Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ala ala olsun sen gene ya evde al bi test yap bence yada hemen kan testi için başka bi yere git cnm öle olunca genelde hamiş çıkıolar inş.. sende hamişssindir.ilk bebişin olcak dimi

ewttttttttt çiziktiiiiiiiiiii ama saglık ocagına gitttim hamiş delsin dediler idrar testi yaptılar laelaelaelaelaelaelaelaelaelae kan testi için gittim idrar testi verdiler allam ya

sen bir kan testi yaptırda öğrenelim yeğen varmı yokmuuuuuu kızlar bakın ben örgü bilmem hamiş kalırsam bebeğime yelek çeket falan öreceksiniz anneannesi babaannesi örüyo ama teyzeleri olarak sizlerdende bekliyoruuummsırnaşık şey:dance:
bende yeğenlerime ördürtürüüümmmmmmm a.s

yaaa kızlar en küçüğünüz benmiyyiiimmm acabaaaa 21 yaşındayımmmmmmm bennn

gülüm ben 26 yaşındayım ay birden yazarken nekadarda büyümüşüm onu farkettim 26.eskiden sorduğumda 18 li yaşlarda çok büyük gelirdi 26 bana hatta 27ye gircem 23 haziranda:)

ben sana öreriim kız sen yeterki hamiş ol esmacım yiğenime ördüm temmuz sonunda aramıza katılcak inş.

ben 20 yaşındayım cancazlarım ilk bebegim olacak 2 bucuk aylıkda evliliyim :) yeniyim yane

kız bende örmesini hiç bilmem napcaz ya biz yerimseniben

canım teşekkür ederim yiğeninde inş. sağlıkla aranıza katılırrr

ya kızlar biz candan bebek istiyok amma gülü seven dikenine katlanır misali bunu birde dogurması var napcaz çok acırmı acaba

kızlar benim karnımda bi şişlik v arki sormayın gitsin napcam ben ya gidişatım hiçte iyi deil tam 42 gün oldu adet olmayalı allam ya nie böle oluyo hamileysem hamileyim delsemde nie adet olmuyom

kızlar benim karnımda bi şişlik v arki sormayın gitsin napcam ben ya gidişatım hiçte iyi deil tam 42 gün oldu adet olmayalı allam ya nie böle oluyo hamileysem hamileyim delsemde nie adet olmuyom

deliii kız strese girme hemen güzelce dr. git kan testini yaptır inş. hamişsin sen hadi vakit kaybetmedenn git sen bi dr.:teselli:

tam teşekküllü bi hastanenin kadındoğumuna gitmek için neden bekliyorsun tazegelin anlamış değilim.....42 gün olduysa ve adetlerin düzenli ise bebeğin şuanda 6-7 haftalık olmalı....kan testine bile gerek duymadan varsa ultrasonda bebeğin kalp atışını bile duyarsınız.....ayrıca yoksa muhtemelen kist olabilir sendede ılgın arkadaşımdaki gibi.....bence bir an önce durumu netliğe kavuşturmanda fayda var derim......sağlıkla kal

cnm doktora biraz daha zaman geçsin gitcem 15 gün geçsin daha 12 oldu haftaya pazartesi inşşşşşşşş

ama canım gülşenin dediği doğru kist varsada tedaviye biran önce başlarsın gerçi sen hamişssin ama olsun hamiş olduğunu öğren barri kız gerçi evlendiğimiz ilk ay benimde adetim 20 gün geçmişdi ne kist vardı nede bebek dr. olur böyle şeyler sen yeni evlisin daha demişdiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…