Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bir an hayal ettim hani şu iğneler çoğul gebelik riski taşıyor ya biz ikiz diyoruz nazers ama ya üçüz olursa:roflol:çıtayı yüksek tutalım biz rabbim nasip etsinde birede fitiz değilmia.s.

inşiallah canım ya ıkız ucuz tekız hıc farketmez saglıkla versındee.benım dun sol tarafım zaman zaman hep agrıdı bugunde karnım agrıyo sankıı yada ben oyle olmasını ıstıyom.:roflol:
bır hafta kaldı onumuzdekı hafat kan testı yaptırıcamm allahım zaman cabuk gecsın ve guzel haberler alalaım

apexcim canım ne oldu böyle sana yaaa....moralımızı yuksek tutuyoduk haniiii
hiçç yakışmıyoo sanaa hadıı canlan bırazzz

nasippcim bunalım tkılma biraz dua et geçer canım

o kısmı atlamışım iyi hatırlattın kız her işin başı o zaten değilmi önce rabbimize sığınacaz sonra elimizden geleni yapacaz nasip sen güzel bi abdest al önce kendine sonra hepimize dua et biz buradan duana şimdiden amin diyoruz canım Allah kabul etsina.s.

haklısın kızlar nneler oluyor banaklava:dövün beni ağrım varya belki ondan dır:dilcikar:hadi kahve yapalım

ya sen kahve yap ben daha kahvaltı yapmadım ne kahvesi:roflol::roflol::roflol:aklımı aldın sabah sabah kızklava:

bakıyorum yine kimsecikler kalmamışşşneredesinizzz kızlarrrrrrrrrr

ooo ben gelene kadar herkes bıyerlere gıtmıss valla bende ancan gelebldım ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…