Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım???
bu gün evde değildim pek giremedim.akşamada evde yokuz.saat 23 ten sonra gelirim ancak......
neler kaynattınız bakalım.....
varmı yeni hamiş haberleri????

haa bide bişi dicem benim dün çok az bi damla bugün biraz 2-3 damla kadar açık pembe akıntım oldu.peçeteye silerken farkettim.devamı gelmedi ama....
adetime 3 gün var...ya benim kırmızılar yolda yada biliemiyorum yarın netleşir durum....
meraktayım yani....

hayırlısı canımm yarın senden çook güzel haberler bekliyoruz hadi bakalım gebişler 3 leniyor Rabbim'in izniyle.
kızlaar hayırlı akşamlar herkese benim mesai bitti.hafta sonu giremem büyük ihtimal
pzt görüşürüz nasip olursa
Allah'a emanet olun hepinizzzzzz

ayy inşallah canım yaaa.
ne bilim aslında benim adetim öyle şakkadanak birden gelir.böle önceden lekelenme falan olmaz gayet kıpkırmızı gelir sancısıyla...
bu öle bi açık pembe ama içinde azda olsa kan gördüm nokta nokta....ama bende 3 gündür hiç belirti yok sadece 2 gündür ishalım.
ama belirtilerde kabız olunur deniliyo benimki farklı oldu...

yarın sabah test yapabilirim belki....umutlanmak istemiyorum beeennn...
bana dua edin...yanılma olmasınnn

oooooo ozaman süper cnm benimde senin gibi 2-3 saat pembe ile başlr adetim sonra hemen kana dönerrr ve sancıda felaket olur..
yaırn test yap bence.. bak normalde herkese sabret derim ama snein lekelenmenden dolayı şüphe ettim ondan sen yaırn yap.. rabbim göbüşüne melegini kondurmuştur inş:)

oooooo ozaman süper cnm benimde senin gibi 2-3 saat pembe ile başlr adetim sonra hemen kana dönerrr ve sancıda felaket olur..
yaırn test yap bence.. bak normalde herkese sabret derim ama snein lekelenmenden dolayı şüphe ettim ondan sen yaırn yap.. rabbim göbüşüne melegini kondurmuştur inş:)
yarın sabah ilk idrarla yaparsam daha net olur belki ama adetime daha var diye çıkmaya bilir canım olsada ......
bakalım hakkımda hayırlısı olsun inşallah ....

bebeğinin kalbinin durması hayıtla alakalı olabilir mi acaba??? belkide hayıttan değil doğal kendiliğinden kalmıştır bebek hayıtsız birkaç deneseydin belki olurdu. ben uzun süre deneyip hamile kalamayıpta hayıtı kullandıktan sonra hamile kalan varmı onu merak ediyorumm:KK50:

yok canım bebeğimin kalbinin durması hayıtla alakalı değil sakat olacakmış vücut kabul etmemiş dedi dr...

ayy inşallah canım yaaa.
ne bilim aslında benim adetim öyle şakkadanak birden gelir.böle önceden lekelenme falan olmaz gayet kıpkırmızı gelir sancısıyla...
bu öle bi açık pembe ama içinde azda olsa kan gördüm nokta nokta....ama bende 3 gündür hiç belirti yok sadece 2 gündür ishalım.
ama belirtilerde kabız olunur deniliyo benimki farklı oldu...

yarın sabah test yapabilirim belki....umutlanmak istemiyorum beeennn...
bana dua edin...yanılma olmasınnn

yarın sabah ilk idrarla yaparsam daha net olur belki ama adetime daha var diye çıkmaya bilir canım olsada ......
bakalım hakkımda hayırlısı olsun inşallah ....

sne yinede bi yapsanmı acaba adetine baktımda tablodan 8 ineymiş.. kaç günde bir oluyorsun.. eger 27-28 günde bir olcaksan yarın sabah yaparsan adetine 3 gün falna kalcakk... ay nebilim bence hamilesin yoksa bu leke niye durdk yere gesin en azından içinde kalmaz.. negatif çıakrsada üzülme adetine daha var sonucta...

