben yeni üye oldum benide aranıza alırmısınız yeniyim bebek istiyorum 3 aydır negetif morelim bozuk her aklıma geldiginde aglıyorum temmuzda ayına sakladım allahım isteyen herkese saglıklı bebekler nasip eyle

ben yeni üye oldum benide aranıza alırmısınız yeniyim bebek istiyorum 3 aydır negetif morelim bozuk her aklıma geldiginde aglıyorum temmuzda ayına sakladım allahım isteyen herkese saglıklı bebekler nasip eyle

aramıza hoşgeldin hayatım a.s.
neden almayalım tabiiki alırız aramıza:1hug:

kızlar ben çıkıyorum anca hazırlanırım öpüyorum sizi yarın görüşürüz:1hug:

kızlar ben çıkıom bişiler hazırlim kocişime öptüm sizi yarın görüşürzzzzzzzzz iyi haberlerinizi bekliyorum canlarım benim bysss

tabiki.. Ama Canım Ya Sen Neden Bu Kadar Karamsarsın,unutma Kötü Düşünürsen Kötüyü çekersin, şükredecek şey öyle çokki...

Ya Kusura Bakmayin Kizlar Lütfen Yazdigimi Bidaha Okuyun Orda Karamsarlik üzerine Bişey Yok Aksine Umut Edin Sabredin Diyorum Nasipcim Sende Bi Okusana Ben Anlamadim Nerde Karamsarlik Varki

İYİYİM CANIM şimdi telefon etti kocam geliyormuş bu arada benim adetim temmuz 9 da ama benim aşırı miğdem bulanıyor çilek hayır diyemeyeceğim tek şey o bile miğdemi bulandırıyor acaba olabilir mi:1shok:

CANIM İYSALLAHHHH VARDIR İYSALLLAH HAMİŞSİNDİR HOLEYYY:dance:

inşallah canım ya ben çıkmak zorundayım yemek yiyip hemen çıkacağız teyzem hastaneye yatmış

canım kısır değilsin 35 haftalık bebeklerinii kaybetmişin olmuş yani bebeğin soranlarada biraz zamanı var dersinn eşinlede güzel güzel konuş zor bir durum atlatmışsınız onada çok zor tekrarlamasından korkar nekadrlık evlisin ayrıca bunada cevap vermezsen oklavamı yersin ona göree

35 haftalık değil 3.5 aylık
yanlış yazdım 4 yıl bitti
yok güzelim zaten o istemiyordu çokta üzülmedi
açıkçası
güzel de konuştum çirkinde konuştum is-te-mi-yor
ya ben deli olacam bende anne olmak istiyorum benim suçum ne millet çocuk sahibi olmak için neler vermiyor bizimkide istemiyor

tamam o saman seni affettik çünkü sen depresyona girmişsin haklısın hayatım boşver üzme tatlı canını herşeyin biliyosun bi zamanı var o zamanda gelecek hayırlısıyla herşey yoluna girecek. kocişini idare et alttan al moralini bozma onunla yumuşak yumuşak konuş anlayacaktır seni anlamazsa biz gelir döveris onu

hadi bakalım güle güle yarın gel ama heee sensiz olmaz çok güzel ol emi
süslen püslen

geldim geldim bensiz olurmuuu hiç dünde oohhhhh süslendim püslendiiimmm saçlar başlarr

Anladık Nasip kocasını ikna etti demek ki gitti. Melankolia duşta..Aylin..Sebnem..Aslı... Ayşe.. Adını haturlamadıklarım nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
Esma valla olayı sana devrediyorum yarın gelince kızarsın artık..Bunlar benı yalnız bıraktı ben karışmam...
ben ne yaapayım şimdi hepinizi sıra dayağınamı çekeyiiiiimmmmlaelaelaelaelae
ucan kusun bile kısmeti vardır kalmışki bizim olmasın unutmayınki tıp cokkk ilerledi önemli olan cocuklarımızın olması yada hamile kalmamız degilönemli olan hayırlıca saglıklıca evlatlar nasip etsin rabbim herkese bütün isteyenlere umudumuzu kaybetmek yok sabredin sonunda zafer bizi olacak emin olinki dualarım hep sizinle ayse,nasip emel duygun emel nazmiye dilek aylint ılgın vede ismini sayamadıklarım üzülmeyin HAYAT NEKADAR ACIMASIZDA OLSA GÜNLER NEKADAR UZUN OLSADA DENEMEYE YASAMAYA DEGER .....a.s.:teytey::1hug::enbuyukkk:
bende esma canımmm:çok üzgünüm:

35 haftalık değil 3.5 aylık
yanlış yazdım 4 yıl bitti
yok güzelim zaten o istemiyordu çokta üzülmedi
açıkçası
güzel de konuştum çirkinde konuştum is-te-mi-yor
ya ben deli olacam bende anne olmak istiyorum benim suçum ne millet çocuk sahibi olmak için neler vermiyor bizimkide istemiyor
bir insan neden bebek istemez bilemiyorum ama sordunmu eşine neden istemiyorsunnn diyeee

kızlar herkese günaydııııınnnnnnnnnŞeniz

günaydın kızlaaaaaar esma sen ve benden başka kimse gok galiba anlat kız havadisleri nası geçti düğün eğlendiniz mi çok?

çok güzeldide yorgunlukdan ölüyorum ben heryerim ağrıyo eve gidincede temizlik yapılacak yaaaaaa bu arada ben hala adet olmadım geçen hafta buğün test yaptırsım negatif çıkmıştıı ama hala kırmızı kart yok:1no2:

kalkın kızlaaaarrrr hadi bakalım üsküdarda sabah oldu bakın benim nasıl uykum var yorgunum ama 6dan beri ayakdayım hadi bakem

X