Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben yedim yemişimi kızzlarr geldm bak cuma vakti dua edin kızlar sizde:)

evet afiyet olsun allah dualarını kabul etsin
ben bugün moralim bozuk olunca kocişimde cumaya gidip bol bol dua etmiştir benimle eş zamanlı bizim için eminim
hepimizin hakkında hayırlısı

evet afiyet olsun allah dualarını kabul etsin
ben bugün moralim bozuk olunca kocişimde cumaya gidip bol bol dua etmiştir benimle eş zamanlı bizim için eminim
hepimizin hakkında hayırlısı

sinemcim ben merve bende memnun oldum tanıştığımıza. bundan sora böle hep beraber dertleşmek güzel şeyler paylaşmak dileğiyle:1hug:

Yaaa kızlar bi bakar mısınız şimdi ben doktora gitsem kese gözükür mü 1 hafta daha bekliyim mi
Moralimi bozmasından da korkuyorum

kaçıncı haftadasın cnm sen bizim gelininkini 6.haftada gördük kalp atışıyla

nasippppppppp esmaaaaaaa ayşeeeeeeeeeee gülşennnn bana bağıranlarr heyyyyyyyy where are you?
ingilizce konusayım belkim duyarsınız benii..bugün gidiyorum bak 1 hafta yokum özlersiniz benii

nasippppppppp esmaaaaaaa ayşeeeeeeeeeee gülşennnn bana bağıranlarr heyyyyyyyy where are you?:eek:klava::eek:klava:
ingilizce konusayım belkim duyarsınız benii..bugün gidiyorum bak 1 hafta yokum özlersiniz benii:eek:klava::eek:klava:

Ben bebekli takvimden istiyorum hani var ya daha büle fetüs olan ne enteresan yaaa Rabbim sen nelere kadirsin

sinem hoşgeldin aramıza bende gülşen.......valla sitedeki en renkli kişiliklerin arasına düşmüş bulunmaktasın......seninle üzülüp seninle sevinen insanlar olacağını ve seninde zamanla aynı davranışlara ayak uyduracağını biliyoruz......ablalarımız ve kardeşlerimizle biz kocaman bi aileyiz.....umudunu en yakın zamanda bulman dileğiyle....

cnm bekle istersen hem gitmişken kalp atışıda duyulsun şimdi daha çok erken ama için rahat etmiosa şimdide görmek istiosan git gülüm 2,3 hafta sora genegidersin.
baby gagayı bilmiorum ama bide bu siteden dene istersen

Şimdi kese inmişmidir rahme uleeeynnn nerdesiniz bende başlıcam oklavayla dolşamaya haaaa:eek:klava::eek:klava::roflol::roflol:

burdayım mervecim şimdiden gidişinin hüznü çöktü içime hayatım kendi kendimi teselli ediyorum.....şaka bir yana vallahide billahide özleyeceğiz seni kız.....allah sağ salim gidip gelmeyi nasip eylesin........cuma cuma herbiriniz ikiz bebelere gark olasınız inşallahhhhhhhhhhhhhh

Şimdi kese inmişmidir rahme uleeeynnn nerdesiniz bende başlıcam oklavayla dolşamaya haaaa:eek:klava::eek:klava::roflol::roflol:

bencede haftaya gitki keseyi net görebilesin...sanırım 7+ diğer günlerdede kalp atışını duyacaksın.....allah sağlık sıhhat versin canım.....:nazar::nazar:

burdayım mervecim şimdiden gidişinin hüznü çöktü içime hayatım kendi kendimi teselli ediyorum.....şaka bir yana vallahide billahide özleyeceğiz seni kız.....allah sağ salim gidip gelmeyi nasip eylesin........cuma cuma herbiriniz ikiz bebelere gark olasınız inşallahhhhhhhhhhhhhh

gülşencim ben şimdi sideden size hepinize tabi kendimede ikiz bebiş getircemm geldiğimde alayım haberlerinizi bir kızçe bi oğluşşş :nazar: inşş..

Şeniz amin cnm inş. kazasız gidip gelelim ay heyecan bastı bana daha bavulumu hazırlayamadım kızım ya iş çıkışı koşturcam eve

X