Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın ben geldim kızlar ben hamile deilmişimmmmm karnımda kist varmış rahim tamamen yara olmuş uzun bi tedavi sürecine başlicam senağlama

canım geçmiş olsun a.s.ama er geç olacak inan buna vakti gelmemiş sadece:1hug:
bi de niye bu kadar ihmal ettin kiklava:klava:belki yayılmazdı o kadar yaaaa neyse artık ihmal etme canım tedavini ol çabucak teyze yap bizi anlaştık mı:1hug:

semracığım çok üzüldüm ama canım send eçok ihmal ettin kendini biha ihmal yok tamammıklava:

hatunlarıma bakın be kız erkek derdine düşmüşler.......ateşli hatunlarım benim.......hep destek tam destek.......hem TÜRKİYEYE hem BEBİŞLERE

kızlar bu çin takvimimi dorğu çıkıyor tabi gene allah bilirde geçen sene bizim gelinin ve bi tanıdığıkide tuttu;:) ama şöle 82 liyim ben 26 yaşa değilde 27ye bakıyorum siz nasıl bakıyorsunuz

kızlar
oğlum şimdi karnesini getirdi TEŞEKKÜR BELGESİ almış inanın dün yaşadığım olayı unuttum gitti.
bana anneciğim dün çok üzüklmüştün bugün mutlu başla istedim dedi:dance::dance:

hatunlarıma bakın be kız erkek derdine düşmüşler.......ateşli hatunlarım benim.......hep destek tam destek.......hem TÜRKİYEYE hem BEBİŞLERE

ne yapayım hayatım zaten 2 tane kocam var hiç olmazsa 2.si kız olsunda bana destek olsun evde3 oylamada eşit hakka sahip olalım hep onlar üstün geliyor:roflol::roflol:baba oğul bir oluncasırnaşık şey

maşşallah cnm bizim için de tebrik et oğluşunuŞeniz

kızlar bu çin takvimimi dorğu çıkıyor tabi gene allah bilirde geçen sene bizim gelinin ve bi tanıdığıkide tuttu;:) ama şöle 82 liyim ben 26 yaşa değilde 27ye bakıyorum siz nasıl bakıyorsunuz

aynen bende öyle bakıyorum ama benim kafamı karıştıran şimdi 20 haziran son adet yani haziran hazirana mı bakmam lazım temmuza mı

canım ya şöyle kocaman bir öpücük kondur yanağına hepimizin adınaaaaaaaa:1hug:

sen temmuza baka anacım çünkü ilişkiye giriş ve ovulasyon temmuzda olacak ve sen o gün hamiş kalacaksın dolayısıyla icraatin olduğu gün geçerlidir. okki ?

ama benim yumurtlama 28 haziran ile 3 temmuz arası yani koçiş burda olacak:sm_cool::sm_cool:

bu arada ogluşun için böyle bi evlat yetiştirdiğin için seni tebrik ederim arkadaşım eşinide tabiii :)

teşekkür ederim canım inanın o kadar güzel bir duygu ki insan gurur duyuyor inşallah sizlerde yaşayın o duyguyu en büyük dileğim bu ama yaşayacak ve göreceksiniz zaten buna eminim adım gibi sizede nasip olacak çünkü sizin zaten nasibiniz yanınızdaŞeniz

nasipciğim oğluşunuu tebrik ederim çin takvimi işine gelice ben 87 doğumluyum eylül ayı daha 21 olmadığım için 20 yaşa bakıyorum türk aklı kullanmayın bunu çinler bulmuş bizimgibi 21 den gün aldım ayakları yoktu herhalde onlardaaaa :))))))))))))

kızz ayşe nerelerdesinnnnn dün kaynatmamışsınız geçmiş okumak zorunda kalmadımmm :)))

kızz ayşe nerelerdesinnnnn dün kaynatmamışsınız geçmiş okumak zorunda kalmadımmm :)))

kimsecikler yoktu ki kaynatamsenağlamasenağlamahainlerrrrrrrrklava:beni yanlız bıraktınızz uyku da tutmadı zaten dön Allah dön nere kayboldunuz bakemmmmklava:klava:

ne iğnesi canımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…