Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım çalışmalar başladı ama bu ay ilaç kullanmadığım için ümidim yok açıkcası olursa büyük süpriz olacak bana ve eşime

evle ne uğraşıyon o zaman kız bakarsın mevlam ilaçsız nasip eder bak en önemlisi psikoloji biliyorsun değil mi ben ilk tedavimde 3 ay klomen kullandım(sende onu kullandın galiba)bir şey olmayınca dortora gittik tekrar muayene etti kist oluşmuş bu ay bekleyecez kendiliğinden yokolabilir olmazsa bidahaki ay tedavi ederiz dedi ben bunu hamile kalamam olarak algıladım 3 ay boyunca dikkat ettiğim herşeye(ayakları dik 1 saat bekle 13 14 15 boş geçme vs vs:roflol:)hiç dikkat etmedim nasılsa olmaz dedim araya bayram girdi yatmadık desem yeri gezmekten ama bu koşuşturma içinde hangi ara dere bilmem hamile kalmışım:uhm: dedim ya aslında her şey psikolojik neden sende de olmasın:1hug:

ya aslında üstüne kaldım mı acaba diye düşünmüyo değilim bugün bir test alayım ben en iyisiii yavvvv

ya aslında üstüne kaldım mı acaba diye düşünmüyo değilim bugün bir test alayım ben en iyisiii yavvvv

o nasıl oluyo bilmiyorum ama duydum 9 ay boyunca normal adetini gören varmış niye olmasın kız hadi yap şu testi merak ettim şimdia.s.

yyaaaa benim başııım çok ağrıyooooo kızlar ilaç içemiyorummm

ya loveactually o yazdığım yaklaşık 5 sene önceydi:1no2:2.5 aylıkken karnımda öldü aldırmak zorunda kaldımsenağlamaama sen böyle sandınya vardır bunda bir hayır:dance:hamişim inşallah kız ilk tebrik eden sensin belki:teyteylmaz mı olur olura.s.

yyaaaa benim başııım çok ağrıyooooo kızlar ilaç içemiyorummm

ne ilacıklava:klava:klava:ben aylardır doktorun dediği hariç birşey almıyorum ya varsa diye sakın haaaaageçer geçer bebişi düşün bak bişeyciğin kalmaz:1hug:

ne ilacıklava:klava:klava:ben aylardır doktorun dediği hariç birşey almıyorum ya varsa diye sakın haaaaageçer geçer bebişi düşün bak bişeyciğin kalmaz:1hug:

ne kızıyon ya içmedim zatenlülülülülülü dünden beri ağrıdan kıvranıyorum ama içmiyorum zaten içsem majezik içeceğim oda çok ağır başkası fayda etmez kolanya kokluyorum şimdi love'ın dediğini yapıyorum söz tutarım ben akıllı çocugumlaelaelaelaelae

haydaaa yazdım yazdım silinmiş neyse tekrar yazam bari:uhmndan sonra 2 tedavi daha gördüm ilki 2 sene önceydi geçen sene kızım dünyaya geldi işte ama belki okumuşsundur onu 10.5 aylıkken kaybettim şimdi aynı tedaviyi tekrar görüyorum evvelsi pazar çatlatma iğnesi vuruldum bekliyoruz bakalım bana göre 14ü doktora göre 18i belli olacak:roflol:aman olsunda ne zaman belli olursa olsun yani 1 haftam var daha eh sanada pek kalmamiş hadi birlikte veririz müjdeyi inşallah ama söz ben ilk sana söyleyecem:1hug:

haydaaa yazdım yazdım silinmiş neyse tekrar yazam bari:uhmndan sonra 2 tedavi daha gördüm ilki 2 sene önceydi geçen sene kızım dünyaya geldi işte ama belki okumuşsundur onu 10.5 aylıkken kaybettim senağlamaşimdi aynı tedaviyi tekrar görüyorum evvelsi pazar çatlatma iğnesi vuruldum bekliyoruz bakalım bana göre 14ü doktora göre 18i belli olacak:roflol:aman olsunda ne zaman belli olursa olsun yani 1 haftam var daha eh sanada pek kalmamiş hadi birlikte veririz müjdeyi inşallah ama söz ben ilk sana söyleyecem:1hug:

kızlar benim pc sapıttı:uhm:tatlicadiarzu:roflol::roflol::roflol:

ameli canım seni tebrik ediyorum bu kadar zorluklara rağmen hala hayata umutla bakıyorsun canım arkadaşım:1hug:

eşime test alacağım kafama takılıyo belki üstüne olmuşumdur dedim esma akşam arkadaşına giderken alırız eve gelince yaparsın dedi ben sabredemem dedim iyi ben gelirken alırım o zaman dedi kızlar yaa 2 saat geç olacak yani test

ameli canım seni tebrik ediyorum bu kadar zorluklara rağmen hala hayata umutla bakıyorsun canım arkadaşım:1hug:

elimde umuttan başkası yok esmacım onuda yitirirsen yaşayamam zaten bu ay olmazsa bi sonraki ay olmazsa bi sonraki inanıyorumki rabbim bana anne olmayı tekrar nasip edecek bunca acıdan sonra yüzümü güldürecek inşallah:1hug:bu arada buda ikilenmez inşallah huuuuu pc im düzel yahu rezil ettin beni:roflol::roflol::roflol:

ine kimseee cevap vermiyooooooooooooooooooo sıktımmı siziii ((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…