Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlaarrr kızlarrrrr benim adet 25 kasım dı 4 gün gecikmeli olarak geldi malesefff :KK43:(
gerçi bu ay ilk denememizdi ama nasip değilmiş olamdı
bende şimi umudum aralık ayı diyorum
burada banada yer varmı acaba ????
bat 31 aralık

hoşgeldin canım ne demek aramızda herkese yer var :KK16: üzülme tatlım benimde 19 kasımdı 17 kasımda geldi kırmızılar benimde aralığa kaldı ümidim ve benimde ilk ayımdı :KK16:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş:KK49:
sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

canım ben hayıtı kullanmadan önce zaten korunuyodum bebiş istemiyodum bigün elime gelen sertlik yüzünden dr a gittim oda 3 ay kullan dedi hayıtı kullandım sonra gebelik önerdi azalır dedi büyük ölçüde... denediğim ilk ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu aldılar bebeğimi :KK43: bende düşükten sonra 3 ay ara verdim geçen ay hayıt kullanmadım aklıma bile gelmedi yani baktım burda arkadaşilar hayıttan bahsediyor bende dank etti :) acaba hayıttanmı dedim hemen hamiş kaldım tekrar başladım 10 gündür ,içiyorum bakalım görecez canım... inşallah işimize yarar yani :KK16: bende ilk defa bu ay ovulasyon testi aldım kullandım benim adetin 12. 13. günü gördüm çizgileri o günler ii çalıştım :KK17: hakkımızda hayırlısı artıkkkk...:KK16::KK16:

bebeğinin kalbinin durması hayıtla alakalı olabilir mi acaba??? belkide hayıttan değil doğal kendiliğinden kalmıştır bebek hayıtsız birkaç deneseydin belki olurdu. ben uzun süre deneyip hamile kalamayıpta hayıtı kullandıktan sonra hamile kalan varmı onu merak ediyorumm:KK50:

Kızlar, listenini ilk hamişi miyim bilmiyorum ama size güzel bir haber vereyim... BAT 9 aralık ama belirtiler hissettiğim için dün gece test yaptım ve silik 2. çizgiyi gördüm. Haftaya çarşamba gibi kan testi yaptırıcam. Hmiş olarak yazabilirsiniz beni canım
tebrikler canım.inşallah gerisi gelir.listeye ekledim tatlım.
hülya dan haber bekliyoruz.inşallah ilk hamişimiz o 2. sisen:KK9::KK9::KK49:

Kızlar, listenini ilk hamişi miyim bilmiyorum ama size güzel bir haber vereyim... BAT 9 aralık ama belirtiler hissettiğim için dün gece test yaptım ve silik 2. çizgiyi gördüm. Haftaya çarşamba gibi kan testi yaptırıcam. Hmiş olarak yazabilirsiniz beni canım

çoookk güzeellll birrr haberrrrrrr canıımm:nazar::nazar: Allah kucağına almayıda nasip etsin :nazar::nazar:darısı başımızaaaaa inşallahhhhhh

canım ben hayıtı kullanmadan önce zaten korunuyodum bebiş istemiyodum bigün elime gelen sertlik yüzünden dr a gittim oda 3 ay kullan dedi hayıtı kullandım sonra gebelik önerdi azalır dedi büyük ölçüde... denediğim ilk ay hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu aldılar bebeğimi :KK43: bende düşükten sonra 3 ay ara verdim geçen ay hayıt kullanmadım aklıma bile gelmedi yani baktım burda arkadaşilar hayıttan bahsediyor bende dank etti :) acaba hayıttanmı dedim hemen hamiş kaldım tekrar başladım 10 gündür ,içiyorum bakalım görecez canım... inşallah işimize yarar yani :KK16: bende ilk defa bu ay ovulasyon testi aldım kullandım benim adetin 12. 13. günü gördüm çizgileri o günler ii çalıştım :KK17: hakkımızda hayırlısı artıkkkk...:KK16::KK16:

yaa bu hayıt denilen sen nası bişi.
ne zaman kullanmaya başlıyosun.ve nasıl kullanıyosun
benim adetin bugün 4. günü geçmi kaldım başlamak için

