Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)

:

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN (gizem)
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Melankolia________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Rahel.................................. (emel).

.

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

adını bilmediklerim adlarını söylerse ilave ederim

ee kızlar başka ne var yok.bu ay da bebek bulamayanlara temmuz ayında bol şans diliyorum.umudunuzu hiç yitirmeyin ben de tabi yitirmeyeyim. hayırlı zamanda hayırlı bebeler gelsin insallah hepimizee

ne kızıyon kovdu benisenağlamasıcakmışmış
kim kızıyo yaf? sıcakta da başka olur canım demedin mijeyyar
anladım canım o zman zamana bırakmak en iyisi :1closedeyes:
valla çok da iyi bilmiyorum ama kimi hamişin silik çizgi çıkıyo, kiminin sonradan çıkıyo,istersen bi dene, sen bilirsin ama, hep bi hafta falan geçsin net çıkar diyolar..

esma tşk ederim cvp verdiğin için hoşbulduk dediğim gibi işte kan testi yaptırdım ama yumurtlama dönemimden sonra adet günüme daha 2 gün var negatif çıktı ama konuştuğum insanlarda diyorki adet günün geçmeden kan testide çıkmaz öyle 2 arada 1 derede kaldım işte ne yapıcam kime inanıcam bilmişyorum.
ALLAHIM TÜM BEBEK İSTEYENLER BİR AN ÇNCE VARSİN AMİNNNN TABİ BANADA

LOVEACTUALLY hoş geldin canımcım. nasılsın görüşmeyeli.çok özledim ben de bayagıdır giremedim

nerelerdesin gülüm sen geç kaldın. senin de kistin defolup gitmiş gitsin bidahada gelmesin

ne güzel işte bugünün güzel haberlerinden biri de bu illahide hamiş olması gerekmiyoki bunlarda güzel haberler

işte sabah dr, sonra geçmişi oku oku ancak geldima.s.
evet yaf kistim gitmiş çok sevindim ben de:dance: gelmesin bi daha bence de

size laf yetiştirmekten kendimi atladım yaw. doktor muayene ette yumurtam 21 cm olmuş iyi dedi bastı iğneyi. bu akşam çok çalışcaz sonra yarın bidaha iğne öbürsü gün bidaha iğne. iki günde bi yoğun tempodan sonra bebişimiz gelceeeeeeeeeek bende burda size mutlu haberi vercem inşallah. kızlar dua edin. anne olcam dimi ben de ????
inşallahhhhhhhhhh:nazar::dance:
esma tşk ederim cvp verdiğin için hoşbulduk dediğim gibi işte kan testi yaptırdım ama yumurtlama dönemimden sonra adet günüme daha 2 gün var negatif çıktı ama konuştuğum insanlarda diyorki adet günün geçmeden kan testide çıkmaz öyle 2 arada 1 derede kaldım işte ne yapıcam kime inanıcam bilmişyorum.
ALLAHIM TÜM BEBEK İSTEYENLER BİR AN ÇNCE VARSİN AMİNNNN TABİ BANADA
adetine 2 gün varsa çıkması lazım kanda..

umutyaren..´isimli üyeden Alıntı
ya hava çok sıcak herkes bi yerlerde kimileri hamile kimilerinin bebeği var ama benim yok
millet beni çocuğu olmuyor sanıyo3 komşuumz hamile onları gördükçe okadar üzülüyorumki ama yok işte bebeğim olmazda çünkü istemiyor ama ben bu ay hamile kalmak istiyorum
ama nasıl bilmiyorum bak canım her meyva tadında mevsiminde güzel her işte bir hayır vardır üzülme birgün inan esinde ister biraz sabret komsularına gelince benim 2.ci cocugum yanımdaki komsumdan 2ay büyüktü benim öldü kürtaj olup geldim eve bana gülerek müjdeledi kendinin hamile oldugunu anlıycan rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin rabbim ele güne karsı bizi utandırmasın laf söylettirmesin rabbim büyük öyle degilmi kızlar biz sabretcez biz kazanacagız ben derim utanmayın üzülmeyin sabredin bizim yanımızda olmayanlar utansın rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun...!a.s.:1hug:

size laf yetiştirmekten kendimi atladım yaw. doktor muayene ette yumurtam 21 cm olmuş iyi dedi bastı iğneyi. bu akşam çok çalışcaz sonra yarın bidaha iğne öbürsü gün bidaha iğne. iki günde bi yoğun tempodan sonra bebişimiz gelceeeeeeeeeek bende burda size mutlu haberi vercem inşallah. kızlar dua edin. anne olcam dimi ben de ????

inşallah canım benim, allah hepimizin gönlüne göre versin. iyi haberlerini alırız insallah bitanem :teytey:

X