Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

anammm yandımmm ben deseneee ozaman kocişkoya söleyim en azından kışın düşünüoz ya şimdiden alışayım kocamın bebişlerine

evet evet yapış yakasına başlayın bence ha kış ha bi kaç öncesi ne farkeder önceden en azından bu sürede dolmuş olur tam zamanında hamiş kalırsın sende

hayatım bir terslik olmuş olsaydı zaten dr sana bunu söylerdi bence bana sorarsan bekle o kadar acı çekmek için:1hug:

ama benim yumurtlama 28 haziran ile 3 temmuz arası yani koçiş burda olacak:sm_cool::sm_cool:

Ya kızlar yumurtlama günü falan hesaplamayın ne zaman denk gelirse yapın. Bu ay yorgunluktan ikimizde fırsat bulamadık sadece 2 kez ilişkiye girdik onların bi tanesi bile yumurtlama günüme denk gelmedi hatta yakınından bile geçmedi ama bebiş geldi :sm_cool::sm_cool::sm_cool: Allah ne zaman kısmet ettiyse o zaman oluo hiç alakası yok yumurtayla falan eskiden yumurlama mı biliolarmış naniknaniknaniknaniknaniknanik

bence önce bekle canım ya bak ben beklemedim şimdi psikolojimide bozuyodum az kalsın bu sefer beklemeye tahammil gösteremiyorsun dr bi kere gidince
bence eğer olmazsa ki ağzımdan yel alsın o zaman gidersin

hayatım bir terslik olmuş olsaydı zaten dr sana bunu söylerdi bence bana sorarsan bekle o kadar acı çekmek için:1hug:

enson gittiğimde doktora dedim ki bende hamiş kaldım sandım demiştim o da bana cnm o hiç belli olmaz hiç beklemediğin anda hamile kalırsın bak bana demiştiyerimseniben oda hamiş :sm_cool:

nasipcim acı çekmek için bekle demişin ama:uhm:

bence önce bekle canım ya bak ben beklemedim şimdi psikolojimide bozuyodum az kalsın bu sefer beklemeye tahammil gösteremiyorsun dr bi kere gidince
bence eğer olmazsa ki ağzımdan yel alsın o zaman gidersin

doğru cnm doktorlar moralde bozabiliyolar bakalım ozaman sizin güzel haberleri aldıktan sonra sıra bana:teytey:

ya aslında bebek istediğimiz anda yaptırmamız gereken testler bence bunlar boşa kürek çekmemek için bire bir ben 3 ay boşa kürek çektim dr. yüzünden testlerde inş. sorun çıkmazda sevinirim

ya zaten anladığım kadarıyla bak benim dr da öyle
sene dolmadan zaten bişey yapmak istemiyorlar
dr larda önce normal yolla olsun bekle diyor onlar bizden çok daha rahatlar
ben dinlemedim dr u
aslında var ya çok şey bilmeden sadece bebek yapcam de kafan rahat olsun
ben o testte varmış bu da varmış derken kendimi bi sorun vardır diye şartladım
şimdide rahatlamam zor oluyor
arkadaşta onu söylemek istemiştir bence

nasipciğim tersliği nerden bilsinlerki tüplerin kapalı olduğu nasıl belli olcak rahim filmi olmadan yada eşinin sperm değerleri bence önce testler acıya dayanmak lazım :tomato:

ya aslında bebek istediğimiz anda yaptırmamız gereken testler bence bunlar boşa kürek çekmemek için bire bir ben 3 ay boşa kürek çektim dr. yüzünden testlerde inş. sorun çıkmazda sevinirim

doğru diyorsun cnm bi arkadaşım var tüp bebek konusunda uzman hastanede çalışıo o dedi bana düşünmedenöncce gel bakalım herşeye dedi de

ben arkadaşın(nasip) söyleemek istediğni anladım rahim filmi kişiden kişiye değişiyormuş tabi ama çok ağrılı oluyormuşşş acıdan kastı bu canım arkadaşımın demi kız

haklısın canım aslında hesaplamamak lazım ama biz cinsiyet için konuşmuştuk o olayı

hay ben türkçemiz:roflol:hayır hayatım yani şimdi o kadar testte acı çekeceksin ya ne fgerek var anlamında demek istedim ama yalnış anlatmışım dertimi türkçem pek iyi değil beni hoş görün:1hug:

bencede önce kendi haline bırak derim....doğanın işine karışmak olmaz.....önce kendiliğinden deneyeceksin......ve sana tavsiyem uzak değilsen, doktorunda çok ahpabın değilse avrasya hospital dr.istepan suna tavsiye ederim.....sonsuz huzur veren harika doktor.......onun eşimle bana dediği bişey vardır her zaman........"önce şansımızı denicez çocuklar.....şimdiden kafanızı problemlerle doldurup sorun varmış gibi yaparsanız şansa çelme takmış olursunuz.......önce deneyin":)

ben arkadaşın(nasip) söyleemek istediğni anladım rahim filmi kişiden kişiye değişiyormuş tabi ama çok ağrılı oluyormuşşş acıdan kastı bu canım arkadaşımın demi kız

evet hayatım doğru anlamışsın ama ne yazıkki türkçem kötü
e almanyadan döndüğümde tek bir kelime türkçe bilmeyen birine göre yine iyiyim be kızlarşakkıdı

kızlar size bir sorum var şimdi eşim geldiğinde dr gideceğiz ben aşılama yaptırmak istiyorum çünkü malum biliyorsunuz eşim hep şehirdışında bu aşılşama hakkında bilgisi olan varmı aranızda yani fiyatı nasıl çinsiyet belirlemesi yapılabilir mi vs

cnm ben anadolu yakasındayım uzak baya sağoasın şekercim genede:) bencede ben gitmicem önce denicem olmazsa giderim allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…