Kızlar, listenini ilk hamişi miyim bilmiyorum ama size güzel bir haber vereyim... BAT 9 aralık ama belirtiler hissettiğim için dün gece test yaptım ve silik 2. çizgiyi gördüm. Haftaya çarşamba gibi kan testi yaptırıcam. Hmiş olarak yazabilirsiniz beni

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sonunda bir hamiş :))))))))))))

Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun.
Darısı bizlerin başına canım.
Topikimize uğur getirirsiniz inşallah bebişin ve sen...

hoşgeldin canım ne demek aramızda herkese yer var :KK16: üzülme tatlım benimde 19 kasımdı 17 kasımda geldi kırmızılar benimde aralığa kaldı ümidim ve benimde ilk ayımdı :KK16:
teşekkürlerrrr canmmm :KK16::KK16::KK16:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık

mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık

aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık

ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

mulberry8092
8 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş:KK49:
sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

sama
13 Aralık

nilufereren
13 Aralık

yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

ddeerryya
15 Aralık

yezal
16 Aralık

yasib2538
17 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

tatlım çook sağolll inşallah herkesin yanında hamiş yazarr :KK76::KK76::KK76::KK76:

canımm tebrik edermmmm!!!benim de bat 9 aralık en geç.Bünyeden bünyeye değişiyor;senin bebişin testte bu kdar sürede çıkmasına çook sevindim.şanslılardansın;Tebrik ederim canım.:KK16::KK16:

Son düzenleme:
öncelikle merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 6 aydır deniyorduk ama olmuyordu geçen ay klomen kullandım ve doktorun dediklerini harfiyen uyguladım(5 gün günde 1 tane) 2 tane yumurtam olmuş çatlatma iğnesine falan gerek kalmadı ama bilmiyorum bir yandan gebelik belirtileri falan gösteriyorum bir yandan adet belirtileri kafam karışık anlayacağınız bu sabah test yaptım ama sonuç negatif çıktı ve daha 5 gün var adet günüme sizce ne yapmalıyım (birde şu hemen sonucu bildiren testten yapmak istiyorum bakalım sonuç ne çıkacak) şimdiden tşk. tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..............

ay negüzel ya hemde erkenden ögrenmişssin darısı bizde:) hadi ilk hamişimiz sensin ugurlu gelirsin inş bize:)

evet canım hormon ilaçları iyi değil doğım kontrol hapı mesela dr bana kesinlikle kullanmıcaksın dedi onlar arttırıyomuş. benim göğsümdede çok fazla var ben 6 ayda bi gidiom dr a eğer hamiş kalırsam doğurunca gitcem :)
ay inş erirler ben bu kistlerdne çok korkuyorum bigün kanse olup ölmekten falan.... bende liseden beri var.. senede 1 kere gidiyorum doktora lisedeyken her genç bayanda olur normla kötü deil dediler.. ama zaman geçtikce kimisii alallım kimi doktor kontrol altında tutalım dedi... ondan biraz vesvese ettim .. en son gecen sene gittim yani evlendikten sonra gittim 1.5 cm olaan kistim 0.9 milim olmuştu baya küçülmüş ondan içim rahat ettii.. evlenince hormonlarım düzene girdi heralde:) inş rabbimmm amansız dert vermez allahım böle kötü dertlerden düşmanımı bile uzak tutsun yaşlanıp bi nefeste ölüm nasip etsin.. en çok istedigim çocugumun düğününü annem babam kardeşlerimle birlikte görmekkk...
ay duydusallaştımmmmmm iş yerimdeyim myazarken aglıycam şimdi:)konuyu deiştireyim...
bu ay bend eçok azimliyim ilk kez ateş ölcecem hergün,hayıt tohumu içiyorum,ovulasyon testi alcam.. baya azimliyim bu ay inş rabbim nasip eder emeklerimizi görür boşa çıkarmaz:)

kızlaarrr kızlarrrrr benim adet 25 kasım dı 4 gün gecikmeli olarak geldi malesefff :KK43:(
gerçi bu ay ilk denememizdi ama nasip değilmiş olamdı
bende şimi umudum aralık ayı diyorum
burada banada yer varmı acaba ????
bat 31 aralık
hoşgeldin cnm üzülmeeee yılbaşına güzel haberler alcaz hepimiz inş:)bat tarihleirmiz yakın benimde 27 aralık ama ben 30-31 gibi olurum 3-4 gün gecikiyor:)

