Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bir yılın dolmadıysa normaldir canım tedaviye bir yılın sonunda hamiş kalamazsan veya yaşın 35 ve üzeriyse başlarlar çünkü ama zaten tedavi görüyorsan ben doktorun mantığını anlamadım çünkü ben ilk tedaviye başladığımda önce bütün testler yapıldı eşimin de dahil-hatta önce ondan başlandı erkekte sorunun belirlenmesi çok kolay tedavi zormuş kadında tam tersi teşhis çok zor tedavi çok kolaymış-sonra rahim filmi istendi onlar olmadan muayene bile etmedi doktor tüpler kapalıysa tedavi boşa zaman ve masraftır dedi senin durumunu bilemem tabi ama umudunu yitirme canım inşallah en kısa zamanda sen de hamişler kervanına katılırsınnnnnnnna.s.

çin erkek diyor yorumcu kız diyor ben ne yapacağım yoksam benim bebiş ğ mi olacak :sm_cool::sm_cool:tövbe tövbe

öyle tabi ne bileyim işte üzülmiyim diyorum bende kendime geçicek buda
iinnnşşşaaalllaahh hepimiz hamiş kalalımda patır patır doğuralım:)

ya millet spermi ilk günden alıştıırıyo ilk gün hamile kalıyo ama promosyon falanmı veriyorlar acaba sperme:roflol::roflol:

bak canım biz 3 sene korunmuştuk sonra kayınpederim kalp krizi geçirince ona bir torun vermeye karar verdik çünkü ailede tek gelin benim ve dr gitti bana 6 ay sperm alışması lazım dedi ve hakkikatten karar vermemizden 7.ay ben hamiş kaldım aşkıma

ya ben dr a bi sene dolmadan bişeyler yapalım diye yapışınca
en azından bi ultroson ve yumurtlamaya bakalım dedi
tedaviye o da sene dolmadan başlamıyalım kabaca bi bilgi alalım o da sen çok sabırsızsın diye dedi işştee eşimde bi problem yok iyiki

hııımmmCADIARZU o zaman bizimkiler yeni yeni kaynasıyolar çünküü martta korunmayı bıraktık bizzz

cnm eşinde problem yoksa hiç üzülme mutlaka bebişine en kısa zamanda kavuşursun cnm ya artık tıp çok ilerledi

kızlar ben anlamadım deseem sprem alışması ne yaf

hayatım eğerki belli bir süre korunduysa insan ve korunmadan sonra bebiş istediğinde rahim yapancı maddeye alışık oladığı için yani sperme onu atarmış rahimin sperme alışması yaklaşık 6 ay sürermiş bu yüzden dr kısırlık tedavisine 1 sene hiç korunmadan hamiş kalamayanlara uygularlarmış kapito:roflol:

vay be bunu bende bilmiyordum yeni öğrendim canım:1hug:

anammm yandımmm ben deseneee ozaman kocişkoya söleyim en azından kışın düşünüoz ya şimdiden alışayım kocamın bebişlerine

aslına bakarsan daha bilmediğimiz o kadar şey var ki insan yaşadıkça yada okudukça öğreniyor

evet aynen öyle canım ya
normalde
bugün tahlil sonucumu aldım dr a gitmeden yumurtlamadığımı gördüm
burda biri anlatmıştı neyin ne olduğunu
ileride toplanıp bi klinik açsak yeridir yaninaniknanik

sağol canım inanın rahatladım eve geldiğimde salya sümüktüm
ama şimdi çok rahatladım
iyiki burda beraberiz yyaaaa:1hug:

iyiki sende varsın hayatım bak ben dün 4 gün geçikme ve o kadar gebelik belirtilerinden sonra regl oldum ama bu deli kızlar olmasaydı atlatamazdım:1hug:

iyiki sende varsın hayatım bak ben dün 4 gün geçikme ve o kadar gebelik belirtilerinden sonra regl oldum ama bu deli kızlar olmasaydı atlatamazdım:1hug:

evet canım haklısın ama bi gün o çift çizgiyi görüp bebeleri alcaz kucağımıza bende buna daha çok inanıyorum :1hug:

kızlarr size bişi danışcam şimdi ben sadece biray korunmadm biliosunuz malum ondada kist oldu.daha öncedende ne sprem saydırdık nede benm tüplerime hormon testime baktrdık.size sorum olcak hamiş kalmayı düşünmeden önce mi baktralım bunlara yoksa deneyip allah korusun olmazsa mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…