Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ah su banka ocagımı söndürecek sabah 9 aksam 20:30 tabı bu adam yorgun olur :eek:klava::eek:klava:

yok öyle yorgunum deyip topu sana atmak bebiş işi iki kişilik uyu uyu afedersin anca göbiş olur bebiş değil:roflol:uyandır kız onu harbiden kızdım şimdi:eek:klava::eek:klava:babalarımız sabah namazı gitmiş tarlaya bağa bahçeye teeeee yatsıya kadar araya bide bizleri sıkıştırmışlar dememişler yorgunum kalsın deselerdi bizler olmazdık zaten:roflol::roflol:uyandırrrrrrrrr yada doğru diyon git özlesin kız azcık gelince malum kutlama yapar ama iyi ayarla tam zamanında evde ol :eek:klava:

yok öyle yorgunum deyip topu sana atmak bebiş işi iki kişilik uyu uyu afedersin anca göbiş olur bebiş değil:roflol:uyandır kız onu harbiden kızdım şimdi:eek:klava::eek:klava:babalarımız sabah namazı gitmiş tarlaya bağa bahçeye teeeee yatsıya kadar araya bide bizleri sıkıştırmışlar dememişler yorgunum kalsın deselerdi bizler olmazdık zaten:roflol::roflol:uyandırrrrrrrrr yada doğru diyon git özlesin kız azcık gelince malum kutlama yapar ama iyi ayarla tam zamanında evde ol :eek:klava:

canım benim ya ne güzel dedin öyleee:roflol::roflol::roflol:

canım benim ya ne güzel dedin öyleee:roflol::roflol::roflol:

simdi yattıgı yerden benden karpuz ıstıyor kız bu adam benı çıldırtacak adetlıyım ya bugun uyumaz artık :eek:klava::eek:klava::eek:klava:
ama ızmırden geleyım ben uyuturmuyum onu gece gunduzKötü KazenKötü Kazen

kız kocısın nerde fıstıkım bu arada ılık dus almayı önerıyor doktorlar ılıskıden önce ama nıye bılmıyorumCADIARZU

onun da işleri bugün uzadı biraz...alla alla öyle dendiğini de ilk defa duydum canım niye derler ki acaba:uhm:ilişki öncesi değil de ilişki sonrası 1 saat falan belinin altına yastık koyup beklemeyi öneriyorlar ben de onu duymuştum..CADIARZU

alla allA birçok kişien duydum bunu ama yine de tam bilmiyorum.bu arada canım ne kadar oldu sen evleneli.çocuk var mı bi de

7 ay oldu canım çocuk yok ama bır tane dusugum var 8 haftalıkken ölmüş bebek karnımda ama benim 11. haftada haberim oldu zehirliyormuş artık acile gittim ve bebeği aldılar kötü bir dönemdi eşim ve benim için o zamanlar eşim pek istemiyor gibiydi ama şimdi bizimde olsun der durur ama icraat yok adamda acaba hala leylekler getirecek diye mi bekliyor :roflol::roflol:

7 ay oldu canım çocuk yok ama bır tane dusugum var 8 haftalıkken ölmüş bebek karnımda ama benim 11. haftada haberim oldu zehirliyormuş artık acile gittim ve bebeği aldılar kötü bir dönemdi eşim ve benim için o zamanlar eşim pek istemiyor gibiydi ama şimdi bizimde olsun der durur ama icraat yok adamda acaba hala leylekler getirecek diye mi bekliyor :roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: şu leyleklere söylesen de bizim bacaya da bi bebiş koysunlarrrrra.s.

kislar benide ekleyinn BENDE BU AY TEDAVIYE BASLIYORUMM KISMETSE dua edin kislarr rabbim hepimize nasip etsin insallah

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: şu leyleklere söylesen de bizim bacaya da bi bebiş koysunlarrrrra.s.

BEN BAZEN DALGA GEÇİYORUM KIZ OLSUN DİYORUM 2 GÜN SONRA SEN SÖYLE SENİNKİLERE ERKEK OLSUN DİYORUM SİNİR OLUYOR KIZ BENDE AZ DEĞİLİM VALLAHİ BENLE EVLİLİK ZOR ŞEKERİM ZOR:sm_cool:

kızlarrr ben kaçıyorum eşim gelecek birazdannn ben en iyisi toparlanayım biraz.hadi sizlere ii geceler yarın görüşürüz.......

canım allah gönlüne göre versin inşallh hepimiz birbirimize dua ediyoruz burda..göreceğiz inş o çift çizgiyi:1hug:

O ÇİFT ÇİZGİ İÇİN ECZANELERLE ORTAK OLACAĞIM 1 GÜN GEÇSİN DUR Bİ BAKAYIM VARMI YOK BENİM MİĞDEM BULANIYO BİR BAKAYIM :sm_cool:

kızlarrr ben kaçıyorum eşim gelecek birazdannn ben en iyisi toparlanayım biraz.hadi sizlere ii geceler yarın görüşürüz.......

TAMAM ŞEKERİM SANA KOLAY GELSİN ERKENDEN UYUTMA ADAMI BENİMKİ GİBİ BENİM ADAMIN LEYLEKLERİNİ GÖNDERİYORUM SİZEDE :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

X