öncelikle merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 6 aydır deniyorduk ama olmuyordu geçen ay klomen kullandım ve doktorun dediklerini harfiyen uyguladım(5 gün günde 1 tane) 2 tane yumurtam olmuş çatlatma iğnesine falan gerek kalmadı ama bilmiyorum bir yandan gebelik belirtileri falan gösteriyorum bir yandan adet belirtileri kafam karışık anlayacağınız bu sabah test yaptım ama sonuç negatif çıktı ve daha 5 gün var adet günüme sizce ne yapmalıyım (birde şu hemen sonucu bildiren testten yapmak istiyorum bakalım sonuç ne çıkacak) şimdiden tşk. tekrar görüşmek üzere hoşçakalın..............
cnm çok erken yapmışsın testi varsa bile çıkmazki.. sabretttt adet günü yap yada dayanamazsan adetten 1 gün önce yap..

yaa bu hayıt denilen sen nası bişi.
ne zaman kullanmaya başlıyosun.ve nasıl kullanıyosun
benim adetin bugün 4. günü geçmi kaldım başlamak için

tam zamanı cnm bende dün başladım adetimin 5. günü yani:)

zaten adetin 5. günü başlanılıp adet oldugunda bırakcaksın.. sonra yine 5. günü başlıycasksın.. bugun al yarın sabah tok karnına 1 subardagı sıcak suya 1 tatlı kaşıgı koy agzı kapalı olsun demlet 15 dk sonra süzüp iç...
ben işyerine küçük konserve şişesi bid e süzgec götürdüm hersabah yapıyorum.. aslında süzgecli bardaklar varda süzgec dleikleri çok büyük ordan düşer hayıt tohuumları rahat içilmez:)

tam zamanı cnm bende dün başladım adetimin 5. Günü yani:)

zaten adetin 5. Günü başlanılıp adet oldugunda bırakcaksın.. Sonra yine 5. Günü başlıycasksın.. Bugun al yarın sabah tok karnına 1 subardagı sıcak suya 1 tatlı kaşıgı koy agzı kapalı olsun demlet 15 dk sonra süzüp iç...
Ben işyerine küçük konserve şişesi bid e süzgec götürdüm hersabah yapıyorum.. Aslında süzgecli bardaklar varda süzgec dleikleri çok büyük ordan düşer hayıt tohuumları rahat içilmez:)

ilgin ve cevabın için çok teşekkür ederim canım
tadı nasıl acaba içtinmi sen bugün ya ben olmazsa bir iki ayda hiç bişey kullanmadan deneyim bakayım sonrasına
rabbim kerim.
Yaaa varya aklımdan klomen kullanmak geçmiyo değil hani çoğul gebelik şansını arttırmak için.
Haa unuttum söylemeyi öncesinde sağlık sıhhat tabikide ben ikizlerim olsun çook istiyorum da :KK1:

tebrikler canım.inşallah gerisi gelir.listeye ekledim tatlım.
hülya dan haber bekliyoruz.inşallah ilk hamişimiz o 2. sisen:KK9::KK9::KK49:

insallah liste dekı hamişler cogalır az kaldı sonucu öğrenmeme ramak kaldı ve benım karnımda heyecandan kelebekler ucuyor :) ellerım ayaklarım hala buz gibi ısınamıyorum bu gunlerde suan heyecan yaptım cok fenayım :) 3 gundur kafemın penceresıne bır kus konuyor uzun uzun bana bakıyor öyle sıradan bır kus değil kocaman birşey camı acık bıraktım girmedi ama beklıyorum bakalım :) onunla vakıt gecırıyorum arkadasım hamılelıgın hayırlı olsun ınsallah hayırlısı ile kucagınada almak nasip olur..

X