Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

e ben yapardım yaf.. e kızlar aşkolsun biriniz yardım etmediniz mi kızcağıza?:eek:klava:
aha da ben de şiddet yanlısı mı oldum ne:1shok:

bizde daha yeni öğrendik canım eskisini nasipcim yapmıştı ama bebişin ne zaman gelesi tutacak belli değil değiştirem dedim o gelince şöyle gelişimini gösteren varya ondan koyacam hele bi gelsin dee:dance::dance:
hehe yakıştı kız elineeeeeeee:içelim:

nasip ve esma eğerkii bizdenn ayrı konuşuyorsanız küserizz size haberiniz olsunn

asıl ben size küseceğim şimdi ben varken tık yok sitede ben yokken maşallah döktürmüşsünüz iyi tamam sıkıldınız benden bende gidiyorum bir daha gelirsem bebişim olmasınlülülülülülü
aylinciğim hoşgeldin hayatım nasılşsın bitanem ben bu kızlara küstüm ama senle konuşuyorum bak :1hug:

bizde daha yeni öğrendik canım eskisini nasipcim yapmıştı ama bebişin ne zaman gelesi tutacak belli değil değiştirem dedim o gelince şöyle gelişimini gösteren varya ondan koyacam hele bi gelsin dee:dance::dance:
hehe yakıştı kız elineeeeeeee:içelim:
iyi durdu mu bende de:eek:klava::roflol:
ne istiyosun sen şimdi, yapim sana?
kızlar nasip nereye gitti bilen var mı
ben de merak ettim:uhm:

asıl ben size küseceğim şimdi ben varken tık yok sitede ben yokken maşallah döktürmüşsünüz iyi tamam sıkıldınız benden bende gidiyorum bir daha gelirsem bebişim olmasınlülülülülülü
aylinciğim hoşgeldin hayatım nasılşsın bitanem ben bu kızlara küstüm ama senle konuşuyorum bak :1hug:

iyi yaptın beayerimseniben boşver sen onlara(ne fenayım):roflol:
hoşbuldum canım ya,sabah doktordaydım okumuşundur..
asıl sen nasılsın,temmuz listemizi yaptın mı:1hug:

ben şimdi sana varyaaaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:açtıracan bayramlık ağızımıjeyyarbide bebişi koyuyo araya tam sopalık bu yaaaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:
muhabbetiniz bol olsun canımmmmmmmmm:mymeka:

ben şimdi sana varyaaaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:açtıracan bayramlık ağızımıjeyyarbide bebişi koyuyo araya tam sopalık bu yaaaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:
muhabbetiniz bol olsun canımmmmmmmmm:mymeka:

kızım dikkatli oku bir daha GİRERSEM bebişim olmasın dedim girmeden durabilirmiyim ben :roflol::roflol:

tamam unuturmuyum hiç tarih rica edeyim
bak görüyon mu kızlar yine kayıp kız ben bunları dövmeyeyimde kim dövsün:eek:klava:

lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü
bak çizelgeyi değiştimmmmmmmmmmmmm:eek::emir_bebek:

X