Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:eek:klava:bak hala kimse gelmemiş yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ben varım uyuklamaktan nete giremiyorum ki ne olacak benim sonum bilinmez
bana dua edin kızlar yarın kan testi yaptıracağız eğer değer yükselmişse ki inşallah yükselmiştir aaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gersini yazamıyorum çok heyecanlıyım yaaaaaaaaaaaaaaaa

bana dua edin kızlar yarın kan testi yaptıracağız eğer değer yükselmişse ki inşallah yükselmiştir aaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gersini yazamıyorum çok heyecanlıyım yaaaaaaaaaaaaaaaa

inşallah canım değerin yükselmiştir ve o mutlu haberi verirsin bizlere..sırnaşık şey

aloooooooooo kimse kalmadımııı ya ayşe yemek yapıyodur kesin gülşen menekşe müşavirlikde gururla çalışır şebnem malum karşıya geçecek çıkmıştır nasippp hiç gelmedi nazmiye dersen dünden için geremedim yarın telefi ederim dedi oda yok taze gelin dersen oda taze işde akşama hazırlıktadır eeeee ne oldu yani benmi kaldım

sen öyle san baktım kimse yok bende okeye girdimmmmm:roflol::roflol::roflol:kociş beni kesecek yemek yerine pc yi koyacam önüne:roflol::roflol:

canlarım hepiniz olursunuz tabi ben sadece ismini bildiğim arkadaşları yazdııııımmmmmmm sizin isimleriniz ne bakayım hanice canım uyku halin varsa inş. aşılaman tuttu hadi senin isminide yazalım hamişlerin yanına yarın hemen haber ver

rahel teşekkür edim inşallah 2 yılı doldurduk bebek istemiyle inşallah meleğim gelir allahımın izniyle

hadi hayırlısı canım teyze yap beni nolur nolur çok teyze olasım geldi:dance::emir_bebek::dance:

ameli inşallah canım ya
ama tek taraflı olmaz bende teyze olmak istiyorum
hadi kızlar incirler nerde

hadi hayırlısı canım teyze yap beni nolur nolur çok teyze olasım geldi:dance::emir_bebek::dance:

SEN BU AY Bİ TEYZE OLACAN BU KADARDA DEMEMİŞDİM DİYECEKSİN HEM SENİN İKİZLERE HEM BİZİMKİLERE YELEK ÇEKET ÖRMEKDEN KOLLARIN KOPACAK:sm_cool:

aloooooooooo kimse kalmadımııı ya ayşe yemek yapıyodur kesin gülşen menekşe müşavirlikde gururla çalışır şebnem malum karşıya geçecek çıkmıştır nasippp hiç gelmedi nazmiye dersen dünden için geremedim yarın telefi ederim dedi oda yok taze gelin dersen oda taze işde akşama hazırlıktadır eeeee ne oldu yani benmi kaldım

geldım esmacım anca banka ıslerıne baktıgım ıcın cıkmam gerekıyoooo.fırsat buldukca gırıyomm...bikere sabah burdaydım hatta senın sınırlerın bozuktuı bıseyler yazdım ama sana sen bana hıc bakmadınnnn:1no2:

oooooo kızlar inş. isimleri karıştırmam kafamçokkarıştı kervana emel ve haticede katıldılar hoş geldiniz bacılarrr

X