Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

afiyet olsun valla ooh ne güzel ailecek bizde aynı şekilde pazarları yapıyoruz ama bu pazar yiğenime bebek arabası almaya gidiyoruz:dance:
iyi alışverişler canım yerim ben o yeğenia.s.
canım bende öğlene kadar çalışıyorum bugün ama dün aradım ne zaman bağlıyacaksınız daha neti diye biz size döneceğiz dedielr hala dönecekler tekrar arayım şu heriflri gelsinlerde bağlasınlar yoksaa:eek:klava:
ara kız ara yoksa ben girecem arayaaaaa:eek:klava:
var 3 tane devlet hastanesi var ben kahramanmaraşlıyım ama ilgilenmiyolar ben söylüyom ona göre hap veriyolar tamam şipşak gönderiyolar :mymeka::mymeka: yani tam bi tedavi etmiyolar
ben o doktorlara diploma vereni varyaaaaaaa:eek:klava:
iysallah dedigin gibi olur diyorum ama bilmiyorum işte sanki bidaha cocugum olmayacak gibime geliyor ammannn işte böyle canım

ya kaç senedir uğraşıyon bakalım sennnnnnn :eek:klava:14 sene sonra anne olanları tanıyorum mevlam o kadar bekletmesin hemen versin tabi ama ne bu karamsarlık canımm:eek:klava:eek:lacak dedim işte o kadarrrrrrr:1hug:

eeeeeeeeee neredeydi şu bahçe:eek:insan bi davet eder dimi:eek:klava::eek:klava:bizsiz mangal boğazında kalsın dermişimmmmmmmmm:roflol::roflol:afiyet olsun canım:1hug:bencede en büyük TÜRKİYE hadi aslanlarım yenin şunları(..da kimleri:uhm:maçlarla hiç alakam yok canimmm aman yenelimde kim olursa olsun dimi ama 1 olsun bizim olsun:teytey:)

kız allah iyiliğini versin çeklerle oynayacağız tabi pc başından kalmıyorki bayan haberi olsun dünyadannnnn :roflol::roflol:

kız sana bile oklavamı kaldırtıyorlar inanmıyorum ayşe hep kaldırıyorda sen sakindin canım

hehe denk mi geldi nedir yoksa ne oklavası canimmmmm:roflol: kim benmi yok yok kıyamam kimseye:1hug:ama bazen hakediyolar insanın tepesi atıyo nerde benim oklavammmmmmmmm:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

sorma esmacım ya kızıyorum ii düşünün ii olsun diyorum kimse dinlemiyor beniikafamçokkarıştı

ay çok zevkli ya bebek için alışveriş yapmak :dance: kendimiz içinde yapcaz kızlarrr biliyorumm ben hissediyorumma.s.

kız ayşe aradım herifleri ellerinde kablosuz modemleri kalmamış ne zaman gelir bilmiyorlarmış yani bu hafta sonuda böle geçecek anlaşılan

kızlar istanbulda sema hastanesine giden var mı duyun sesimii hangi doktoru tavsiye edersiniz?

kız allah iyiliğini versin çeklerle oynayacağız tabi pc başından kalmıyorki bayan haberi olsun dünyadannnnn :roflol::roflol:

yok kız maçla harbiden işim olmaz sorsan fenerliyim kimle oynar bilmem maç bitince bakarım yenmiş ohhhhhhhhh ne güzel yenilmiş olabilir canım top yuvarlaktır işte o kadar:roflol:eşimle tartışırız zaten pazar o telegol müdür nedir o tip programları izlemek ister(ne anlıyorlarsa aynı görüntüyü oynat uğurcum oynat yok ofsayttı yok değildi bişey değil sonunda ben oynatacam böö geliyo bazen)benim de pazar cnbc-e günüm dü bitirdiler canım dizileri neyseki tnt yetişti imdada neyse işte maçla ilgim bu kadar amann yeterde artar:roflol::roflol:

sorma esmacım ya kızıyorum ii düşünün ii olsun diyorum kimse dinlemiyor beniikafamçokkarıştı

ay çok zevkli ya bebek için alışveriş yapmak :dance: kendimiz içinde yapcaz kızlarrr biliyorumm ben hissediyorumma.s.
çok zevklidir canım özene bezene seçersin zıbınlarını en iyisi olsun istersin şampuanı.............duygusallaştım birden tamam kızlar Allah size bebişinize alışveriş yapmayı nasip edecek bana da kızımın arabasında kardeşini gezdirmeyi inşallah:nazar:
kız ayşe aradım herifleri ellerinde kablosuz modemleri kalmamış ne zaman gelir bilmiyorlarmış yani bu hafta sonuda böle geçecek anlaşılan

