Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

KIZLAR ADET TARİHLERİMİZİ DE YAZALIM.KİMDEN NE ZAMAN MÜJDE BEKLEYECEĞİMİZİ BİLELİM.NE DERSİNİZ?
1.Gizemx :22 MAYIS
2.Aşkitom :
3.Ahoksheker :
4.Angel...baby :
5.Tuğba_a :
6.Balımnur :
7.NEŞELİ:)) :
8.Seka :
9.BeReN35 :
10.Oyek :

1.Gizemx :22 MAYIS
2.Aşkitom :
3.Ahoksheker :
4.Angel...baby :
5.Tuğba_a :
6.Balımnur :
7.NEŞELİ:)) :ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
8.Seka :
9.BeReN35 :
10.Oyek :

Benide yazabilirsiniz kızlar...bende bugün adet oldum ama bir dahaki aya sanırım 25 inde olucam..3 er günlük geçikmeyle oluyor....mayıs 25 yani...inşaaaallah bu tarihlerde bende diğer listedekilerde adet olmaz..:)

benide 10 mayisa ekleyin bu hafta yumurtlama haftam cok önemli ins. tutar

Benim de bu hafta yumurtlama haftam adetimi 11 mayıs gibi bekliyorum inşallah bu ay tutar 2,5 senedir bekliyorum, bundan 5 ay önce eşim de bende hormon testlerimizi yaptırdık ikimizinki de güzel çıktı doktor birde ilaçlı rahim filmine bakalım demişti ama ben korktum biraz daha bekliyelim dedim bu ay da olmazsa artık bende çektirecem ne yapalım ...korkuyorum ama bebekte çok istiyorum ,benide eklersen sevinirim canım....

1.Gizemx……..22 Mayıs
2.Aşkitom……..
3.Ahoksheker…
4.Angel...baby..
5.Tuğba_a……
6.Balımnur……
7.NEŞELİ:))…..ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
8.Seka…………
9.BeReN35……
10.Oyek……….
11.*sennur*..….25 Mayıs
12.bidibidi……..10 Mayıs
13.Lugesya_lin..11 Mayıs

buda yeni listemiz...

1.Gizemx……..22 Mayıs
2.Aşkitom……..
3.Shoksheker…20 Mayıs
4.Angel...baby..
5.Tuğba_a……
6.Balımnur……
7.NEŞELİ:))…..ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
8.Seka…………
9.BeReN35……
10.Oyek……….
11.*sennur*..….25 Mayıs
12.bidibidi……..10 Mayıs
13.Lugesya_lin..11 Mayıs

Bidibidi,lugesya Inşalllah Bu Hafta Sizin Için Iyi Geçer,hamiş Kalirsiniz.ateş ölçümü Akinti Takibi Yapiyor Musunuz?

arkadaşlar bugün yeni birşey duydum valla ben deniycem size de tavsiye ederim denemekte fayda var...
keçiboynuzunu kaynatıp sabah akşam eşimizle birlikte içiyoruz. tadı pek hoş olmaz sanıyorum ama napalım bebiş için değmezmi?

1.bidibidi_______________10 Mayıs
2.Lugesya_lin___________11 Mayıs
3.Shoksheke____________20 Mayıs
4Gizemx_______________22 Mayıs
6.*sennur*______________25 Mayıs
7.Aşkitom______________
8.Angel...baby___________
9.Tuğba_a______________
10.Balımnur_____________
11.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
12.Seka________________
13.BeReN35____________
14.Oyek________________

bende varım arkadaşlar a18 nisandaaşılama yaptırdim 2 mayısta sonucu alıcam inşallah benide eklermisiniz? allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Ben maalesef ateşten anlamıyorum çünkü fazla bir değişiklik olmuyor yada ben beceremiyorum ölçmeyi ama akıntı takibi yapıyorum dün biraz biraz başladı mesela şeffaf şeffaf iyi değerlendiriyoruz bakalım kısmet umarım topluca hamile kalırız bu ay...a.s

1.Sabırsız_______________6 Mayıs
2.Deniz 1634--------------------- 7 Mayıs
3.bidibidi_______________10 Mayıs
4.Lugesya_lin___________11 Mayıs
5.Shoksheke____________20 Mayıs
6Gizemx_______________22 Mayıs
7.*sennur*______________25 Mayıs
8.Aşkitom______________
9.Angel...baby___________
10.Tuğba_a______________
11.Balımnur_____________
12.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
13.Seka________________
14.BeReN35____________
15.Oyek________________
16.Drajee tarihini ne yazayım canım anlayamadım.2 mayıs mı?

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Bugun itibariyle benim umudum da mayısa kaldı.

arkadaşlar beni de 20 mayısa yazın. Bazen çok kafama takmayayım diyorum ama bazen de çok üzülüyorum. İnşallah hayırlısıyla bu ay olur.

teşekkür ederim canım.Beni de 23 mayısa eklerseniz sevinirim.inşallah mayıs ayında olur kısmet değilmiş demek ki bu ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…