Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ooo ben gelene kadar herkes bıyerlere gıtmıss valla bende ancan gelebldım ama..

hoş geldinnnnn ben biyere gidemiyom akşam kociş evden kovacaktatlicadiarzuzaten ikidebir biz çalışan kesim siz yatan der şimdi tam pc başına oturan kesim oldummm:roflol::roflol::roflol:

tamam canım umarım iyi gelir :1hug:bende evemi baksam:uhm:yok yok esma yardıma gelecek onu bekleyeyim:roflol:

canım bende geleyımmı yardımaa:1hug:nasıl olsa sureklı yaptıgımız seyler ...gelmem bıraz uzun sürebılır ama:çok üzgünüm::dance:

hoş geldinnnnn ben biyere gidemiyom akşam kociş evden kovacaktatlicadiarzuzaten ikidebir biz çalışan kesim siz yatan der şimdi tam pc başına oturan kesim oldummm:roflol::roflol::roflol:

yok canım ne yapsan kovamaz kocişin kıyamazz sanaaa

yok canım ne yapsan kovamaz kocişin kıyamazz sanaaa

hehe ona güveniyom zaten ya ben hemen hemen herşeyi astım malum sebepten sen ne yapıyon sakın yorma kendini fazla kafanada takma bak şu anda ikimizde hamişiz tamammı öyle düşün malum inanmak başarmanın yarısıdır a.s.

canım bende geleyımmı yardımaa:1hug:nasıl olsa sureklı yaptıgımız seyler ...gelmem bıraz uzun sürebılır ama:çok üzgünüm::dance:

gel kız gel bir elin nesi var iki elin sesi var üç olursak mahalleyi inletiriz herhalde:roflol:

aa ben ıkı haftadır yaz temızlıgı yapıyodum allaha sukur bıttı.yok fazla yormadan yavavs yavas yaptım artık hıc bısey yapmıyom bende hamiş oldugumuza cookk ınanmak ıstıyom .şimdiden ananesıne nasıl soylesem falan bu guzel haberı dıye palnalr yapıyoım .ananesıde dort gozle onu beklıyooo

iyi halt ettinklava:kız iğneden sonra ne temizliği bırak dağınık kalsın neyse bitti madem ya doktora sormuştum azramda çatlatma iğnesinden sonra temizliği bırak demişti bende acele acele yaptım son iğneye kadar şimdi ise normal ev işi hariç hiçbirşey yapmıyorum malum diğer etkisi de normal hamişliklere göre iğneyle olanda düşük rizki daha fazla sende çok dikkat et canım bak bizimki çok nazlı bir bebek hele bir gelsinde gerisi boşa.s.planlar yapmak ne güzel değilmi Allahım onları gerçekleştirmeyide nasip eder inşallah:1hug:

wet canım inşaalah allah gerceklestırmeyıde nasıp eder haftaya ınsallah gerceklestırıyo oluruzz..yok canımıste butun gun oturuyom zaten aksamlarıda ıgneyı vurununca ılk ıkı gun bısey yapmadımm

abartıyormuyum bilmiyorum ya varsa diye arabaya binmiyorum soba kalkacak 2 haftadır eşimi bekliyorum kaldırsın diye onunda bi pazarı var dün misafir geldi haftaya kaldı:roflol:ev işini bile bayağı boşladım dersem yeridir ya ters bi hareket yaparsam diye korkumdan ne yapayım şu anda benim dünyam (inşallah vardır)bebişime odaklı gerisi hiç önemli değil gözümde dualarım hepimiz için Allahım umutlarımızı boşa çıkarmaz inşallah:1hug:

yok canım abartmıyosun..ben cok umıtlenmek ıstemıyom olmayınca cok yıkılıyom cunku herseyı boslarsam hep onu dusunuyom boyle bıseylerle ugrasınca bıraz kendımı oyalıyom sözde

gel kız gel bir elin nesi var iki elin sesi var üç olursak mahalleyi inletiriz herhalde:roflol:

kızzz evini bulamadım tekrar döndüm kayseriye tam adresi verememişin bu arada bende adet olunca işlere bir saldırdım cam kapı kanepeleri çek yit vitrini bile kendi kendime zorla yittim nasılsa yok birsey diye tek kişil kanepeleri kucakladım resmen bu sefrede fıtık olacağımmm:roflol::roflol:

canım sendede enerji hat safhada...hınc alır gibi bu ne hız allahaşkına....ama önümüzdeki 18 gün kendine dikkat et...çalışmalarımız boşuna gitmesin:roflol:

yok canım abartmıyosun..ben cok umıtlenmek ıstemıyom olmayınca cok yıkılıyom cunku herseyı boslarsam hep onu dusunuyom boyle bıseylerle ugrasınca bıraz kendımı oyalıyom sözde

dortora gittiğimde tedaviye hemen başlamadı 3 ay deneme süresi verdi kendiliğinden olabilir diye ilk ay olmayınca adetim ancak düzene girdi dedim ikinci ay beklediğimden yaklaşık 6 gün önce oldu bir gün öncesi arabayla sapanca senin köy benim yapmıştık eşim hızlı şöför 2 yerde çukura girdi olmamasını buna yordum üçünçü ay yaklaşık 8 gün geç geldi bir gün önce terliğim ayağımda döndü inan göbek deliğim acıdı bu da ilk kez oluyo neyse vardı düştü dedimsenağlama her ay umut ettim ama bu sefer eşşeği sağlam kazığa bağlamak istiyorum haksızmıyım sen söyle:roflol::roflol::roflol:

sakaryaya gel terminalden alırım kız seni bide evimi arıyacan bak negüzel saldırmışsın benim evde aradan çıkar işte:roflol::roflol::roflol:

haklısın canım hemdee cookkkk ...inşaalah bu aydan sonra boyle dusunmeyecek ama kendını zorlamaycaksın bebişin için dikkat edeceksın gene inşallahhhh

canım sendede enerji hat safhada...hınc alır gibi bu ne hız allahaşkına....ama önümüzdeki 18 gün kendine dikkat et...çalışmalarımız boşuna gitmesin:roflol:

cidden sadece hırsdan kaynaklanıyo canım adeta kendimden geçtimmmm

sakaryaya gel terminalden alırım kız seni bide evimi arıyacan bak negüzel saldırmışsın benim evde aradan çıkar işte:roflol::roflol::roflol:

bu sefer habersiz oldu geri döndüm bidahakine kırmızı halı bile isteim ona göreeee:roflol::roflol:

cidden sadece hırsdan kaynaklanıyo canım adeta kendimden geçtimmmm

fazla yüklenme kendine enerjini bebiş yapmaya saklane zaman başlıyo çalışmalar:dance:bu aykinden verim alırsın umarımşöyle çifter çifter:teytey:ya dilime vurdu kız ikizmi olacak ne:roflol:

fazla yüklenme kendine enerjini bebiş yapmaya saklane zaman başlıyo çalışmalar:dance:bu aykinden verim alırsın umarımşöyle çifter çifter:teytey:ya dilime vurdu kız ikizmi olacak ne:roflol:

canım çalışmalar başladı ama bu ay ilaç kullanmadığım için ümidim yok açıkcası olursa büyük süpriz olacak bana ve eşime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…