ya 1 haftadır seni oyalıyorlar şimdide elimizde yok diyolar öyle mi gelde çıkarma oklavayı şimdi:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

yok kız maçla harbiden işim olmaz sorsan fenerliyim kimle oynar bilmem maç bitince bakarım yenmiş ohhhhhhhhh ne güzel yenilmiş olabilir canım top yuvarlaktır işte o kadar:roflol:eşimle tartışırız zaten pazar o telegol müdür nedir o tip programları izlemek ister(ne anlıyorlarsa aynı görüntüyü oynat uğurcum oynat yok ofsayttı yok değildi bişey değil sonunda ben oynatacam böö geliyo bazen)benim de pazar cnbc-e günüm dü bitirdiler canım dizileri neyseki tnt yetişti imdada neyse işte maçla ilgim bu kadar amann yeterde artar:roflol::roflol:

kız ben ne yapayım ya adam kanepede uyumasın dıye maç ızlıyom kız ruyasındamı gordu ne
senın hastalıgın ne zaman bıtecek dedı ama bu sefer ben surundurecem onu:eek:

kız ben ne yapayım ya adam kanepede uyumasın dıye maç ızlıyom kız ruyasındamı gordu ne
senın hastalıgın ne zaman bıtecek dedı ama bu sefer ben surundurecem onu:eek:
seninki mecburi hizmet canımmmmm:roflol:ne zaman çıkıyon bakim şu tatilee:dance:ama bak fazla naz aşık usandırırmış dozunu iyi ayarla ki süründürecem derken bizim teyzelik işi gümbürtüye gitmesinn:eek:klava:
olurmu şekerler buyrun hepinizi beklerim. bahçemiz arnavutköyde hepimize yer var. çekoslavakya ile oynucak beraberlik yetmiyo kızlar yenmemiz lazım. berabere kalırsak puanlarımız eşit olduğu için penaltılara kalcak. kalırsada volkan golleri yemez biz çıkarız inşallah. ama yenelimde dediğin gibi 1 olsun bizim olsun. ben futbolu çok seviyorum fenerliyim. eşim de fenerli. maçlarda şükrü saraçoğlundayız. eşim bu yıl bana kombine aldı. önce fener sonra Türkiyeeeeee :))
19 mayıs gösterimizi yapmıştık orda ama çok oldu tabi:eek:istanbulu değil ama şöyle 18 yıl önceki modayı bilirim(çok yaşlanmışım yahuuuuu)akmar pasajı müdavimlerindendim ama altı değil haa:eek:klava:sahaflarııı neyse arnavutköyü bilmem ama yolum düşerse gelirim kız niye olmasın:1hug:

seninki mecburi hizmet canımmmmm:roflol:ne zaman çıkıyon bakim şu tatilee:dance:ama bak fazla naz aşık usandırırmış dozunu iyi ayarla ki süründürecem derken bizim teyzelik işi gümbürtüye gitmesinn:eek:klava:

19 mayıs gösterimizi yapmıştık orda ama çok oldu tabi:eek:istanbulu değil ama şöyle 18 yıl önceki modayı bilirim(çok yaşlanmışım yahuuuuu)akmar pasajı müdavimlerindendim ama altı değil haa:eek:klava:sahaflarııı neyse arnavutköyü bilmem ama yolum düşerse gelirim kız niye olmasın:1hug:

kısmetse çarsamba sabah 10:00 otobusune yer ayırttım ama sabah ayırttıktan sonra bana sarıldı gıtmek ıstıyorsan gıt dedı rahatla gel dedı çok kotu oldum senağlama senağlama senağlama

anaaa kaç yılıydı kız ben stadın yanındak kenanevren lisesinden mezunum. bizimde gösterilerimiz ordaydı. arnavutköy bebek kız. boğazda bebeğe gelmeden hemen önce. inşallah beklerim tabi inşallah bigün bebişlerimiz kucaklarımızda tanışır kaynaşırız. gerçi burda kaynaştık da bebişlerimiz kaynaşır. bu arada
http://www.t-box.com.tr/game/default.html
buraya baktınızmı bakmadıysanız hemen bakın kızlaaaaaaaaaaaaaaar :roflol::roflol:

kız Allah iyiliğini vede bebişini versin emi ben yakalamadım hiçbirini sonuç sıfır dakkasına bebiş Allahım oyununu oynattın gerçeğini de yaşat birleşsin şu spermle yumurta artıkkkkkkkkk:roflol::roflol:
92 kiydi yanılmıyosam canım bende kadıköy kız lisesi mezunuyum yatılıydım orda 5 senem geçti ahhh ne günlerdi onlar :1hug:

Son düzenleme:
Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
Sefamolsun_______________

