Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

allah korusun kızlar
işi biraz gırgıra vurmaya başladım dedim şunlara bir şaka yapayım bakalım ne olacak:roflol:
oklavaları hazırlayın hakkettim:roflol::roflol:

korkuyormuşşşşşşşş:eek:klava::eek:klava:bu ay var zaten kız ama yoksa hele bir yapmaaaaa:eek:klava:

kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasııııııın:dance:kızın al şu neti sende gelllllllll ama ben malum anca kocişi uyutunca girebiliyorummmmmmm:eek:

senağlamasenağlamasenağlama

ya kızlar benim kocişden bana evde sıra gelmez

kız adet olsa böle benzetmeler yapar mı o hiç....ne hindir ne hin.....zaten hamilelerin kafası çok çalışırmış......

acıkcası sunu söyleyim pek fazla kaptırdın sen kendini fazla ümitlemme bence cünkü olursa sevinmesi koly kalmassan üzülmesi olay

ŞAKA ŞAKA :roflol::roflol:
OKUYUNCA NE HİSSETTİNİZ ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN:roflol::roflol::roflol:

sadece aklımdan geçeni yazayım ama hiç komik değildi bilesinnnnnnn
başın öne eğilmesin aldırma gönül aldırma
ağladığın duyulmasın aldırma gönül aldırma..
dertlerin kalkınca şaha
bir sitem yolla Allaha
görecek günler var daha
aldırma gönül aldırmaaaaa...

ben kendimi kaptırmışım öylemi sor bakalım burdakilere hep olumsuz düşünen kim diye

ve şunuda söyleyeyim regl olursamda en az üzülecek olan benim çünkü bilirim ki zamanı daha gelmemiştir ama yazdığın yazı beni gerçekten kırdı çingenem bunuda söylemekten geri kalmayacağım çünkü benim içim dışım bir

apexnasip canım sende adet olucakmış gibisankı suan adetliyim gibi karnının altında sızlama yanma varmı benım dün ve bugün hla devam ediyor belirtilerin yanında ilk defa böyle oldu bende

ben kendimi kaptırmışım öylemi sor bakalım burdakilere hep olumsuz düşünen kim diye

bak canım benim anlatmak istedigim bugün degilmi senin adet günün eee daha ne diyorumki adet olacakmışşın gibi davran hamileysen zaten olay bitti degilsende hazırlıklı olursun diye söyledim ama moralle nealakası var bilsem kesin hamile oldugunu eyvallah herzaman söyleyim ama ben bilememki not:iysallah gönlünden gecen olur

apexnasip canım sende adet olucakmış gibisankı suan adetliyim gibi karnının altında sızlama yanma varmı benım dün ve bugün hla devam ediyor belirtilerin yanında ilk defa böyle oldu bende
evet hayatım karnımın alt kısmında dolgunluk hissi var kasıklarım ve belim yumurtlama günümden beri ağrıyor bende de olmazdı yalnız 2 3 gündür göğüs uçlarımda ağrı var dokunulmuyor dün doktora belirtileri söyleyince göğüsler en belirgin özellikmiş ve aynada göz bebeklerine bir baksana büyüme varmı eskiler ordan anlarmış gebeliği
bak canım benim anlatmak istedigim bugün degilmi senin adet günün eee daha ne diyorumki adet olacakmışşın gibi davran hamileysen zaten olay bitti degilsende hazırlıklı olursun diye söyledim ama moralle nealakası var bilsem kesin hamile oldugunu eyvallah herzaman söyleyim ama ben bilememki not:iysallah gönlünden gecen olur

peki demekki ben yalnış algılamışım kusura bakma:1hug:

X