Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

emel inşallah daha fazla beklemezsin benim adımda hatice

Umarım beklemem canım. Kızlar çıkmak zorundayım herkese iyi akşamlar..Herkese bol şans diliyorum. Özellikle bu aralar çalışmaları hızlandıran arkadaşlar RASTGELE:içelim::teytey:

geldım esmacım anca banka ıslerıne baktıgım ıcın cıkmam gerekıyoooo.fırsat buldukca gırıyomm...bikere sabah burdaydım hatta senın sınırlerın bozuktuı bıseyler yazdım ama sana sen bana hıc bakmadınnnn:1no2:

nazmiyeceğim canım sabah yazdığının farkındayım bitanem saol sana yetişemedim :eek: bebeğimin cadı teyzelerinden ayşe gülşen ve şebneme yazmakdan özür dilerima.s. affettin demiiiiiiiiisırnaşık şey

Umarım beklemem canım. Kızlar çıkmak zorundayım herkese iyi akşamlar..Herkese bol şans diliyorum. Özellikle bu aralar çalışmaları hızlandıran arkadaşlar RASTGELE:içelim::teytey:

evet işde o benim emel çünkü çatlıyoruuummm:roflol:

SEN BU AY Bİ TEYZE OLACAN BU KADARDA DEMEMİŞDİM DİYECEKSİN HEM SENİN İKİZLERE HEM BİZİMKİLERE YELEK ÇEKET ÖRMEKDEN KOLLARIN KOPACAK:sm_cool:

hehe bende o beceri ne gezer nasipe sattım örme işini ama bak hem okey oynayıp hem yazı yazabiliyom:roflol::roflol::roflol:

selam kızlar..nasılsınız bakalım.bu arada benim de adetim bitti bugünden itibaren çalışmalara başlamamız gerekiyor ama bu aralar kendimi çok yorgun hissediyorum bir de karamsar nedenini bilmiyorum ama öle işte...

lülülülülülülülülülülülü valla ben bilmem teyze olacağım diyosun amaaaaaa

örgü şartmı yani teyze olmak için:eek:klava::eek:klava:bizde başka şeyler yaparız canım Allah Allah:dance:siz teyze yapında örmesekte ördürürüz canım isteyin yeterki:teytey::roflol::roflol:

örgü şartmı yani teyze olmak için:eek:klava::eek:klava:bizde başka şeyler yaparız canım Allah Allah:dance:siz teyze yapında örmesekte ördürürüz canım isteyin yeterki:teytey::roflol::roflol:

kız bende bilmiyom örgü neyse benkininki anneannesiyle babannesi örüyooooo sana ördürürüm 2 tane doğur ikizleride

nazmiyeceğim canım sabah yazdığının farkındayım bitanem saol sana yetişemedim :eek: bebeğimin cadı teyzelerinden ayşe gülşen ve şebneme yazmakdan özür dilerima.s. affettin demiiiiiiiiisırnaşık şey

aa aşkolsun canım affetmek ne demek:eek:klava:hıc sorun deıl gelmedı dedın ya ondan yazdımm coookk yoruldum ben bugun ya ve benım sol kasıgım agrıyoo zaman zaman catladımıkiii ayyyy su gunler bı gecse carsamba olsa tahlıl yaptırıcam cokk merak edıyommm

selam kızlar..nasılsınız bakalım.bu arada benim de adetim bitti bugünden itibaren çalışmalara başlamamız gerekiyor ama bu aralar kendimi çok yorgun hissediyorum bir de karamsar nedenini bilmiyorum ama öle işte...

heeeee kötek sırası sana geldi anlaşılan:eek:klava::eek:klava:ne yorgunluğu silkelen kendine gel bakalım yok öyle deyip işten kaçmak şöyle güzel bi sofra kur bakayım kocana güzelce giyin makyaj parfüm vs benmi öğretecem kız:eek:klava:hadiiiiiiii daha beni teyze yapacaksınıza.s.:1hug:

aa aşkolsun canım affetmek ne demek:eek:klava:hıc sorun deıl gelmedı dedın ya ondan yazdımm coookk yoruldum ben bugun ya ve benım sol kasıgım agrıyoo zaman zaman catladımıkiii ayyyy su gunler bı gecse carsamba olsa tahlıl yaptırıcam cokk merak edıyommm

benimde hep sol taraf ağrıyo neden acaba sağda yık yok allah allah:uhm:

ya kızlar karnım acıktııı beniimmmm akşama yemekde ne var acabaa evde iyi birşey yoksa sizlere gelebilirmiyim acaba

kız bende bilmiyom örgü neyse benkininki anneannesiyle babannesi örüyooooo sana ördürürüm 2 tane doğur ikizleride
biri pembe biri sarı olsun(maviyi sevemedim gitti yaaaa):roflol::roflol:

çatladı çatladı sesini burdan duydum ben hadi çalışmalara devam:roflol:ne tahlili bu arada:uhm:

çatladı çatladı sesini burdan duydum ben hadi çalışmalara devam:roflol:ne tahlili bu arada:uhm:

ayşeciğim bazen çok saf oluyorsun sen ne tahlili olacak kan tahlili bu arada senin yemekde ne var sadece pcmi yoksa yanında aparat olarak mik. ve kamerada varmııı:roflol:

canım regl gunum 21 hazıran ama doktor 14.gun kan tahlılınnde cıkar dedıı... ben 21 ını bekleymıyecem carşamba yaptıracam

heeeee kötek sırası sana geldi anlaşılan:eek:klava::eek:klava:ne yorgunluğu silkelen kendine gel bakalım yok öyle deyip işten kaçmak şöyle gel bi sofra kur bakayım kocana güzelce giyin makyaj parfüm vs benmi öğretecem kız:eek:klava:hadiiiiiiii daha beni teyze yapacaksınıza.s.:1hug:

canım ya valla gülmeye bile halim yoktu valla sağolasın..doğru söylüyorsun aslında da bilmiyorum nedenini içimden mi gelmiyo canım mı istemiyo..adet olduktan sonra canım sıkılmıştı baya o da öylece devam ediyo..:çok üzgünüm:

X