Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın esmacığım naber?
dün koçişle konuştum dayanamadım kız söyledimnaniknanikbana istersen 1 2 gün bekle dedi ama çok istiyorsan git tahlil yaptır deyince bende beklemeye karar verdim:1rolleyes:

bekleyeceksin yani neyse bizde teyze haberini 2 gün sonra alırız sorun değil

işallah canım ya..adet günü. 21 mayısdı ama önceden de belirtmiştim ben hiç gününde olmam erken olurum yani 26-27-28 günde bir.bugün de 28.günüm.bu ay karnım değişik ağrıdı dediğim gibi.sol alt köşe ilk olarak.yumurtalıklarım üşütmüş sandım önce dün akşam da sağ alt tarafa geçti...bugün de ayaklarım ağrıyor.

sen bizi teyze yapacaksın galiba ama 1-2 gün daha bekle sonra üzülme canımmmm:1hug:

kızlar ayşe,nazmiye,nasip,merve,emel,gülşen,şebnem nerelerdesiniz bakayım kalkın sabah oldu uyuyanlar, işde olanlar girin bakem siteye nasiple ayşe gece yarılarına kadar sitede oluyorlar sonrada sabah uyanamıyorlarrrrrrr:eek:klava:

günaydın esmacımmm günaydın kızlarrrr nasılsınızzz

günaydın kızlar........valla hazirandan bugüne kadar hamiş çıkaramadık.....ama bugünden itibaren hergün bi hamiş olacak........bitti karar verildi

bekleyeceksin yani neyse bizde teyze haberini 2 gün sonra alırız sorun değil

ne yapayım daha zaman geçmiş değil gideyimmi? ya varsa zaten ha bugün ha 2 gün sonra değişen birşey olmayacak diye düşünüyorum koçişe kalsa ben gelene kadar bekle diyor:roflol:dedim o kadar sabredemem:roflol:senin hatrına 1 2 gün bekleyeyim dedim:roflol:

ne yapayım daha zaman geçmiş değil gideyimmi? ya varsa zaten ha bugün ha 2 gün sonra değişen birşey olmayacak diye düşünüyorum koçişe kalsa ben gelene kadar bekle diyor:roflol:dedim o kadar sabredemem:roflol:senin hatrına 1 2 gün bekleyeyim dedim:roflol:

ya valla ben meraklı bir insanım bana kalsa git derim ama eşine bekleyeyim demişin bekle canım sen

liste yapmıyormusunuz yeniden kızlar yaparsanızda temmuz 16sı benim hayırlısı neyse o olsun rabbim hepimizin yar ve yardımcaısı o9lsun nasip ameli duygun noldu size iysallah iyi haperlerinizi duyarım hepinizin bide su yumurtlama gününü nasıl yapıyorsunuz

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
Sefamolsun_______________

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER

Apexnasip________________17 HAZİRAN
*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN
hanice___________________18 HAZİRAN
Razis____________________19 HAZİRAN
Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN
Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN
Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________
Melankolia_________________
Beyaznur HH_______________
NİLGÜN__________________

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR

Çingenem06..............................16 Temmuz

günaydınn kızlarrr kızlarrr bol hamişliii günler nasip ya ben olsam giderdim ama sen bilirsin:)

itiraf edeyim yaptığım idrar testlerin negatif çıkması beni biraz umutsuzluğa itti o yüzden korkuyorum gitmeye olay bu yani ama benim regllerim çok düzenli eğer bugün gelmezse zaten kesin birşeyler vardır demektir o zaman gönül rahatlığıyla giderim anlatabiliyormuyum kendimi

kararsızım aşkım ya bilmiyorum belki öğleden sonra giderim almazlarmı kan acaba

bak almazlarsa çıkar :eek:klava: göster kendini nası da almıyolarmış senden kan ya gülüm sen bilirsin ama genede ben karştırmıyım kafanı. kafamçokkarıştı

tamam cnm ozaman bugünde bekle bakalım olmadı yarın gidersin aaa ümitsizlik yok kızlar

tamam cnm ozaman bugünde bekle bakalım olmadı yarın gidersin aaa ümitsizlik yok kızlar

evet yok kızlar bakın yarın size güzel haberi vereceğim sizi teyze yapacağım keşke burda izmirde olsanızda birbirimize gelip gitsek her şeyi an be an beraber yaşasak

iyiyiz canım ne olsun gün sayıyorum safak 9tatlicadiarzu

aynen canım ya dk um bana 14 gunde kantahlılı yaptır demıstı.yarın 14 gun ıgneden sonra ama esım yaptırma bekle cumartesıyı dıyo. bende kararsız kaldım oyle bı belırtıde yokk:KK43:bılmıyorum napsammmcumartesıyı benlersem safak:4

X