Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

KIZLAR BEN GELDİM KİMSE BENİ MERAK ETMEMİŞ duygun sen bile dün TÜRKİYENİN serefine kutlama yaptık

canım hoş geldin..valla ben de çok fazla uğrayamadım hal hatır sormam mı yoksa canım arkadaşım:1hug: hele dün hiç yoktum..sen nerelrdesin bakim geçmişe baktım yazmamışsın hiç..izmire gtme işi ne oldu :uhm:

kızlar benide haziran hamiş bekleyenlerden silin inş temmuza offffff offffffffffff ya bekliyoruz moralimiz bozuk allah hepimize hamiş olmayı nasip etsin (amin)

geçen ay 100mg vuruldum yumurta gelişimini beğenmedi doktor bıraktık bu ay 150 mg vuruldum iyiydi hatta doktora göre süperdi 9 gün uyguladım 10. gün pregnly vuruldum ama olmadı işin kötüsü doktorumda bizi bayağı ümitlendirmişti şimdi de aşılama diyorum ama nasip bakalım :1hug:

150mg yumurtaların büyüdüye iyiye işaret demek ki.olmamasının nedeni bence spermle buluşamaması.bence hemen aşılama yaptırma derim.bir de eşinle birlikte olduktan sonra kalkma yerinden kalçanın altına minder koy 2 saat kalkma yat.benm öyle yaptım.hayırlı haberle inşallah.a.s.

canım hoş geldin..valla ben de çok fazla uğrayamadım hal hatır sormam mı yoksa canım arkadaşım:1hug: hele dün hiç yoktum..sen nerelrdesin bakim geçmişe baktım yazmamışsın hiç..izmire gtme işi ne oldu :uhm:

kız burdayım daha ama adam izmire gideceğim için üstüme düşmeye başladı ay ne yapacağım sasırdım biletimide almıştım artık geceleri uyumuyor o beni uyandırıyor:sm_cool::sm_cool:

kız burdayım daha ama adam izmire gideceğim için üstüme düşmeye başladı ay ne yapacağım sasırdım biletimide almıştım artık geceleri uyumuyor o beni uyandırıyor:sm_cool::sm_cool:

oooooo....bak sen neler de olmuş emelcimde..hazır kocişin böle olmuşken bırak izmiri falan ya otur kocişinle...:dance::dance:

tamam ya sizde yalnız bırakın batsın bu dünya bitsin bu rüya ağlatım gülene yazıklar olsun senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ben geldimmmm sen nerdesin bakimmmmm:dance::dance::dance:

kız nerdesin sen allah allah unuttun iyice beni leylekler bekliyor artık pencereyi :roflol: benim adam beni uyutmamaya çalışıyor kuşum sana çikolata getireyim mi kuşum sana cola getireyim mi hıııı simdi ben uyusam mı uyumasam mıa.s.

kız nerdesin sen allah allah unuttun iyice beni leylekler bekliyor artık pencereyi :roflol: benim adam beni uyutmamaya çalışıyor kuşum sana çikolata getireyim mi kuşum sana cola getireyim mi hıııı simdi ben uyusam mı uyumasam mıa.s.

uyu kız uyu oh olsun ona uyandırmaya çalıştığın gecelere sayyyyyyy:roflol::roflol::roflol:
ya akşamları kocişten sıra gelmiyo yine kaçamak girdim malum gündüzde çok yoğundum bugün sen napyon bakimmmm:dance::dance::dance:

X