Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

oyyyyyyyyyy ne desem ne yapsam bilemedım kı :/ enteresan sonuc 11.9 yanı 5in üstünde pozitif dedi doktor bı kadın dogumcuya görünün dedi acaba adetmı olcam yoksa buyucekmı

Son düzenleme:
doktorum öğrenır öğrenmez gel demişti gitmem en dogrusu sanırım üşüyen ben ates aldım bıran ne yapmam gerekıyor dıye sordum kadındogumcuya gıt o sana öneride bulunur dedi bakalım hayırlısı kızlar daha adetımı gecelı 1 gun oldu acaba normal mı kı ayy kafam karısık bır yandan

oyyyyyyyyyy ne desem ne yapsam bilemedım kı :/ enteresan sonuc 11.9 yanı 5in üstünde pozitif dedi doktor bı kadın dogumcuya görünün dedi acaba adetmı olcam yoksa buyucekmı

canım hamilesin işte sevinsene daha çok yeni olduğu için değerin düşük katlanarak çoğalır inşallah tebrik ederim darısı bizim de başımıza belirtilerin var mıydı yazar mısın????

benimde 9 aralık belirti var dedim yaptım çıkmadı ... inş hamiş olucan

canım hamilesin işte sevinsene daha çok yeni olduğu için değerin düşük katlanarak çoğalır inşallah tebrik ederim darısı bizim de başımıza belirtilerin var mıydı yazar mısın????

ben aslında 35 gunde bır adet oluyorum aslında 5indede adet olabılırdım ama ben 1 kasımda adet oldugum ıcın 1 aralık diye belırledım belkıde gercekden yumurtam gec catladı terbıyesız de :) sol yumartalıgım çok batma yaptı asırı hıssettım her zaman öyle olmazdı suan göğüslerim dokunsam patlayacak derecede ıkı uc gundur hafif sekılde cok az mıde bulantısı oldu yerlesme kanaması denen sey bende hıc olmadı.. daha öncekı dusuklerımde hep 1144 gibi hcg degerı görunce bunda şok oldum bıran belkı daha yolun cok basındadır :) ınsallah hayırlısı ile buyuturum bunu belkı iğneye baslamam ve bunu yasatmam ıcın bana fırsat verıyor RABBIM gec döllendirerek.

ikiz benim hep hayalim cnm ama işe yeni girdim sayılır 1sene evde oturdum ozamanlar hep ikiz olsun diyordum ama şimdi çalışınca 1 tane yeter bana:)
bu arada kaçıncı ayın denemede.. beni 5 ayım.. ilk 4 ay hiç bşy yapmadım ..ama baktım tık yok bu ay baya bşy deniycem.. ovulasyon testi.. ateş ölçme.. hayıt tohumu.. bence deneelisin bak tam zamanı adetin 4. günündeydin yarın başla derimm.. ben şimdi keşke önce başlasaydım diyorum malesef..

oooooo bugun ikinci hamiş haberiii hadi hayırlı olsun cnm .. geç döllenme olmuştur.. 2 gün sonra ikiye katarsa için rahat olsun:) dua et bizlerede ben çaışmalara bugun başlıycam reglim biti.. ovulasyon testimde salı gibi gelir hemen 4 gözle bekliyorum:)bu arada ateş tablon varsa ekleyebilirmisinnnnn bizede fikir olur:)

saol canım ınsallah sizde görürsünüz bugunlerı hayırlısı ile ben hıc avicanlarla ugrasmadım kafamda hıc basmadı onlara :) RABBIM HEPINIZIE HAYIRLISI İLE versın ınsallah... 35 gunde bır adet oluyorum normalde ama ben buay 1 ay hesapladımadet tarıhı 5 aralıkda olabılır diye düşünüyorum gec döllenmedir insallah. hayırlısı.

canım bizim daha ilk ayımızdı ama olmadı malesef gerçi düzenlide de ilişkide bulunmadık AMA bakalım bende bu ay nasiip olursa pazar gününden başlıyoruz çalışmalara.
inşallah fazla bekletmez beni kuzucum ablası sekiz ay sonra gelmiştii :))

evvettttt!!Sıra geldi Aralık ayının başının etini yemeyee :))))
Allah bu aya herkese hayırlı kılsın inşallah kızlar;Hepinizin hamiş haberleriyle sevinmek;kendi hamişlik haberimle sevinçten ağlamak istiyorum...Nasip olsun inşallah ALLAH'ım...

inşallah canım inşallah ağzın bal yesinn

amn ncm hayırlısıyla inş görürüz:)
valla biz inan düzenli hiç yapamıyoruz.. yaniii haftada 1 kere en fazla 2 oda denk gelirmi ovulasyona.. eşiminde benimde işler yogun naneve gelip yemek yemek bizim için büyük bşarı kaldıki şey yapalım:)ondan ovulasyonu denemem lazım en azından içimde kalmaz.. yumurtama günümü kaçırdımmı kaçırmadımı diye:) bunların hepsi bahane tabi rabbim isterseeee korunurken olur ama elimden gelen herşeyi yapma istiyorum:) bu ara da seninki kesin geç döllenme cnmmm daha ade gününe 3 gün var ozamana kdr baya artar:)içine kötü şey getirme:)
inş cnm daha yeni denemişssiniz.. ozaman 3 a falan dene olmassa hayıt iç:)inş gerekte kalmaz böle şeylerle:) ama niyeyse ben bu ay ümitliyim hemen ayın sonu gelsin istiyorum:)

aman ye ye bitir başımızı cnm zaten bana fazla bu başşşşşşşş çok düşünüp kuruyor ye bitir kurtulayım:)
hoşgeldin inş bundan sonraki ay hamileligimile ilgili konuşur.. 9 ay sonrada bebişimizle ilgili konuşuruz:)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım???
bu gün evde değildim pek giremedim.akşamada evde yokuz.saat 23 ten sonra gelirim ancak......
neler kaynattınız bakalım.....
varmı yeni hamiş haberleri????

haa bide bişi dicem benim dün çok az bi damla bugün biraz 2-3 damla kadar açık pembe akıntım oldu.peçeteye silerken farkettim.devamı gelmedi ama....
adetime 3 gün var...ya benim kırmızılar yolda yada biliemiyorum yarın netleşir durum....
meraktayım yani....

inşallah canım yaa;hamişliğimizle doldurmak istiyorum forumu;sağır forumcu bile duymalı....

sanada iyi akşamlar cnm iki hamiş haberimiz var 3. de sen olcaksın in öle görünüyor:)
valla adet olsan bugun keisnlikle kanaman olmalıydı.. ondan adetin gelse çoktan gelirdi bence bu yerleşme kanaması .. yarın test yap bize müjdeyi ver bence:)

ayy inşallah canım yaaa.
ne bilim aslında benim adetim öyle şakkadanak birden gelir.böle önceden lekelenme falan olmaz gayet kıpkırmızı gelir sancısıyla...
bu öle bi açık pembe ama içinde azda olsa kan gördüm nokta nokta....ama bende 3 gündür hiç belirti yok sadece 2 gündür ishalım.
ama belirtilerde kabız olunur deniliyo benimki farklı oldu...

yarın sabah test yapabilirim belki....umutlanmak istemiyorum beeennn...
bana dua edin...yanılma olmasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…