Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kızlar günaydıın..
iki saattir geçmişi okuyorum yahu:)
selam kızlar çok üzgünüm daha doğrusu çok kötüyüm sonuçu aldım 0 kocaman bir 0
ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilmiyorum moralim çok bozuk sinirimden ağlıyorum
nasipcim ya üzdün hepimizi yaf:çok üzgünüm: müjdeleri alırım umuduyla girmiştim bugün.. Ama hayırlısı canım ya, inşallah temmuza kalırız hamiş, neyseki kendini toparladıktan sonra girdim ben, ilk haline çokk endişelenirdim..
günaydın ben geldim kızlar ben hamile deilmişimmmmm karnımda kist varmış rahim tamamen yara olmuş uzun bi tedavi sürecine başlicam senağlama
canım sana da çokk geçmiş olsun.. çabucak iyileşirsin inşallah da bebicik gelir hemen. ben de bu sabah doktora gittim, idrar yollarım biraz rahatsızdı, bi de iki aydır bi sağ kasıkta bi sol kasıkta ağrım olduydu onun için. dr vereceği ilaçları belirlemek için kanda gebelik testi istedi, ultrason ve idrar tahlili de yapıldı, inşallah bugün saat 16 gibi sonuç alıcam pazartesiye kalmazsa.. belki benim de kist çıkabilir,geçen ayki gecikmem de belki ondandır, dua edin nolur,temiz çıksın:çok üzgünüm:
kızlar
oğlum şimdi karnesini getirdi TEŞEKKÜR BELGESİ almış inanın dün yaşadığım olayı unuttum gitti.
bana anneciğim dün çok üzüklmüştün bugün mutlu başla istedim dedi
maşallah nasipcim, Allah bağışlasın, ne güzel bi oğlun var, onu düşün bak çocuk da üzülmüş haline.. biraz oluruna bırak, onun için şükret..
üzülme hayatım elbet bir gün zamanı gelecek bak bana 2 senedir uğraşıyorum zaman kaybımı sayayım şimdi ben onu hoş öyle ama geç olsun güç olmasın sağlıklı bir hamişlik olsun sıkma canını için rahat değilse başka bir dr git ama şunu unutma 1 sene geçmeden hiçbir dr tedavi uygulamaz çünkü rahimin sperme alışması enaz 6 aymış
bu 6 ay meselesini ben de yeni öğrendim.. şimdi biz evlenince 2-3 ay korunmadık,6 ay korunduk şimdi de 3 aydır korunmuyoz, alışmış mıdırki??:uhm: ama o 6 ayda gebelik ihtimali olmayan günlerde de bazen korunmadık..:uhm:
ya millet spermi ilk günden alıştıırıyo ilk gün hamile kalıyo ama promosyon falanmı veriyorlar acaba sperme
:roflol:
Ya kızlar yumurtlama günü falan hesaplamayın ne zaman denk gelirse yapın. Bu ay yorgunluktan ikimizde fırsat bulamadık sadece 2 kez ilişkiye girdik onların bi tanesi bile yumurtlama günüme denk gelmedi hatta yakınından bile geçmedi ama bebiş geldi Allah ne zaman kısmet ettiyse o zaman oluo hiç alakası yok yumurtayla falan eskiden yumurlama mı biliolarmış
ciddi mi ya, benimö de yumurtlama günlerimi kapsayan 10 günde eşim yoktu ama döner dönmez bikaç gün sıkı çalıştık tabi:eek: olur muki? yok yok benim bu ay yok, adet olacak gibiyim..

aylint bende öyle diyordum ama olmuş işte adetimi bekliodum kasıklarım sırtım ağrıo ha oldum ha olcam diodum ne biliim Allah hayırlısını versin deyip sırtımızı O'na yaslamak en doğrusu bence Herşeyin güzelini bilio benim Güzel Allahım sizin için de eminim en güzelini seçmiştir.

ciddi mi ya, benimö de yumurtlama günlerimi kapsayan 10 günde eşim yoktu ama döner dönmez bikaç gün sıkı çalıştık tabi:eek: olur muki? yok yok benim bu ay yok, adet olacak gibiyim..[/QUOTE]

cnm belli mi olur sen adet olcakmışın gibi ayarla kendini kısmet dimi :1hug:

Yaaa kızlar bi bakar mısınız şimdi ben doktora gitsem kese gözükür mü 1 hafta daha bekliyim mi
Moralimi bozmasından da korkuyorum

güzel hamiş ben seni kutlamışımdır kesin daha önce ama yine de Allah tamamına erdirsin,sağlıkla al kucağına inşallah:nazar::nazar::nazar: darısı başımıza olsun tabi..

nasip ve esma eğerkii bizdenn ayrı konuşuyorsanız küserizz size haberiniz olsunn

aylint bende öyle diyordum ama olmuş işte adetimi bekliodum kasıklarım sırtım ağrıo ha oldum ha olcam diodum ne biliim Allah hayırlısını versin deyip sırtımızı O'na yaslamak en doğrusu bence Herşeyin güzelini bilio benim Güzel Allahım sizin için de eminim en güzelini seçmiştir.
Çok haklısın canım ya.. hayırlısı olsun..
ciddi mi ya, benimö de yumurtlama günlerimi kapsayan 10 günde eşim yoktu ama döner dönmez bikaç gün sıkı çalıştık tabi:eek: olur muki? yok yok benim bu ay yok, adet olacak gibiyim..

cnm belli mi olur sen adet olcakmışın gibi ayarla kendini kısmet dimi :1hug:[/QUOTE]
öyle yapıyorum , hatta nerdeyse eminim adet olacağımdan da işte bi anlık ümit canım ya..

Şimdi kese inmişmidir rahme uleeeynnn nerdesiniz bende başlıcam oklavayla dolşamaya haaaa:eek:klava::eek:klava::roflol::roflol:

2 saattir şu mervedin dediği yerden çizelge yapmaya çalışıyom ama nafile tık yok olan da gittiiiiiiisenağlamasenağlamasenağlama

hah şimdi olmuş yuppiiiiiiiii becerdim sonundaaaaaaaaa:teytey:
ahhhh ahhhhhhh bide şu hamişlik işini becerebilseydimmmmmmmsenağlamasenağlamasenağlama

Şimdi kese inmişmidir rahme uleeeynnn nerdesiniz bende başlıcam oklavayla dolşamaya haaaa:eek:klava::eek:klava::roflol::roflol:

ticker.php

[/url]

onu bi denermisin canım olmuşmu

bende bi gün yapabilirim sanırım uğraştım ama ıııııı olmadı
neyse kızlar hepinize hoşçakalın
tanıştığıma tekrar memnun oldummmmmmmmm

kızlar esma geldiiii çok yoğunum kusura baakmayın merveciğim bu arada bizde eni çok özleyeceğizzz teyzesi inş dönüşünde güzel haber veririz sana bebişimle

kızlar esma geldiiii çok yoğunum kusura baakmayın merveciğim bu arada bizde eni çok özleyeceğizzz teyzesi inş dönüşünde güzel haber veririz sana bebişimle

tmm cnm yoğunsan ok ama ikinizde yok olunca dedim ki bunlar nasiple kayboldu mu acepsenağlama

teyzişkosun yesin onuuuuuuu öpsün yanaklarından koklasınn ohhh Şeniz

X