Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Yok Canim Yaptirmaya Firsat Kalmadan Adet Oldum (adet Yerine Yalnişlikla Hamiş Oldum Yadim Var Bende Bir Iş)

apex im canım benim sen üstüne düşen görevi yaptın çok çalıştın.....allah çalışanı görür diyorum başkada bişey demiyorum.....bende bu hafta sonuna kadar son hızla devam edip gerisini zamana bırakacağım

kız ozaman sen hamilesin bende hhiç ögle bişey yok gögüslerinide bi kontrol etsene

kız hayırlısı olsun ya neolacak bizim buhalimiz demi canım

bakalım artık canım dediğin gibi hayırlısı olsun umut yok ama olursada süper olur kaybettiğim kızada haziranda hamile kalmıştım allah inş beni duyarda aldığının yerine verir çoksa bırakacağım olmuyor diye allah oğlana ömür versin diyeceğim sıkıldım her ay üzülmeye

canım bitane oglun varmış allah sana bagışlasın nediyeyim iysallah olur benim hiç cocugum yok 2side karnımda öldü bakalım buaydanda hiç ümidim yok seni cok iyi anlıyorum bakalım bekleyelim

hoşş geldin canım ne yapalımmmm işde dert aynı adet olacazmııı olmayacazmıııı diye strese devamm
stres yok kız düşünmeyecez gelene kadar hamişiz diyecez olmazsa bi sonraki ay nasipmiş diye çalışmaları iki katına çıkaracaz:roflol:yok öyle arpacı kumrusu gibi düşünmekklava:hamişiz işte aksi ispat edilene kadara.s.
napalım canım ne olsun aynı durumlar sende nevar neyok ameli
kalktım pcnin başına geçtim ev aldı başını gidiyo :dance:ya arkadaşlar bi el atsanız :roflol:
hoşgeldina.s.
ne yapalım konuşmaya çalışıyoruz ama kimse konuşmuyor:roflol::roflol:

konuşuyoruzya kızklava:bizi beğenmedinmi yoksa:roflol:

gelelim ameli kız zaten her cumartesi pazar evle uğraşıyorum bir gün dah olur pazarteside olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…