Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

cnm doktora biraz daha zaman geçsin gitcem 15 gün geçsin daha 12 oldu haftaya pazartesi inşşşşşşşş

son adet tarihinden itibaren sayarlar hamileliği biliyorsun ki.....15 gün sonra gittiğinde elleri kolları oynayan bir bebeğe rastlayabilirsin.....sıkıntın yoksa ve heyecanlanmıyorsan sorun yok tabikii.....ama senin yerinde olsam her ihtimali gözönünde bulundururdum......mesajlarından bu durumdan sıkılmış bir halin olduğunu gözlemledim demek ki yanlış anlamışım.....umarım hamilelik beklentisi olur senin ki

esmacım senin yumurtlamandan ne haber bakalım.....1 gün gözüküyor sende varmı akıntıda değişiklik....benimde cuma olarak veriyor ama bu sabah yumurta akına benzer akıntım oldu yani yumurtlamam önce olacak sanırım.....bana bu akşam saldırı farz oldu...gerçi aksatmadan devam ediyordum ama baş ağrısından sonra akşam sekteye uğrattım ama inşallah yakalarım bu gece

rumeli ya keşke bebek olsada senin dediğin gibi elleri kolları oynayan bebek ola ama ne bilim hep test yaptırıyom çıkmıyo hep umudum kırılıyo (( esmacım 20 gün geçmiş ne bebek nede kist olmuş benimkide seninki gibi olmasın :)

tazegelincim bende derim bak geciktirme çok sıkıntı oluyor sonra bende 13.gün falan gittim doktora meğer kits varmış keşke daha erken gitseymişim yumurtalığımı atamamışım söktürücü verdi umuyorum ki seninki öyle değildir ama hamişsen bile folik asite başlaman gerek bebek için çok önemli ondan güzelim bebişini düşün ihmal etme

folik asit kullanımına hepiniz başlayın derim kızlar bunun için gebeliğe gerek yok biliyorsunuz.....karar vermeniz yeterli....ılgın sen nasılsın hayatım bi daha kontrol ne zaman senin....kesin bu ay kist falan kalmıcak görürsün bak....2 ay falan tedavi diyorlar ama ilk ayda daha yok oluyor kistler....benimde evlenmeden önce vardı daha o zamandan başlamıştım hapa sonra evlenincede devam ettim ama hapı bıraktığımın 2.ayı kalmıştım hamile.....umarım seninkide bekletmeden gelir

canım valla akıntı var ama bu iğneyle çatlattığımda altıma yapmısım gibi bir akıntı oluyodu şimdi gayet normal fazla değil zaten ilaçda kullanmadım büyüdüğünü yada çatlayacağını sanmıyorum ama çalışmalara tam gaaaaaz devaammm:dance::dance::dance:

evet arkadaşlar folik asite başlayın banada doktorum verdi düzenli iç diye ama bu aralar unutuyorummmmm bebek için çok önemli

canım kist inş. yoktur tabbiiii ama umarım bebek vardırrrsırnaşık şey

canım valla bende iim nolsun içiyorum adet söktürücü doktor iki kutu verdi ben bi kutu içiyorum bide başladım doğum kontrol hapına yaa hiç istemiyorum içmekkk..
canım ben seni hiç hamile kalmadın sanıyordum nasıl oldu peki sonra düştümü seniüzmek istemem anlatmak istemezsen sen bilirsin rumelicim.
folik asitide diyosun başlayayım mı? 1aysonra kontrole gitcem doktorumda hamile doğum yapcak hastanede olmazsa başka doktora gitcem artık

ooff kızlar ya sürekli kopuyorum ben site yine yavaşladı. canım sıkılıyo zaman geçmiyo işimde yok öyle oturuyorum siteye de giremedim bi türlü canım sıkılıyoooooooooo huuuuuuu

hele şüküüüürrr birisi geldi hoş geldin şebnemciğimmm kimse yazmıyooo yaasenağlama

ya kızlar benim karnım durduk yere şişiyo bu kist karın şişiriyormu sabahtan beri yemek yemedim sabah karnım şiş deildi şimdi şiş pantol sıkıyo agrı veriyo offfffffff yoksa bebekmi var ya

2004 te hamile kaldım canım ama bebeğim 5 aylıkken karnımda öldü ne yazık ki...sonra normal yollardan doğurdum bebeğimi.....hal böyle olunca biraz ara vermiştim korktum açıkçası doğumuda yaşayınca.....folik aside hemen başla...hiçbir zararı yok.....

ya kızlar benim karnım durduk yere şişiyo bu kist karın şişiriyormu sabahtan beri yemek yemedim sabah karnım şiş deildi şimdi şiş pantol sıkıyo agrı veriyo offfffffff yoksa bebekmi var ya

kız biz ermişmiyiz ne bilelim git bir hastaneye bizde merakdan çatladıkkkkklava:

ya benim dahaaaa 15 günümmm varrrrrrrr amaaaaaa

canımya :teselli: allah sana sağlık versin inş. hayatım bu sefer böle şeyler yaşamazsın korkma güçlü o ki herşey iyi gitsin kısmet işte allahın takdiri senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…