yaa bu hayıt denilen sen nası bişi.
ne zaman kullanmaya başlıyosun.ve nasıl kullanıyosun
benim adetin bugün 4. günü geçmi kaldım başlamak için

canım aktarda hayıt tohumu olarakta satılıyor eczanede hap olarakta tercih senin
adetinin 5. günü içiliyor genelde sabahları tok karnına bi tane içiyosun hapını aa nasıl demleniyor o kunuda bilgim yok ben hapını içiom

hayırlısı canımm yarın senden çook güzel haberler bekliyoruz hadi bakalım gebişler 3 leniyor Rabbim'in izniyle.
kızlaar hayırlı akşamlar herkese benim mesai bitti.hafta sonu giremem büyük ihtimal
pzt görüşürüz nasip olursa
Allah'a emanet olun hepinizzzzzz
görüşürs cnm iyi hafta sonlarıııı kendine yi bak:)

yok canım bebeğimin kalbinin durması hayıtla alakalı değil sakat olacakmış vücut kabul etmemiş dedi dr...

cnm bebim ebe arkadaşım var... bebek 1.5-2 ay annenin yedikleirnden etkilenmezmiş.. kuran dada geçiyor korurmuş rabim çünkü çogu insan bizim gibi yanıp tutuşmuyor bebek için kazayla hamile kalanlar çok farkında olmuyorlarrrr işte rabim öyle yaratmışkiii 2 ay bebek anne zehirlense bile etkilenmiyor.. ondan hayıtla alakası yokk:)

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum öncelikle allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.8 aydır bekliyorum bugün ovülasyon testi aldım bide onu deniycem bakalım hayırlısı

:KK1:
merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum öncelikle allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.8 aydır bekliyorum bugün ovülasyon testi aldım bide onu deniycem bakalım hayırlısı

inş 8 aydır o yumurtlma gününü kaçırdıgı için olmuyordurda bu ay olur cnm bende 5 . ayımdaym ovulasyo testi şipariş ettim gelir 2-3 güne inşş işe yararrr:)hoşgeldin:)

:KK1:

inş 8 aydır o yumurtlma gününü kaçırdıgı için olmuyordurda bu ay olur cnm bende 5 . ayımdaym ovulasyo testi şipariş ettim gelir 2-3 güne inşş işe yararrr:)hoşgeldin:)

hoşbulduk inşallah bu ay olur ben doktora da gittim tanıdık bir doktorum var herşeyim normal bütün testlerimi yaptı bakalım artık hayırlısı.

görüşürs cnm iyi hafta sonlarıııı kendine yi bak:)

cnm bebim ebe arkadaşım var... bebek 1.5-2 ay annenin yedikleirnden etkilenmezmiş.. kuran dada geçiyor korurmuş rabim çünkü çogu insan bizim gibi yanıp tutuşmuyor bebek için kazayla hamile kalanlar çok farkında olmuyorlarrrr işte rabim öyle yaratmışkiii 2 ay bebek anne zehirlense bile etkilenmiyor.. ondan hayıtla alakası yokk:)

evet canım öyleymiş ki zaten istediğim ay içmemiştim hayıtıda amannn neyseee...:KK16::KK16: sen napıyosun tatlımmmm içiyomusun hayıtını verdinmi ovulasyon siparişini ?

hoşbulduk inşallah bu ay olur ben doktora da gittim tanıdık bir doktorum var herşeyim normal bütün testlerimi yaptı bakalım artık hayırlısı.

inş cnm bu ay herkese ugur getirirde hamiş kalırız..
bebek istememin bisürü nedeni var..
1.5 senelik evliyim..
artık bebekli kimi görürsem imreniyorumm normalde dönüp bakmazdım hatta offff nsl ugraşıyorlar diye acırdım hallerine:)
etrafıın baskısını denek istemiyorum bile.. okdr çok söylüyorlarki bunaldım.. kısırmısın diyen bile oldu düşün artık..
aslında bebek olunca beni çok yoracak biliyorm ama yinede istiyrum demek vakti zamanı gelince çok isteniyormuşş.
elendigimin ilk ayı kondom yırtıldı iki kez bende ertesi günü hapı içtim.. ve adet olmama ragmen içim içimi yedi test bile yaptım... iki çizgi görcem diye yüregim agzımdayken şimdi o iki çizgi için neler veririm anlatamam..
artıkkk sıkıcı bi evlilige dönüştü evliligimiz ..akşamları yapcak hiç bşyimiz yokk..monotonlaştı... önceden olsa hafta sonu eşim dışarı çıkıyor diye kıyamet koparırdım şimdi dışaır çıkalım dese bile çıkasım yok doymuşum herşeyden sanırım:)Artık hfta sonu bebegimi alıp eşimle ona kıyafetler almak için çıkayım:) nebilim hayalller çok:)rabimin mucizesini inş yaşarım bigün hamile kalırımmm :)