:nazar:hamişlerimizi gönülden tebrik ediyoruz

Yağmur20_________________1 HAZİRAN
Arzuhalim_________________1 HAZİRAN

Funda____________________3 HAZİRAN
Duygun___________________3 HAZİRAN

Doremi___________________5 HAZİRAN

SABIRSIZ_________________6 HAZİRAN
Eseraras__________________6 HAZİRAN

NurDer___________________7 HAZİRAN
Nisan84__________________8 HAZİRAN

Bebeğim28________________9 HAZİRAN
Benssenb_________________9 HAZİRAN
Derram___________________9 HAZİRAN
Alhan ____________________9 HAZİRAN

Superisi663_______________10 HAZİRAN
Rahel____________________10 HAZİRAN
duygu2008________________10 HAZİRAN

NEŞELİ:))_________________11 HAZİRAN
Aşkitom__________________11 HAZİRAN
Edamecrin________________11 HAZİRAN
BTRKLC__________________11 HAZİRAN

emelyucel_________________12 HAZİRAN
Kalimerom________________12 HAZİRAN

Kokteyl___________________13 HAZİRAN
Burcu8279________________13 HAZİRAN

Kuzeydeniz_______________14 HAZİRAN
Ameli____________________14 HAZİRAN
MORBONCUK_____________14 HAZİRAN
Cingenem06_______________14 HAZİRAN
Nigarim___________________14 HAZİRAN
Benzerim08_______________14 HAZİRAN

DÜNYA TATLISI___________15 HAZİRAN

S.ozozel_________________16 HAZİRAN
Aysegul82________________16 HAZİRAN
Baturnuray________________16 HAZİRAN
Handefe__________________16 HAZİRAN

Apexnasip________________17 HAZİRAN

*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN
hanice___________________18 HAZİRAN
Razis____________________19 HAZİRAN

Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN

Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN

Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN

Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN

Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN

Buurciin__________________28 HAZİRAN

RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN

Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________
Melankolia_________________

haziran ayımızın hepimize uğurlu gelmesi dileğiyle.:nazar::emir_bebek::nazar:
kızlar listeyi bi hatırlayayım dedim nasip sağolsun kaç gündür kayıp gelsin o halleder ama kimseden de ses çıkmadı başka yok mu hamiş yaaaaa

bende 89 mezunuyum yakınmışız o zamanlar. amin canım inşallah hamiş kalıcaz. bende çıkıyorum pazartesi görüşürüz. hepinizi öptüm cok.:a015:

görüşürüz canım zaten kimse kalmadı galiba emelle benden başka yanlız bırakın beni gidin hadisenağlamasenağlamasenağlamananiknanik

bakın size ne anlatıcam
eşimle bebiş yapmaya karar verdik ve ben bütün ukalaluğımla gebelik öncesi testleri yaptırmaya gittim özel bi hastaneye ve güya ii bir doktora bana bi kaç test yaptı derdim mayısta hamile kalıp seneye marta falan doğurmak idi bu çok iyi! doktor enson yaptığı hormon testleri sonucunda hiç aksamadan adet 28 günde bir adet olan bana önce hormon bozukluğun var gebe kalamazsın diyerek psikolojimi yerle bir ettikten sonra hipofiz bezi tümörü olabilirmişim düşüncesi ile ilaçlı mrlar vesairelerle 2 hafta daha hayatımızı zehir etti mr lar temiz çıkıncada hiç bir şeker testi yapmadan bana tip 2 diyabet ilaçları yazdı bu arada ben her gitiğimde bir sürü soru sorduğum için beni tıp internetten öğrenilmez diye azarladı ben ilaçları aldım tesadüfen sevk kağıdıma baktığımde sevgili doktorumun bana pcos teşhisi koyduğunu fark ettim ama benim bundan haberim yok ne hikmetse pcosa ait kilodan başka ne yumurtalıkla ilgili ne kıllanmayla ilgi ne adet düzensizliği ile ilgili tek belirti yok sonuç derin bi defresyon eşime zehir olan bir ay her gece rüyanda ya hamile olmak ya düşük yapmak vs dayanamadım başka bi doktora gittim tabi bu arada şeker ilacıda devam gittiğim doktor testleri tekrarladı herşey normal pcos konuşu tamamen iptal imkansız dedi ve dahiliyeci ile birlikte şeker yükleme vs yapıldı adam acilen bırak o ilaçları dedi şimdi merak ediyorum tıp nereden öğreniliyor aman dyaşadıklarımı yaşamamk için siz daha ukala oluverin bence dikkat edin arkadaşlar şimdi dün adet olmam gerekiyordu olmadım ama çok yoğun stres yaşadım ondan olabilir bu ay adetim bitince çalışmalara başlıcaz bakalım kendinize ii bakın:eek:klava:

X