Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

elimde umuttan başkası yok esmacım onuda yitirirsen yaşayamam zaten bu ay olmazsa bi sonraki ay olmazsa bi sonraki inanıyorumki rabbim bana anne olmayı tekrar nasip edecek bunca acıdan sonra yüzümü güldürecek inşallah:1hug:bu arada buda ikilenmez inşallah huuuuu pc im düzel yahu rezil ettin beni:roflol::roflol::roflol:

canım benim bu ay senden güzel haber alacağız inş. öyle ümid ediyorum :1hug:

canım nasıl söz o öyle..nie sıkılalım ki birbirimizdennnnn:uhm::uhm:gec olsunda sonu güzel olsun canım inş hamişsindir ve yarına guzel haberle baslarızzz

inş canımmm benim hepimiz güzel haberler verelim bu ay birbirimize:dance:

eşime test alacağım kafama takılıyo belki üstüne olmuşumdur dedim esma akşam arkadaşına giderken alırız eve gelince yaparsın dedi ben sabredemem dedim iyi ben gelirken alırım o zaman dedi kızlar yaa 2 saat geç olacak yani test

geç olsunda güç olmasın arkadaşım ben 100 saat beklemeye razıyım yeterki çift çizgiyi göreyim kız esma interneti bugün halledecektin galiba kaç olursa olsun yaz ben kociş uyuyunca bakarım çatlarım valla:roflol:inşallah çifttir canıma.s.

canım benim bu ay senden güzel haber alacağız inş. öyle ümid ediyorum :1hug:

Allah söyletiyo kız bal damlıyo ağzından:icecream:ya pc çok ağır iki saat bekliyom:çok üzgünüm:ama hepimiz güzel haber alacaz inşallah değil mia.s.

yine dualar almış başını gidiyor kızlar....bravo bravo...iyi düşünelim iyi şeyler olsun misali çok güzel düşünceler bunlar....hepinize helal olsun....esma sende internet bağlandıysa akşama güzel haber ver şekerim...ama negatif olursada paniğe gerek yok nasılsa şanslı günlerimiz bu hafta.....çok çalışırız koyarız bebeği karnımıza

yine dualar almış başını gidiyor kızlar....bravo bravo...iyi düşünelim iyi şeyler olsun misali çok güzel düşünceler bunlar....hepinize helal olsun....esma sende internet bağlandıysa akşama güzel haber ver şekerim...ama negatif olursada paniğe gerek yok nasılsa şanslı günlerimiz bu hafta.....çok çalışırız koyarız bebeği karnımıza

canım pc evde hazır ama interneti bugün başvurdum bekliyorum 3 iş günü içerisinde olur dediler bugün olmaz yani ama sabah haber vereceğim ya kızlar sizin isimler ne rumelili değil herhalde yada ameli isimleri istiyorummmm :eek:klava::eek:klava:

yuh bana yani dertlerini deştim yahu. üzdüm seni bilmeden. bilmiyordum inan. arkadaşım sen güçlü bir kadınsın ve bebişini inşallah bu kez kucağına alacaksın inşallah. tabiki allah derdimizi unutturacak başka dert vermesin allah korusun. bizi daha çok sınama lüften. eveeet benimde 17 18 haziran bakalım birlikte hamiş haberini vercekmiyiz allahım duy seslerimizi ver bebişlerimizi sağlıklı ömürleriyle ömürlerimizle inşallah. hepimize birden mutlulukların en güzelini ver. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

artık üzülmüyorum canım kızım cennette beni bekliyor dolu dolu 10.5 ay yaşadım onunla Allahım bundan sonrakilerine benden uzun sağlıklı hayırlı ömür verir inşallah tabi hepimizin bebişine:nazar::emir_bebek::nazar:unutma aksi ispatlanana kadar hamişiz hepimiz sadece bekliyecez ve dua edecez birimizin olmazsa öbürümüzün duası kabul olur bakarsın hepimiz hamiş olmuşuz nüfus patlaması yaşatırmışız şubat ve martta:teytey:niye olmasına.s.

canım pc evde hazır ama interneti bugün başvurdum bekliyorum 3 iş günü içerisinde olur dediler bugün olmaz yani ama sabah haber vereceğim ya kızlar sizin isimler ne rumelili değil herhalde yada ameli isimleri istiyorummmm :eek:klava::eek:klava:

esma cım ben gülşen :içelim:

yok gülüm fazla da koklama derin bir burnundan çekcen burnun gözlerin yancak. öyle hafif hafif sürekli koklamanın bi yararı yok. geçerse geçer. sürekli koklamaaaa kafamçokkarıştı sarhos olursun harbiden.

ya çekince hafifliyo 10 dak sonra sil baştan çekmemiş gibi oluyorum sol tarafım acayip arıyo bebiş soldada ondanmı arıyo acaba iyice sapıtıyorum bu aradaaaakafamçokkarıştı

değil tabi kız:roflol:ameli de olmayacaktı ama istediğim nikler zaten kullanılıyormuş düşün düşün amelyadan(kimse o:roflol::roflol::roflol:kitabın birinde geçiyordu galiba)ameli yazıverdim işte :dance:adım ayşe canım a.s.

ya çekince hafifliyo 10 dak sonra sil baştan çekmemiş gibi oluyorum sol tarafım acayip arıyo bebiş soldada ondanmı arıyo acaba iyice sapıtıyorum bu aradaaaakafamçokkarıştı

kız fazla koklama benim pcye dönecen yakında:eek:klava::roflol::roflol::roflol:bebişte sarhoş olacak Alah Allah:eek:klava:

X