Son düzenleme:
selam tatlı anne adaylarııı:KK16::KK16::KK16:
nasılsınız bakalım..

sağol canım benim iyiyim sen nasılsın. çalışmalara devam dün başladık bakalım bu ay listeden çıkabilecekmiyim hayırlısı olsun:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:artık sabretmek dahada zor oluyor Allahım herkese yardım et içindede banada AMİİİNNN

evet canım öyleymiş ki zaten istediğim ay içmemiştim hayıtıda amannn neyseee...:KK16::KK16: sen napıyosun tatlımmmm içiyomusun hayıtını verdinmi ovulasyon siparişini ?

Evt cnm bnm iciyorum sabah 10 aksam 10 da:)hic sevmedim ilitip bı nefeste iciyorum:)dün verdim cnm hem ovulayonu hemde dijital dereceyi gelsin basliycam onlarada:)gece yatarkende folik asit iciyorum aslında sabah aksam içmek lazimmis bu ay biter az kaldı şişede:)öyle iste sürekli bebek icin çabalıyorum bugun bitti regl bu aksam caliscaz ama bebek olmaz sadece özledik birbirimizi:))))) sen neyapiyosun ovulasyon testi yapiyomysin

Evt cnm bnm iciyorum sabah 10 aksam 10 da:)hic sevmedim ilitip bı nefeste iciyorum:)dün verdim cnm hem ovulayonu hemde dijital dereceyi gelsin basliycam onlarada:)gece yatarkende folik asit iciyorum aslında sabah aksam içmek lazimmis bu ay biter az kaldı şişede:)öyle iste sürekli bebek icin çabalıyorum bugun bitti regl bu aksam caliscaz ama bebek olmaz sadece özledik birbirimizi:))))) sen neyapiyosun ovulasyon testi yapiyomysin

iç canımm ,iççç şifaaaa niyetine olsun inşallahhh :) folik asit şurupmu canım..
tabi özlemle çalışmak daha bi iyi oluyor :KK1: ben ovulasyon yaptım canım 2 kere çift çizgi gördüm o aralar iyi çalıştım biahada yapmadım
şimdi bol bol çalışıyom nolur nolmaz tutar belkim :KK1::KK1: dereceyi kaça aldın canım?

sağol canım benim iyiyim sen nasılsın. çalışmalara devam dün başladık bakalım bu ay listeden çıkabilecekmiyim hayırlısı olsun:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:artık sabretmek dahada zor oluyor Allahım herkese yardım et içindede banada AMİİİNNN
sağol tatlım..inşalalh listeden hamile olarak çıkarsın.. ve bide kocaman aminnnnnnnnnnnnnnnn...
İyiyim cnm sen nslsin:) çalısmalar bugun başlıyor :)bu ay ilk defa diğer aylardan daha umutluyum:) Rabbim nasip eder ins:)

hadi bakalım inşalalh bu ay gelir bebişin minik gelinim...

iç canımm ,iççç şifaaaa niyetine olsun inşallahhh :) folik asit şurupmu canım..
tabi özlemle çalışmak daha bi iyi oluyor :KK1: ben ovulasyon yaptım canım 2 kere çift çizgi gördüm o aralar iyi çalıştım biahada yapmadım
şimdi bol bol çalışıyom nolur nolmaz tutar belkim :KK1::KK1: dereceyi kaça aldın canım?

Cnm folik asit kalsiyum magnezyum ve vitaminden olusan hap.sen kullamiyormysun cok önemli bebeğin beyingelisimi icin şart yoksa Allah korusun özürlü oluyor kullanmıyorsam yarın hemen git al doktora girene gerek yok hamile lik düşünenlere 3 ay onceden veriyorlar hamile kalana kdr kullancan hamileliğinde ilk 3 ayı kullancaksin:) dereceyi 6.50 ye aldım cnm :)

X