Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evdede misafir varmışşş yaaa benim uykum vardı ama arkadaşlar babam hastaneden çıkdıya artık çok yoğun olur bizim ev

ya kızlar karnım acıktııı beniimmmm akşama yemekde ne var acabaa evde iyi birşey yoksa sizlere gelebilirmiyim acaba

ohhhh suna bak hazır yemege gıdıyoo bıde iyi bişey yuoksa dıyoooo....bızz eve gıdıp yemek yapıyos gercı ben dun gece yaptım bugun yemekler hazırrr:dance::dance:

ohhhh suna bak hazır yemege gıdıyoo bıde iyi bişey yuoksa dıyoooo....bızz eve gıdıp yemek yapıyos gercı ben dun gece yaptım bugun yemekler hazırrr:dance::dance:

hım iyi bide salata yaparsın yanına gerçi yemekde ne var bilmiyorum ama akşama sendeyim nazmiye ayşe ne varsa dedi pc var onda yemekde çünkü öyle demişdi pc yalnız yemeyim diye çağrıyo o beni:roflol::roflol:

ayşeciğim bazen çok saf oluyorsun sen ne tahlili olacak kan tahlili bu arada senin yemekde ne var sadece pcmi yoksa yanında aparat olarak mik. ve kamerada varmııı:roflol:
hıh kızdım sana onlar bile fazla:roflol::roflol:
canım regl gunum 21 hazıran ama doktor 14.gun kan tahlılınnde cıkar dedıı... ben 21 ını bekleymıyecem carşamba yaptıracam
ben niye bekliyom o zamanCADIARZUneyse canım yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim 3 güncük daha bekleyeyim ölmem ya:dance:
canım ya valla gülmeye bile halim yoktu valla sağolasın..doğru söylüyorsun aslında da bilmiyorum nedenini içimden mi gelmiyo canım mı istemiyo..adet olduktan sonra canım sıkılmıştı baya o da öylece devam ediyo..:çok üzgünüm:

bak bu benim 5. ayım 3 ay deneme süresi verdi eh yanında şeyin reçetesini de:roflol:eek:lmadı geçen ay iğne vuruldum yumurtalıklarım yeterince gelişmedi bu ay aynı iğneyi dozunu arttırarak kullandım neyse sonunda çatlattık hele şükür bekliyoz işte şimdi az önce bişey mi dedin:eek:klava::eek:klava:

hım iyi bide salata yaparsın yanına gerçi yemekde ne var bilmiyorum ama akşama sendeyim nazmiye ayşe ne varsa dedi pc var onda yemekde çünkü öyle demişdi pc yalnız yemeyim diye çağrıyo o beni:roflol::roflol:

haaaaaaaiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn:eek:klava: beni yanlız bırakacan demi yok öyle yağma şimdi ben o pc nin üstüne şöyle güzel bi sos yaparım ohhhhhhhhh yemede yanında yatt:roflol::roflol::roflol:sen kaçta burdasın onu söyle bakimm:eek:klava::eek:klava:

hıh kızdım sana onlar bile fazla:roflol::roflol:

ben niye bekliyom o zamanCADIARZUneyse canım yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim 3 güncük daha bekleyeyim ölmem ya:dance:

bak bu benim 5. ayım 3 ay deneme süresi verdi eh yanında şeyin reçetesini de:roflol:eek:lmadı geçen ay iğne vuruldum yumurtalıklarım yeterince gelişmedi bu ay aynı iğneyi dozunu arttırarak kullandım neyse sonunda çatlattık hele şükür bekliyoz işte şimdi az önce bişey mi dedin:eek:klava::eek:klava:

acıktııımm amaaaaa yaaaaaaaa :eek:

haaaaaaaiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn:eek:klava: beni yanlız bırakacan demi yok öyle yağma şimdi ben o pc nin üstüne şöyle güzel bi sos yaparım ohhhhhhhhh yemede yanında yatt:roflol::roflol::roflol:sen kaçta burdasın onu söyle bakimm:eek:klava::eek:klava:

13.30 otobüsünü kaçırdım şimdi kaçda var oraya otobüs. soslu olursa yerimmm zaten ben sade diye istememiştim canım aşk olsun tatlicadiarzu

nazmiyecim gelirse alma onu bak küserim sonra karışmam haaaa demedi deme:1hug::roflol::roflol::roflol:

slm kızlar keyifler nasıl bugün? öğlen 3e kadar uyudum. şimdi yine uykum geldi :S var mı yeni hamiş haberleri. HA Bİ DE LİSTEDE TARİHİM YAZMIO ARKDAŞLAR EKLERSENİZ SEVİNİRİM 27 HAZİRAN

aa gel canım aysecım sende gel pc yeme bende guzel yemekler var menum mercımek corbası ,patlıcanlı köfte yanına salata cacıkk ohhhh buyurun kızlar hepınızz

aa gel canım aysecım sende gel pc yeme bende guzel yemekler var menum mercımek corbası ,patlıcanlı köfte yanına salata cacıkk ohhhh buyurun kızlar hepınızz

ellerine sağlık canım,afiyet olsun.ben anca bezelye yemeği yapabildim bi uyusukluk var üstümde.dünden makarna var bi de çorba yaparsam tamamdır. ben de beklerim buyrun kızlar :):1closedeyes:

slm kızlar keyifler nasıl bugün? öğlen 3e kadar uyudum. şimdi yine uykum geldi :S var mı yeni hamiş haberleri. HA Bİ DE LİSTEDE TARİHİM YAZMIO ARKDAŞLAR EKLERSENİZ SEVİNİRİM 27 HAZİRAN

ben hafiften uçtum canım Allah sonumu hayır eyleye:roflol:eeeeeee bu ne uykusu bakim böyle:eek:klava:

ben hafiften uçtum canım Allah sonumu hayır eyleye:roflol:eeeeeee bu ne uykusu bakim böyle:eek:klava:

valla bilmiom canım ya nasıl uykum geldi anlatamam. gece uyuyamam diye yatmıyorum ama her an pc başında uyuyabilirim.havalardandır. sen neden uçtun bakayım :1rolleyes:

ayşeciğim kusura bakma ben nazmiyeye gidiyorum mercimek çorbasıı cacık salata ve köfte yemek istiyorum bak senide çağrıyo sen de gel hadiiii

kızlar ben heran çıkabilirim şimdiden iyi akşamlar öpüldünüzzz hepiniiizzz

X